Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naprawde nie jecie frytek, robicie wlasne jogurty i pieczecie bulki

Polecane posty

Gość gość
21.37 lubie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jogurt kupuję, tylko naturalny z firmy ZOTT. Używam zamiast śmietany, czyli do zupy, do ziemniaków itp. Tak po prostu to nie jadam, bo nie przepadam, ale dziecko je sam jogurt, albo z dodatkiem jakiś owoców. Frytek nie jem, bo nie lubię. Tzn. jeśli jestem w KFC z mężem, to wtedy bierzemy kubełek, więc tam frytki są.. to ja wtedy zjadam dosłownie 2-3. No nie przepadam i już. Mąż lubi. Chleba żadnego nie piekę, bułek też nie... Jedyne co, to kisiel robię dziecku sama ( na soku, kompocie albo owocach) i sos czosnkowy do pizzy ( ale ta to już zamówiona z pizzerii, albo mrożona -udoskonalona przez mnie). I chociaż sama nie robię (chęci do tego nie mam), to dostaję i mam domowe: kompoty, buraczki, ogórki kiszone, różne soki do rozcieńczenia, dżemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
To znowu ja - ta upośledzona od gierek :D Sorry za błędy ale muszę całe party wyhealować, to się spieszę i pisze nieuważnie i do tego jem jeszcze. A tego raid bossa, to w końcu zabiliśmy :p Wypadł nam naszyjnik z casting speedem, to będzie albo dla mnie albo dla clan lidera, bo tez jest biszopem :D Gz i miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak, rżneliśmy się z mężem bo dzieci spały, broken ;) Na przyszłość sprawdź w słowniku słowo ironia ;) x Zotta naturalny nie jest wcale dobry, lepsze są mniejszych spółdzielni. Nie mają dosypek białek mleka i mleka w proszku, a zott akurat ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te mosty to ty budujesz chyba z klocków lego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie umiałabym gotować biorę pod uwagę 2 opcję, pierwsza mój mąż lubi gotować lub jemy u kogoś/ w dobrej restauracji gdzie ktoś umie gotować, bo mój żołądek to nie śmietnik i nie będę wrzucała tam byle czego, lubię prostą kuchnię ale ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem... ;) Skoro mogę taniej i wygodniej sama zrobić większość rzeczy, po której inaczej musiałabym iść do sklepu i przepłacać - to po co? lubię oszczędzać ale też dbam o swoje zdrowie. lubię robić przetwory - ze świeżych owoców, warzyw lubię piec ciasta, chleby, bułki, ale uważam na składniki (tj zamiast dziwnych "superfoods" kupuję po prostu polskie regionalne rzeczy - jajka z targu, mąkę z mojego regionu "tradycyjną" 480 bez wybielaczy i konserwantów i innych dziwactw, zakwas naturalny który dostałam od teściowej :) ) no i jogurty... to tylko tyle roboty, żeby wlać mleko do jogurtownicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawdę musiałaś odkopać temat sprzed pół roku, żeby się tym pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest kutwa jogurtownica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urządzenie do robienia jogurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba dobrze że odkopała stary temat a nie jak większość założyła kolejny by caly świat poinformować o "czymś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frytek nie jem, bo sam tłuszcz, jak czasem sprobuje to mi potem niedobrze, fuj. Jogur zrobic to latwizna, czasem robie ( albo kefir), dolewasz jogurt do "dobrego" mleka, nie UHT, albo do przegotowanego tz swiezego z butelki i sam sie robi. Chlebek domowy tez czasem, tez łatwo, automatycznie jak sie ma juz przepis w glowie, mam termomix, to miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jogurcik juz zrobiony? Spelnione w waszych kurzych obowiazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobiony, bo mleko rodzina wypiła. Jutro po pracy kupię nowe i zrobię na pewno. Dla mnie różnica smaku jest diametralna na korzyść jogurtu domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×