Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malwina mora

Jak wyjść z długów historie zadłużonych

Polecane posty

Gość ffafi
Kredyt konsolidacyjny prze egzekucji komorniczej? Nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandazeni
Jestem zadłużona w banku Millenium I w Pekao jeszcze dodatkowo mam 3 chwilówki, kilka dni temu dostałam jeszcze , jakieś pismo z Sądu w nakazie zapłaty. Jak by tego było mało. Teraz to ja chyba nigdy już nie wyjdę z zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałovvw
Amanda głowa do góry. Jeżeli to pismo z Sądu to bankowo masz czas na odwołanie się wtakiej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to pismo z sądu to trzeba pamiętać o tym że czas odwołania to 2 tyg. lub 7 dni. Trzeba się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla Ciebie będzie dobre jeżeli jakiś prawnik wystosuje to pismo oddwolawcze tak aby było odpowiednio sprecyzowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak popieram ja miałam kilka miesięcy temu jedną taką sprawę . Warto jest aby takie pismo napisał jakiś fachowiec. Sami nie odwołamy się do pewnych procedur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie jesteście nikomu winni. nie oddawać niech oszusci bankrutują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreyt to sposób "prania" burdnych (fałszywych) pieniędzy. i tak wszyscy płacimy za ten proceder wzrostem inflacji. jedyne co sie nalezy tym złodziejom to kop w ryj i suchy prowiant na droge do naszych granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi a napisanie tego typu pisma to polecam kancelarie lexperto, korzystałam z ich usług i jestem zadowolona. Działają szybko i świadczą usługi pomocy w oddłużaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już kiedys miała miejsce podobna akcja. opisano ją w starym testamencie. egipcjanie wykopali bande żydków lichwiarzy niestety ci dokonali ucieczkowej akcji wyprzedzajacej zabierając przy okazji wszystko co było ze złota. dlatego faraon postanowił ich ścigać. w końcu to złodzieje. potem żydki sami opisali to jako exodus i wygnanie przy okazji robiąc z siebie ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam. nie wygnanie tylko ucieczke z niewoli. obecnie robią podobne rzeczy. np okazuje sie, że polacy ich mordowali w polskich obozach i w dodatku pozabierali im majątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą cała ta starotestamentowa historia sie kupy nie trzyma. Ponoć faraon nakazał zamordować wszystkie pierworodne dzieci żydowskie (uratował sie z pogromu mojżesz, który oczywiście przypadkiem został jednym z najwyższych dostojników w egipcie na skutek znalezienia go przez jakąś księżniczke). Jakoś mi ta eksterminacja nie pasuje do obrazu tłumów uchodzących z egiptu z e złotymi fantami za pazuchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy okazji zayepali troche starożytnej już w tych czasach wiedzy i przywłaszczyli sobie religie. to samo było w babilonie. Żydzi nigdy nie mieli swojej religi i kultury. wszystko co mają zostało ukradzione a potem poprzebijali numery silnika i takie tam;) złodziejstwo i fałszerstwo to jedyne osiągnięcia tego narodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego to naród wybrany. Ktoś ich wybrał do tej roboty;) wg nich samych to był bóg wg mnie to szatan jakkolwiek by go nie interpretować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzekła mnie ta historia. To kiedy wygnasz ludzi z kraju za ich głupotę podczas brania pożyczek? A no tak, nigdy. Bo mamy XXI wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest odwracanie kota ogonem mosze;) Ludzi sie kara za przestępstwa a nie za głupote. A wyprowadzania majątku narodowego za kwity bankowe bez pokrycia to przęstępstwo tak samo jak korumpowaie ustawodawców, którzy ustanawiają prawa na to pozwalające. Także pakuj sie tylko łaskawie zostaw złoto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie potrzebujecie już wstawieninictwa konfabulacyjnych sił nadprzyrodzonych żeby przekroczyć odre bo jest tam kilka mostów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą bez złota dacie rade wpław nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosze:O Tyś nie mosze tylko niepełnosprytny/a:O spróbuj jeszcze raz wczytać sie w tekst bo z takim nastawieniem autodestrukcyjnym to będziesz spłacała niebawem reparacje wojenne indiańskim żydom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją drogą podejrzewam, że egipt podupadł ekonomicznie na skutek hiperinflacji:D zdaje sie, że był to jeden z pierwszych krajów który padł ofiarą "bankierów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś illuminatti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodziłem kiedyś przez takie kłopoty, przy których wasze chwilówki razem wzięte wydają mi się jakąś śmieszną kwotą. Dodam że nie stało się to z mojej winy. Wychodzenie na prostą to nie była to droga łatwa, ale stanąłem na nogi i teraz znowu wszystko gra, dobre życie, wypady nad wodospad Niagara, do Dubaju albo na Teneryfę. Niestety wychodzenie z długów to jest długotrwały proces, wymagający wielu wyrzeczeń i zmian w życiu. Mnie kilka lat zajęło najpierw niepotrzebne szarpanie się z sądami i komornikiem, a potem kilka lat wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Spłacanie jednego długu następnym to droga donikąd. Potrzebny jest solidny plan i konsekwentne działanie. Wiele się przez to nauczyłem, a najbardziej chyba matematyki i... trzymania z dala od banków :-))) Teraz banki same do mnie dzwonią i proponują mi różne "usługi" ale grzecznie odmawiam. Dobra strona tego jest taka, że przeszedłem taki finansowy survival, że teraz jakby ktoś mnie zostawił ze 100 dolarami w kieszeni w Nowym Jorku lub Londynie , to wiem że przeżyje i dam sobie radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się do oddłuzania bankowo potrzebny jest dobry plan restrukturyzacji i dobra firma oddłużeniowa, trzeba szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytta
Ja mam problem w kwesti pisma nakazowego z weksla , które otrzymałam kilka dni temu. Nie wiem jak działać w tej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz szczerze - na co wydalas te chwilowki? nowy telefon, ciuchy? Znam osobe, ktora narobila sobie dlugow, a kredyty bralas na nowy sprzet, gadzety elektroniczne, wiec wcale mi nie jest jej zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekkowal
zgłoś się o poradę do konsultanta prawnego , który będzie coś wiedział w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony doradzam jak najszybciej iść z tym pismem do wyjaśnienia ktoś już polecał tu jakąś kancelarię. Wiem , że mamy na to 7 lub 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadama
jeśli chodzi o pisma sądowe to czasu mamy mało. Trzeba działać szybko nie czekać samo się nie załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilossa
Ja miałem u siebie bardzo nieciekawą sprawę z bankami. Poszedłem za przykładem oddłużania znalazłem firmę , która pomaga mi wychodzić z moich długów stosując metody dostępne w restrukturyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o restrukturyzacje zadłużenia to uważam ,że jest to bardzo dobra metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×