Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam mających małe dzieci, boicie sie wojny?

Polecane posty

Gość gość
Kiedyś przed 1 i 2gą wojna światową też nikt nie wierzył że coś się złego stanie. Nikt nie widział sensu. A sens jest zawsze. Chociażby kasa. Tu o nic innego nie chodzi tylko o kasę i władze. Wiecie czemu tak dużo ludzi zginęło na Ukrainie ?? Bo nikt nie wierzył w to co teraz się dzieje. Ci co mieli kasę lub używali mózgu przygotowali się. Chociażby odkładając kasę na wyjazd - na życie gdyby ... . Ja może mylę się. Może do niczego nie dojdzie. Ale wole być mile zaskoczona niż nagle obudzić się z ręką w nocniku. Dlatego staram się jakoś analizować co gdyby .... co robić. .. wiem , że może nawet nie zdarze po dooopie się podrapac jak przyjdzie co do czego. Ale lepiej chyba umrzeć z myślą , że coś się chciało zrobić niż ,, boże czemu taki głupi bylem- gdzie miałem do tej pory oczy,,. Poza tym ten kraj jest dla mnie mało ważny. Żyje tu bo tu mnie urodzono. Tyle mam z nim wspólnego. Czy będzie wojna czy nie ja tu nie umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech,ale się bardzo boje. Tu tez jest przeciez niedaleko. Ja w razie czego,gdyby dano mi szansę przezyc,poddajac sie bez walki i po prostu zostac Rosjanka,to bym sie bez wahania zgodzila. Walka to tylko piękna idea. Mając dzieci nie myślimy o dobru ogółu,a o ich bezpieczenstwie. Chcę ,żeby moj synek mial szczęśliwe, bezpieczne i dostatnie dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.54, to zle myslenie . wbrew pozorom poddanie się bez walki nie zapewni Twoim dzieciom dostatniego i szczęśliwego dzieciństwa. W takim przypadku bylabys ty i twoje dzieci w ich państwie nikim. Trezba walczyc i bronic kraju cieniasy zaj/e/bane. Wszystkie będziecie uciekać a kto Polske obroni polskie swinie. P.S moja babcia która przezyla II woje swiatowa powiedziała, ze najgorsi z najgorszych to sa wlasnie Rosjanie. Zero zasad moralnych i emaptii, dla nich zabic czlwoieka to tak jak zabic muche albo nawet i latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.54 Tak gdyby to tylko od zostania ruskiem zależało :o Masz tak płytkie myslenie jak ostatni debil. Przede wszystkim niewygodny jest im twój chłop i on jako pierwszy idzie na obowiązkowy odstrzał. Ty do roboty za miske zupy i jeszcze by cię kilka razy zgwa/łcono, aż w końcu też kula w łeb, a twoje dzieci? Przy dużym szczęściu do ruskiego patologicznego sierocińca gdzie byłyby szmatami do wycierania kibli i tanią siłą roboczą. Weź się ogarnij! Nikt nie będzie chciał nikogo rusyfikować idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no własnie oni o niczym innym nie marzą jak tylko o naszej rusyfikacji :P wiadomo, że pierwsze co zrobią to polaków do piachu poślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosjanką by została:D hahaha:D a bo ruskich jest mało i oni potrzebują ich więcej:D skąd się takie debilki biorą? Owszem po rusku może i będziecie musieli mówić, ale zpaierdalać też będziesz po 14h dziennie, jak masz córkę to zrobią z nią to co i z tobą czyli w*****ają porządnie, bo ruskim to lata czy dorosła kobieta, stara, czy dzieciak. Jak im powiesz, że chcesz być rosjanką to cię może jedynie więcej wygrzmoci z radości, ze mają taką idiotkę. O mężu zapomnij jak go nie zastrzelą dla zabawy to zaharuje się chłopina na śmierć. Rosjanka:D aż nie mogę się przestać śmiać:D Ja tam planuję od jakiegoś czasu wyjazd do NZ ale nie ze względu na sytuację polityczną chociaż wiem, że wojna jest nieunikniona. Z jednej strony wojna to zawsze masa nieszczęść, ale z drugiej strony to mamy obecnie taki syf na świecie, ze może wojna by jakąś czystkę przeprowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie slyszalas ze w NZ ma byc powstanie aborygenskie? Caly szalas cie tam wyr*ucha. To przeciez nieuniknione. Nawet jak bedziesz chciala zostac Aborygenka, to i tak nic nie da i cie jeszcze z radosci dor*uchaja dwa kolejne szalasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oburzaj się RUSOFILKO! prawda w oczy kole. Głupia jesteś jak but to jak głupia cię potraktowałyśmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ja chce być ******* w NZ?:P zabronisz mi? pisałam, że jadę tam nie ze względów politycnzych więc można sie domyślić, ze do pracy. Mam wyj****e na to czy rosja zaatakuje i kiedy, mogę być nawet w Polsce w tym czasie, nic a nic mi to nie przeszkadza. Nie boję się, będę was polaczki sprzedawać jak ryby na targu:D:D:D Lepiej dla polaków by takich jak ja faktycznie w PL nie było w czasie wojny. A i tak na marginesie to jestem za Rosją i Putinem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się debilką-rusofilką :P ona myśli, ze w NZ są Aborygeni :P hahaha padłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mam 2 latków
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maorysi sa pochodzenia aborygenskiego niedouku. Nawet nie wiesz niczego o kraju do ktorego chcesz emigrowac do roboty na szmacie, bo z taka enetygencja do niczego sie nie nadasz, poza jeszcze moze d**e do szalasu. A tak powaznie, to przydalby ci sie lepszy shrink, bo poprzedni przepisal ci za slabe prochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
entelygencja*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze ze jestem rosjanka:) w razie wojny wroce do kraju z dziecmi. Mysle tez ze wojne jesli do niej dojdzie wygra Putin ale ja tak poza tym to nie chce wojny bo wiem ze wtedy mojego meza polaka zabija:( no i szkoda mi was i waszych dzieci bo szanse male jesli moj kraj zechce zaczac wojne w polsce a moze tak byc bo Obama tylko sobie szuka okazji zeby z Putinem zaczac wojne ale wygodniej na cudzym podworku wiec Polska i polacy beda ofiarami. przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie zadnej wojny. Masz cos z glowa. Polska nie znajduje sie na linii Rosja-Bliski Wschod. Nawet nie rozumiesz o co jest ten konflikt. Idz sie zajmij czyms pozytecznym zamiast bredzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×