Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naprawde nie jecie frytek, robicie wlasne jogurty i pieczecie bulki

Polecane posty

Gość gość
Tak jestem na kafe tak jak i ty ;) Córa u dziadków a mąż w garażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci nie wiedza co to konserwanty, jedzenie z proszku czy gotowce ze sklepu. miesa wieprzowego i kurczakow nie kupuje wcale, bo dostajemy je od mojej mamy, ktora hoduje swinie i kury, do tego mamy od niej jajka ekologiczne, a takze mleko, bo ma jedna krowe na mleko. z tego mleka robie sery, jogurty, z niego jest smietana. xx Nie wszycy mieszkaja na wsi, nie wszyscy sa rolnikami :D A powiesz mi czym karmi swoja trzode twoja mama ? Kupuje gotowe pasze, czy sama robi kiszonki, paruje ziemniaki, czy podaje np, zlewki z restauracji ? Lubie swojskie mleko :D Najlepiej jeszcze ciepłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty się biedactwo nie tłumaczysz ? "chora jestem" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem chora, a ty masz wolny dzień- mąż woli garaż od spontanu w łóżku czy filmu razem, ty zamiast poczytać książkę to udzielasz się na forum...rzeczywiście. Tylko zazdrościć kuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE ZABOLAŁO KURKE NASZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam i czytam i myślę sobie że strasznie to żałosne że współczesne Polki zamiast rozwijać swoje pasje to siedzą w garach i to jest sens ich życia xxx Załosne to jest to , ze nierozumiesz iz sa rózne pasje i rózne sposoby rozwijania zainteresowan :D Powiedz np. Gorodonowi Ramseyowi , ze jest zalosny , bo nie ma pasji i siedzi w garach :D Ach przeciez on jest facetem to mu wolno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gotowanie to JEST jego pasja, a taka w garach co może? musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż jest w garażu, bo auto nam się zepsuło i trzeba je naprawić :D A zaglądanie do naszego łóżka to raczej nie powinno leżeć w twoim interesie. No chyba, że twoje życie seksualne opiera się na wieczornej palcówce i chcesz posłuchać o tym jak robię to z moim mężem.. A ty cwaniaczku czemu nie czytasz skoro chora jesteś? co za hipokryzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TŁUMACZEŃ CIĄG DALSZY, CO DO SZCZEGÓŁU ale ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski- dzisiaj wasze święto- WYLUZUJCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIECH NIE LUZUJĄ BO JA MAM TU UBAW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kury domowe to jednak zawód dla mas, a nie jednostek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście masz racje. Niezły ubaw. :D Odpowiadam Ci na twoje pytania, bo uważam twoje podejście za żałosne i myślałam, że coś do ciebie dotrze. No ale nie wzięłam pod uwagę, że do czynienia mam z tak ograniczoną osobą. Smuteczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta nadal na siłę byleby tylko nie wyszło w anonimowym necie że jej życie jest...nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby cisnące tu ,,kury" jakoś nie precyzują swoich fascynujących pasji :P Po prostu we wszystkim są do bani, to że nie umiesz gotować i jesteś za leniwa na sprzątanie nie czyni cię ciekawą osobą jeszcze. Lepiej mieszkać w kurniku niż w chlewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam i czytam i myślę sobie że strasznie to żałosne że współczesne Polki zamiast rozwijać swoje pasje to siedzą w garach i to jest sens ich życia xxx Załosne to jest to , ze nierozumiesz iz sa rózne pasje i rózne sposoby rozwijania zainteresowan smiech.gif Powiedz np. Gorodonowi Ramseyowi , ze jest zalosny , bo nie ma pasji i siedzi w garach smiech.gif Ach przeciez on jest facetem to mu wolno jezyk.gif gość dziś ale gotowanie to JEST jego pasja, a taka w garach co może? musi xx Ciekawe :) Facet ma pasje a kobieta musi ? :D Znam wiele kobiet , które maja pasje pieczenia, nic nie musza a nie wychodza z kuchni :) I nie pracuje zawodowo :P Pisza blogi, wydaja ksiązki o pieczeniu i gotowaniu , sa znane jesli nie sławne :P Ale to nie pasja , rozumiem ze one musza to robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frytki (franc. pommes de terre frites, czyli ziemniaki smażone) – rozdrobnione, pokrojone w kształt słupków, ziemniaki smażone w głębokim tłuszczu (tradycyjnie, w kraju pochodzenia – Belgii, stosowano do smażenia łój wołowy). Stosowane jako dodatek do potraw pieczonych lub smażonych, np. ryb. Frytki powinny być sporządzane ze specjalnych odmian ziemniaków, zawierających duże ilości skrobi i o podłużnym kształcie bulwy. Frytki wytworzone z takich odmian ziemniaków nie wchłaniają dużych ilości tłuszczu, przez co są smaczniejsze i mniej ciężkostrawne[potrzebne źródło]. Do smażenia frytek używa się frytkownic, chociaż można je smażyć także w innych naczyniach czy na patelni. Pod względem dietetycznym frytki są potrawą ciężkostrawną. Zawierają dużo tłuszczu, który poddany został wysokiej temperaturze smażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak robię majonez ale od wielkiego święta. Na codzień tego nie jadam. Jogurty robię oczywiście sama. Podgrzewam mleko i wrzuvam jogurt naturalny. Tyle roboty. Frytki tez sama kroje ziemniaki cóż w tym dziwnego czy pracochłonnego? Bułek nie piękne bo nie jadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a to nie jest czasem tak ze jestes zazdrosna o jej życie :)? ma meża , dziecko i potrafi sie bawic a twoja rozrywka to jak widac ciśnięcie po ludziach na kafeteri :) czemu znajomi cie nie odwiedza skoro chora jestes? pewnie ich nie masz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sprzątam nie gotuję
nie uważam sie przez to za lepszą, ot po prostu takie mam życie. Jedyne co przyrządzam to kolację na zmianę z mężem. Mam pasje, jedna z nich jest moja praca, druga to teatr i kiedy tylko mogę to idę na spektakl. I szczerze to wolę iśc do teatru niż upiec chleb. Moja siostra myślę, że wybrałaby pieczenie chleba, bo nie znosi teatru. Co kto lubi. Nie uważam się za niezaradną, bo nie sprzątam czy nie gotuję. Jestem dobrą mamąi dobrą żoną, jestem zadowolona ze swojego życia. Jesli ktoś odnajduje się w gotowaniu, przyrządzaniu wsyztskiego to fajnie. Ja nikogo nie oceniam i nie rozumiem dlaczego panie gospodynie domowe oceniają mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leńśmierdzący
- jem frytki i bardzo je lubię :) - nie robię jogurtów i jem te ze sklepu (owocowe też ale nie przepadam), - nie piekę bułek, - nie gotuję bo nie umiem/ nie chce mi sie - żadko sprzątam - nie chce mi sie - wolny czas spedzam przy kompie - ogladam anime, gram w mmorpg, ogladam seriale i filmy pijac piwsko i jedzac chipsy (albo frytki :D) - jestem leniem, ale szczuplym i nawet chyba ładnym - lubie czytac kafeterie, fajnie poznac opinie innych osob - kazdy jest jaki jest, przeciez nie wszyscy musza byc tacy sami :D pozdrawiam kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko TY wyżej mam bliźniaczkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anieme <3 Już cie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham warzywa Ale kocham tez frytki z maca, serki, i to nie te owocowe tylko np o smaku tiramisu Słone paluszki, hamburgery i wszelkie pizze Uwielbiam biała czekoladę, bułki słodkie ze sklepu i piwo Nic nie poradzę, Lubie i juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my niedawno wrocilismy
do domu, bo bylismy na 3 dniowym wyjezdzie, kupilamsos w torebnce do kurczaka i wlasnie czekam az sie zagotuje i bedzie ryz z kurczakiem i tym sosem:) Oj ja wyrodna i zla matka:P wiem, ze to niezdrowe, ale latalismy po gorach zmeczeni jestesmy i nikomu nie chce sie gotowac. A tak zjemy, obejrzymy cos i spac. Mysle, ze nikt jeszcze od gotowego sosu nie umarl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtadammmm
Ale jesteście baby beznadziejne :( to , ze ja lubie gotowac*****ec tzn , ze nie mam innych pasji jestem kura domowa bez swoich pieniędzy :D A bulki czosnkowe wspomniane na 1 str już upieczone :) Wyszly pyszne , tylko następnym razem będę je piec w pt lub sob bo trochę czosnku do nich dalam a mam jutro pare spraw do załatwienia. :) X Co do robienia ketchupu, przetworów itd. Ja na np. ketchup i sos pomid poswiecam caly 1 dzień ( w roku) i mam w uj sloiczkow których potem używam np. do zupy , pizzy czy makaronu. Ja lubie się zdrowo odzywiac bo to widać np. ma się ladniejsza skore, szczuplejsza sylwetke, wygląda się młodziej, mniej się choruje. Jak dla was mogę być kura domowa bez pasji.prosze bardzo :) I wiecie co? Kocham to! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy to posiadanie męża i dziecka to wyczyn ? którego się zazdrości? przecież każdy głupek może to mieć...ech kury, macie kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:33] , od chemicznych dodatow takichj jak wspomniany przez Ciebie sos robia się pryszcze i większy apetyt. Ja kiedy przestalam uzywac tego chem gowna natychmiast zszedł mi trądzik z przedramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my niedawno wrocilismy
gośćtadammmm a dlaczego piszesz, że ty lubisz i dlaczego ty poświęcasz ten dzień w roku? Mąż nie może? Mnie tam nie obchodzi jak to jada, ale bardziej przeraża mnie to, że kobiety samowolnie i z uśmiechem na twarzy robią z siebie sprzątaczki, kucharki i popychadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz lepiej byc gotujaca kura domowa niz kura, ktora robi zupy z proszku i fryty jedynie. ostatnio znajoma byla z corka w szpitalu, bo ciagle wystepowaly bole brzucha zaparacia, zle samopoczucie. wyniki wyszly bardzo zle, ale dluzej obserwacji dziecka okazalo sie, ze to wszystkiemu jest winne zakwaszenie organizmu. znajoma nigdy nie miala czasu by dziecku ugotowac normalny obiad. ciagle gotowce, chipsy i slodycze. w koncu organizm sie zbuntowal. co najlepsze na sali byla jeszcze 4 dzieci z ta sama diagnoza. nie ma tez co popadac w skrajnosci, frytki od czasu to czasu lub inny fast food nikogo nie zabily. ale to nie moze byc podstawa codziennej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×