Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam mających małe dzieci, boicie sie wojny?

Polecane posty

Gość gość
ycie dla mnie nie miało sensu do puki dzieci nie urodziłam. xxx skoro tak myślisz, to znaczy, że jesteś nadopiekuńcza albo będziesz toksyczną teściową jak ktoś ceni życie samow sobie,t o je lubi tak po prostu i ma ono sens zawsze, dziecko tylko wprowadza nowy sens skoro jedynym sensem dla ciebie ejst dziecko, a wcześniej sensu nie było, to na bank angażujesz sie za nadto, kobiety jak ty zapominają, ze nie mają dziecka dla siebie przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha dobre bravo. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Nie rzucim ziemi skąd nasz lud... patriotki za dychę. Gdybyście żyły w czasach II wojny, uciekałybyście zamiast walczyć." :O Ty patriotko za pół dychy..."Nie rzucim ziemi skad nasz RÓD..." RÓD kretynko a nie lud :D Hahahahaha, skompromitowałaś sie na maksa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj loff my hasband- no wiesz....czytam kafeterię i wierz mi, ze jako jedyna napisałaś, ze o męża jednako byś się bała, nieliczn etez tak pisza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle wyzwolona i szczęśliwa singielka musi naubliżać i życzyć dzieciom śmierci, nie na temat, bez sensu ale powiedziała co wiedziała :o Dziewczyny napisały tylko, że boja się o swoje dzieci, bo o tym jest temat i jak się ma dziecko, to własne życie schodzi na dalszy plan co w tym złego? Ty masz tak, a ja mam tak. Nikt ci nie mówi, że jesteś nikim i nie masz prawa się bać, czemu odbierasz nasze obawy o dzieci jako atak na siebie! Matko już to obserwuję jakiś czas, że bezdzietne same tu włażą i szukają wszędzie ataku na siebie :o Co za chore baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze jakie wy wszystkie glupie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam tylko zadac pytanie, że każdy sie boi, matki dużych dzieci tez, ale i takie, co dzieci nie mają i tyl nbo ja tez mam rzeczy, które chcę przezyć i mam co kochac wtedy zwyzywałyscie mnie od idiotek wy mnie zaatakowałyście, ja tylko zagadałam ale idę juz, bo mam co robic, pzdr a pereł jeszcze nie mam;p-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz na survivalu ukrecal kurom lby ( ma nawet to na zdjeciu) wiec ja sie przy nimniczego nie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest niby głupi? Singielka już poszła, a mówisz w liczbie mnogiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dobra ja sie boje o swoje dziecko bo dalam jej zycie a co mialam je zabic bo kuzwa wojna jest? Ja swoje przezylam i nie boje się o swoje zycie tylko o noa bo jest malenka. Kazdy ma swoje zdanie na ten temat a ktos juz tu poruszyl kwestie ze temat jeat do mam malych dzieci a nie wyzwolonych singielek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my z mezem budujemy schron na wiosne bedzie w pelni gotowy i. Pisze to calkiem serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie jestescie wszystkie bo myslicie ze wojna bedzie , Putin nikogo nie zaatakowal i nie zaatakuje a media mowicie ze strasza ? To widac jest cos wazniejszego na rzeczy i chca wam te glupie lby wojna zamydlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28] - i przed kim się tam schronicie, przed ruskami czy bombą atomową? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie wybuchu wojny przezyjemy tam nawet pol roku Wyjazdu sie boimy a jak juz cos sie zacznie dzisc to tylko ukraina nas wpusci Mamy 2 malych dzieci i boimy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne, a zapas tlenu tez macie? lekarstwa na receptę? i co po tym ewentualnym pół roku zrobicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej boimy sie rosjan i islsmistow niz atomu smiejcie sie duzo nas to nie kosztowalo bo maz jest pasjonatem a moze za 10 lat sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby na wolyniu takie schrony mieli albo partyzanci podczas 2wojny to by ich tylu nie zginelo Leki mamy podstawoee i troche antybbioykoe zapas tlenu tez bedzie maz cos mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ale co zrobicie, jak zapasy sie wam skoncza? szczerze mowiac, teraz jest taka technika, ze spokojnie namierza ten wasz schron..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam wiecej dyskutowac na ten temat jak sie zamierzacie wysmiweac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie boje mieszkam na podkarpaciu ruskie tu pierwsze zaatakuja tak sadze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie kto obroni, jak nie mam meza?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej boję się odry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Putin nikogo nie zaatakowal" hahaha usmiałam się :P Gruzja, Kosovo, Czeczenia, Ukraina - tam rozumiem sami separatyści ze swoim sprzętem :P matko jakie tu debile nieraz siedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah ale mnie rozbawil ten temat. nie ma to jak matki polki i kury domowe biora sie za tematy o wojnie:D proponuje na podstawie tego topicu nakrecic "Jak rozpetalysmy trzecia wojne swiatowa":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przyszło wieśniactwo i ich slownictwo ,, debile , kury domowe itd,, . Było miło .... ale się skończyło. Po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam panna to sie wojny nie bałam, może udałoby mi sie jakoś przeżyć. Ale teraz od kiedy mam dzieci to sie boje. Mieszkam w USA to jako tako czuje sie bezpieczna , choć tutaj sa te zagrożenia terrorystyczne szczególnie na galerie handlowe. Nawet podawali ostatnio w telewizji ze dostali pogróżki na galerie, do której chodzę. Czuje Sue z dziećmi najbezpieczniej na własnym podwórku. Nawet wysyłając dzieci do szkoły jestem zamartwiona po ostatnich napadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w Niemczech tez ataki terrorystyczne możliwe. I to bardzo . Tak więc tu czy tam ... będzie co będzie może gdzieś do Afryki wyemigrował bezpiecznie ale tam nas choroby na dzień dobry wykończa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha usmiałam się jezyk.gif Gruzja, Kosovo, Czeczenia, Ukraina - tam rozumiem sami separatyści ze swoim sprzętem jezyk.gif matko jakie tu debile nieraz siedzą jezyk.gif wiecej historii mniej TVNu polecam w jaki celu mial by zaatakowac Polske -???? nakrecajace sie idiotki poszly do garow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś debilu odpowiedziałam tylko na zdanie, że "putin nikogo nie zaatakował" nie wspomniałam nic, że moim zdaniem napadnie na Polskę. Więcej czytania ze zrozumieniem, bo masz braki z podstawówki OŚLE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.43 gość Co widzisz złego w gotowaniu ty żresz z puszek że tak goryczą od ciebie wali ? X X X Każdy na swój sposób ocenia sytuacje każdy ma swoje zdanie. Ale chamow tu nie brakuje. Wejdzie zaszczeka i ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×