Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malwina mora

Jak wyjść z długów historie zadłużonych

Polecane posty

Gość bertola
Trzeba przejść cały proces oddłużania i nie czekać , ponieważ wiadomo odsetki. Szukać rzetelnych firm oddłużeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ugoda z komornikiem jest to jakaś masakra ale po trudach udało się zastopować jego działania odpowiednim pismem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinakoss
Mam problem z chwilówkami pobrałam z własnej głupoty a potem nie miałam kasy zaczęłam przedłużać i teraz to już jakaś masakra wpadłam po uszy . Nie wiem jak wyjdę z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry jakoś się to wszystko powoli poukłada. Jedna ważna sprawa nie brać na siebie już zobowiązań ,pożyczek , chwilówek itp. Zacząć spłacać małe kwoty ale płacić i pisać na poczet spłaty ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba uważać na różne firmy jeśli chodzi o oddłużanie Proxima , działa nieskutecznie nie można się do nich dodzwonić nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba czytać opinie innych i wybierać sprawdzone firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł red
ja polecam usługę Twój prawnik- jest to opieka prawna 3 miesięczna. Polega na negocjacjach z wierzycielem w imieniu klientem nowych warunkach spłaty zadłuzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość battaall
Ja słyszałam wiele negatywnych opini o e-mediator lepiej nie korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Home Rentier Legal Advisors
Szanowni Państwo, temat jest dość ogólny, a zagadnienia są szczegółowe, wszystko zależy jakie są to długi i czym są one zabezpieczone. Nie ma złotej zasady, prawdą oczywistą jest że należy spłacać cokolwiek, nawet po 5zł. Tylko musimy nakreślić sobie tutaj scenariusz wyjścia z takiej sytuacji; co innego jest jeśli mamy 5-10tys długów, i nas to przerasta, a co innego jeśli komornik chce zlicytować cały nasz majątek(czyli domy,mieszkania,etc). Tym drugim zajmujemy się my. To o czym rzadko który prawnik powie, to jest często nie uświadomienie klienta, że nie da się wyjść z tych długów, bez sprzedaży mieszkania, my kupujemy takie aktywa bo wiemy jak wynegocjować z bankami korzystne częściowe umorzenia, Niestety osoba indywidualna nie ma najmniejszych szans - tego też nikt nie powie, 'prawnicy' nakręcają klientów, choć wiadomo jaki jest finał. Istotną jest rzeczą popatrzenie na sytuację z dystansu, jeśli to są niskie nie zabezpieczone sumy to warto rozmawiać z windykatorami i zaproponować im częściową spłatę, lub rozbicie na jeszcze mniejsze raty. Jeśli to są małe sumy powinni się z godzić, jeśli natomiast bank/wierzyciel jest dobrze umocowany, to inna historia. ale tutaj jeśli ma ktoś ochotę możemy pomóc my, specjalizujemy się wyłącznie w zadłużonych nieruchomościach. Jeśli ktoś ma pytania odnośnie właśnie takich nieruchomości, najłatwiej będzie wejść na naszą stronę i zadać pytanie bezpośrednio naszemu konsultantowi. www.homerentier.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, najlepiej nie brać - ale różnie w życiu bywa przecież. U mnie to było tak, że miałam chwilówkę. Nie spłacałam - powody zostawię dla siebie. Niedawno zgłosił się do mnie GetBack - przejęli mój dług. Nie wiedziałam co to, chciałam zignorować. Koniec końców jestem na etapie ugodowym i będę powoli spłacać. Ze spirali długów da się wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam nakaz zapłaty w postepowaniu upominawczym . Miałam czas na odwołanie 2 tygod. Zgłosiłam się do kancelari lexperto , która wystosowała pismo do sądu jako sprzeciw . Sprawa została zastopowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z chwilówkami jakaś masakra chyba się totalnie zapętliłam i teraz nie mogę wyjść z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o chwilówki to nie polecam wiadomo potem pętla zadłuzenia rośnie i będzie trudniej z niej wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynass
Zgadza się ale czasami trzeba sięgać po takie rzeczy jak człowiek ma nóż na gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettykoss
Trzeba jakoś ogarniać temat i iść do przodu nie załamywać się. Myśleć też wcześniej o tym gdzie i na co mamy brać pożyczki. Może dodatkowa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z oddłużania i restrukturyzacji . Płacę mniejsze raty co ułatwia mi regularność w zobowiązaniu z bankami. No i mam jeszcze na przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja ostatnio odwiedziłem ciekawą stronę www.kupswojdlug.pl ,mają dość ciekawe rozwiązania problemów finnasowych , od restrukturyzacji po negocjowanie z wierzycielem i odkupem swoich długów. Warto u nich spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w wyjściu z finansowego dołka pomógł rytuał przyciągnięcia pieniędzy ze strony energiaduchowa.pl , obecnie nie borykam się już z żadnymi problemami z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsee
Witam, warto się zgłosić do centrum ECPU (www.ecpu.pl). Profesjonalna pomoc prawna przy postępowaniu upadłościowym gwarantowana. Wszystko załatwiają za Ciebie, od początku do końca. Pełne wsparcie i rzetelność. Mało kto zna się na angielskich przepisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich ciężkich sytuacjach warto rozważyć pomoc doradcy finansowego (np.Piotra Witeckiego z Gdańska), który pomoże w załatwieniu kredytu konsolidacyjnego. Nie wiedzę innej rozsądnej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadlosckonsumencka
Szanowni Państwo, dla osób, które są niewypłacalne i po prostu nie są w stanie spłacać swoich długów, ustawa przewiduje ogłoszenie upadłości konsumenckiej. W dużym skrócie, to spieniężenie swojego majątku i spłacenie wierzycieli. Po takiej upadłości zaczyna się na nowo, z czystą kartką, odsetki nie rosną, wierzyciele się nie upominają. Jeżeli chcą Państwo sprawdzić czy upadłość konsumencka przysługuje także Państwu, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę: http://upadlosckonsumencka.com.pl/ . Doradzamy od podstaw poprzez konsultacje, a także załatwianie wszystkich formalności związanych z upadłością konsumencką. Możecie Państwo zacząć żyć na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujartt
Polecam takie rozwiązanie jak upadłość konsumencka, tylko że w Anglii, nie w Polsce. Można to zrobić nawet jeśli ma się długi właśnie tutaj w kraju. Mi w całych formalnościach pomogła kancelaria prawna ECPU (ich strona www.ecpu.pl). To było też o tyle dobre rozwiązanie, że zgodnie z przepisami angielskimi komornik ma mniejsze prawa, więc udało się uratować resztki majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też było trudno wyjść z długów. Zdecydowałam się wziąć pożyczkę w Profi Credit i nie żałuje, bo się udało wszystko spłacić. Pożyczkę dostałam na dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam taki problem. Zgłosiłam się firmy oddłużającej Lendon. Pomogli mi spłacić w terminie raty. Dali mi czas na zebranie pieniędzy i tak wyszłam z pętli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 lata i nieduży dług w millenium. Jakoś sobie poradzę, zawsze się martwię żeby uzbierać na ratę ale póki co się udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju same reklamy, zaraz wszystkie harpie się rzucają i za darmo niby pomagają długi spłacać. Zasada 1 - nie bierzesz już ani jednego kredytu na pierdoły. Nie stać cię ii na serio możesz przeżyć bez nowych butów, wycieczki czy pralki (tak, tak, jak cię nie stać to pierzesz ręcznie). Po 2 jak masz możliwość to spłacasz w pierwszej kolejności wydatki stałe (czyli kredyt, opłaty za mieszkanie, telefon, szkołę itp) i żyjesz do końca miesiąca z tego co zostało. Jeśli popłynąłeś już za daleko i nie masz śroków na spłatę to masz dwie opcje : bierzesz konsolidację, na którą cię stać ale wtedy masz dłużej przekichane bądź kontaktujesz się z wierzycielem i wnosisz o ugodę. Ważne by w miarę możliwości umorzyli ci odsetki (to zazwyczaj robią, jak widzą ż sytuacja jest beznadzieja więc ważne jest by ją wykazać dowodami, np. że zarabiasz na umowę 1200, masz na wychowaniu 2 dzieci, rachunki za mieszkanie to 800 zł - na wszystko w miarę możliwości przedstaw kwity). Na przyszłość-żadnych KURWA kredytów. Mi zostało jeszcze 1,5 roku żeby wszystko spłacić ale pluję sobie w twarz, że muszę co miesiąc płacić pareset zł, bo chciałam na wakacje jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po wuj bierzecie, chce się żyć na lepszym poziomie to dobrze wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×