Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam mających małe dzieci, boicie sie wojny?

Polecane posty

Gość gość
Przepowiednie to stek bzdur, wszelkie wydarzenia można poidpiąć pod przepowiednie, bo są tak sformułowane że wszstko pasuje. Zresztą, ja jako osoba wierząca nie wierzę w przepowiednie. Wystrzegajcie się fałszywych proroków. A Armagedon już się dzieje, cały czas i na naszych oczach, za sprawą każdego z nas, w większej lub mniejszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś odp. z krymem oczywiście masz racje ale chodzi o to że to amerykancę dążą do wojny z rosją a polskie k******y w rządzie tanczą jak im obama z merkel zagra....i wojna będzie. putinowi wojna światowa jest niepotrzebna , a ameryce niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh żebym wiedziała parę lat temu że tak to wszystko będzie wyglądać nie zdecydowała bym się na dzieci. Ojej cykam się strasznie. Nie o siebie się boje tylko o nie. Córka mówi mi ze będzie doktorem ze chce dzieci. A mi się płakać wtedy chce. Mała jest . Nie zdaje sobie sprawy jak niebezpiecznie jest dookoła. Ze dziś może być ostatni dzień. Cholera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl... Teraz to mam ochote zaczac kopac schron... Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy za małym pionkiem do Ameryki, więc zostawią nas w spokoju. Jeśli mowa o wojnie, bardziej niepokoją mnie Izrael, i państwa islamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to chrzanię co ma być to będzie. Mieszkam u podnóża Sudetów i nigdzie sie nie ruszam. Chcę pozostać we własnym domu i nie dam się też z dziećmi ewakuować, bo najpierw zawsze spędzają do jakiegoś obozu dla cywilów, miesiącami głodzą i wykańczają chorobami, a potem mają całą grupę do masowego mordu jak na tacy. Przeszłam coś takiego już raz w 1992 roku i dziękuję. Mam ogródek, jak trzeba to i kurę zahoduję, a ruszyć się nie dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie będę umierała za interesy polityków. dezerteruję i tyle. niech se żydki same strzelaja do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dezerterujesz? Czyżbyś miała prywatny odrzutowiec? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyzywaj od kretynów. Chociaż ucieczka to faktycznie absurd bo po zamykają granice i tyle będzie. Wg mnie trzeba teraz myśleć racjonalnie. Kasę odkładać bo może się przydać. Z tą bomba to tez nic nie wiadomo. Mieszkamy w takim miejscu ze wg mnie to całkiem realne. Ale fakt raczej do tego nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeżyłam, bo udawałam martwą, a kilka kilometrów dalej we wsiach toczyło się normalne życie, miałyśmy się nie ruszać z domu tobyśmy wszyscy żyli. Mama chciała dla nas dobrze, bo zaufała wojskom ONZ i przypłaciła to życiem razem z moimi sześciomiesięcznymi braćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy za małym pionkiem do Ameryki, więc zostawią nas w spokoju odp. jak zostawią w spokoju??? u nas się włąsnie będą lać. nie tyle z nami co u nas. na naszym podwórku się jak zwykle zderzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ze slaska.. I nie wiem za bardzo gdzoe zdupiac w razie czego ;/ dochodzi do tego ze sie budE w nocy i sie boje za zaraz cos pierodol/nie w nas a obok coreczka cichutko spi... Boje się o nią najbardziej. Nie chcialabym nugdy w zyciu patrzec jak cierpi. Juz bym wolala zeby bomba atomowa w to wszystko yebla i spokoj zadnego cierpienia itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy przeszłaś to ? Zmartwywstalaś czy jak że nam teraz o tym piszesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwychwstalas*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To współczuję . Mam stres F**k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bombą to nierealne, poczytaj o konsekwencjach użycia broni atomowej - nikomu się to nie opłaci, zwłaszcza że potem sa opady radioaktywne, promieniowanie które rozchodzi się w promieniu tysięcy km, a więc także na inne państwa. A tą Ameryką - pewna jesteś, że dąży do wojny czy tylko powtarzasz frazesy? Nie sądzisz, że są państwa/ grupy etniczne, którym wojna jest bardziej na rękę niż USA? Żeby nie było, nie jestem antysemitką, ale trochę interesuję się polityką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy! Zadzwońcie do Jackowskiego albo wróżbity Macieja :D Co ma być to będzie nigdy nie przewidzisz miesiąca,dnia i godziny a ci co piszą o ucieczce to mnie rozbawiliście na maxa już pakujcie manatki,budować tratwe i na ocean hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie straszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwywstalaś czy jak że nam teraz o tym piszesz ?? odp. możliwe. zdarzają sie takie przypadki jak np pewien janusz...czy jezus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzisz, że są państwa/ grupy etniczne, którym wojna jest bardziej na rękę niż USA? Żeby nie było, nie jestem antysemitką, ale trochę interesuję się polityką.. odp. no przecież usa żądzą żydzi. nawet na usa się mówi wielki izrael. usa i izrael to jeden i ten sam organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym miała kasę wypracowała bym stąd w mgnieniu oka. Ale nie do Niemiec bo to wg mnie nic nie da. KANADA to wg mnie dobry kierunek nawet na tratwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą, jeśli Amerykańce już zechcą sobie wjechać do Rosji, to na pewno jeszcze nie teraz, jeszcze rubel nie jest względem dolara aż tak słaby, ani Rosja podzielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyparowala*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam wam, że udawałam martwą i dlatego przeżyłam. Takie jesteście głupie czy złośliwe? W tym nie było nic śmiesznego tak do tego podchodzicie ironicznym uśmieszkiem, czepiacie się bzdet, a nie chcecie pogadac na serio. Nie wiecie czym jest konflikt zbrojny, jak potrafi się szybko rozlać i jak wymyka się spod kontroli :o sąsiad potrafi zatłuc sąsiada ale wy żyjecie w jakimś odrealnionym świecie i zagłuszacie obawy, uwierzyć w to nie możecie, takie to zabawne dla was. Ja przeżyłam wojnę i nawet nie wiecie jak wszystko w minute potrafi się zmienić. Rzeczy dla dziecka nierealne, z horroru stają się codziennością i nagle bawicie się na podwórku w snajpera, albo w atak moździerzowy, a za godzinę błagacie o kroplę wody do picia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo tez mysle ze kanada byla by ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w żaden sposób nie śmieje się z tego co piszesz. Fakt każdy żyje z dnia na dzień. Myśli ,, mnie to nie dotyczy będę się martwić jak się zacznie,, . Takie podejście ma mój mąż. Ty masz o tyle gorzej ze wiesz jak wygląda. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie był ten konflikt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o Kanadzie ale uzbierać kasę na 4 osoby na przelot i na życie chociażby rok tam ewentualnie bez pracy.... biedaków nie wpuszcza bo boją się ze pracowac na czarno będziemy chcieli. Boli mnie bo mam tam ciotkę. Wystarczyło by by mąż zrobił kurs. Po pracował 3 lata w zawodzie i by tam mu pracę załatwiła. Ale on nie widzi sensu i zagrożenia. Ale za kilka lat parę grosza będę mieć i czy z nim czy bez niego uciekam tam z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jugosławia :( wystawili nas w obozie Holenderscy żołnierze, tzn Serbowie powiedzieli im, że mają sobie iść, bo już te tereny są kontrolowane przez nich, a nam nic nie grozi i odeślą nas do domu, a te tępe młoty z ONZ spakowali się i odjechali :( Nie mogę pisać co się działo, nie chcę mówić, nawet teraz trzęsą mi się ręce i płaczę :( Też bylismy cywilizowanym światem i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studiach miałam koleżankę z Ukrainy, jej rodzice przesiedlili sie do Pl, i ona tutaj juz zaczęła chodzic do szkoły. A jakby zostali na wschodzie to teraz byli by uchodźcami! Ta koleżanka wyjechała do USA teraz spodziewa sie dziecka super życie. Normalna dziewczyna tez nie sadziła ze jej kraj czeka wojna hybrydowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×