Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola333

Czy wierzyć facetowi, który miał wiele kobiet

Polecane posty

Gość gość
"gość dziś Chociaż faktycznie, jak na 11 miesięcy, to stworzyłaś facetowi idealne warunki do zdradzania. On ma z tobą jak pączek w maśle. Nawet już mu się nie chce! Gdzie ty masz rozum dziewczyno?" To co Ona robi źle? Co kobieta powinna robić, jak robić, żebyś nie mógł powiedzieć, że nie ma rozumu i tworzy facetowi idealne warunki do zdradzania? Konkrety proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezczyzna ktory klamie na wszystkie pytania ma odpowiedz:)Tyle w zyciu "przeszedl".........kobietek ,ze wie jak" naiwne"? traktowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, trafiłaś na tak typowego narcyza, że bardziej być typowy nie może. Założę się, że połowa z tego, co mówi, to notoryczne kłamstwa. Oboje jesteście DDD i Ty koniecznie musisz iść na terapię dla takich osób. Piszę Ty, bo osobie z narcyzmem to nic nie da, nie zmieni się, a psychoterapeutę oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej partnerek seksualnych miał facet tym jest bardziej wartościowszy i to właśnie dlatego kobiety gnębią i wyzywają prawiczków. Prawiczki to ścierwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopisuje swoja opinie.bywa ze ktos mial "ciekawa" mlodosc a potem zrozumial i zapragnal normalnego zycia.niestety z tego co piszesz wynika ze jestes tylko kolejna na "staly "zwiazek i po tobie bedzie moze nie drugie tyle (bo 40 latek za 10 lat bedzie starym nieatrakcyjnym grzybem) ale sporo a ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeniak, ale po kilku miesiacach, gdy juz udało mu się mnie rozkochać stał się taki bierny- jak jest teraz i nie wiem, czy kocha, czy tylko lubi, plany wobec mnie mu wygasły, tłumaczył to tym, że on już był mężem, ojcem, partnerem i miał 3 domy z kobietami, także to dla niego nie jest nic...... // Xxxxxxx Jak sama widzisz, jestes z nieudacznikiem. Może przystojnym flirciarzem, ale pusta wydmuszka. Przypomina mi on faceta z którym byłam. Po co ci osoba, ktora nie chće planów z tobą? Chcesz sie starzec koło niego i marnować szanse na dobry zwiaZek? Uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma malo przyjaciol,a wlasciwie jednego..... Wiesz ja mysle,ze z nim nie jest wszystko w porzadku. Jestes jeszcze mlodziutka,on dobrych,kilka lat starszy. Zaslugujesz na zwiazek,w ktorym bedziesz miala wazne miejsce! Wydaje mi sie,ze jestes bardzo niepewna,on nie daje ci poczucia bezpieczenstwa.... Jak ma Ci dac jak po jego przeszlosci widac,ze nie jest zdolny do stalego zwiazku.Stawiam,ze jest niedojrzaly emocjonalnie. Najlepiej jakbys zdystansowaa sie do niego,nie stawiaj go w centrum swego zycia.On tez tego z Toba nie robi. Facet zawsze skacze kolo babki poki nie zaciagnie jej do lozka......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci sie nie zmieniaja..... a problem wszystkich kobiet jest taki ze im sie wydaje " ja go zmienie, dla mnie sie zmieni" niestety... mowie to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mówi"nie wybiegaj w przyszłość" to wcale jej ze tobą nie chce. też mam fceta, który miał wiele kobiet, jedna 7 lat (2 lata temu). Tez przyznal, ze ja zdradzal, bo 3 ostatnie lata sie nie kochali. Wiem, ze mial poznije kobiete 10 miesiecy, ktorej byl wierny ale nie planowal przyszlosci. Ze mna ja planuje i nie ucieka od tematu wakacji itd. Tracisz czas moim zdaniem dziewczyno:(( fact zakochany zawsze planuje. Po co Ci milosc slabsza niz bol po poprzednim jego zwiazku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inagość
Słonko, spotykałam się z takim mężczyzną prawie 5 lat. Jak tak piszesz to jakbym swojego widziała. Wierz mi, to nie ma przyszłości. Wpędził mnie tylko w lata jak to się mówi. Teraz już nie mam szans na nowe życie bo rówieśnicy szukają młodszych a starsi to już stare dziady i też szukają młodszych. Ty jesteś z nim ze zwykłej potrzeby bliskości, ale czy nie znalazłabyś jej gdzieś indziej? Wydaje mi się, ze masz a nim mało radochy. Gosc bierze od Ciebie to co chce a daje tez tylko co on chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowokacja miesiąc temu już była ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisałaś wiele rzeczy, w których wartościowy facet nie powinien się tak zachować. Wszystko zależy od tego jak wysoko masz w życiu postawioną poprzeczkę. Albo zaspokajasz się byle czym, bo boisz się samotności, albo szukasz dalej. I gdy powiesz "marzy mi się miłość jak z książki N.Sparksa" to po prostu wiedz, że takie są, a nie wierz w opinie innych, "że to bajki", bo tak naprawdę, im los nigdy takiego partnera nie nie przyniesie. http://klinikazmyslow.pl/najdluzsza-podroz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w takim zwiazku. Starszy, wolny, po wielu zwiazkach. Tez bylo: nie planuj, nie pytaj itp koniec koncow odszedl co oznajmil mi w chamski sposob! Co wiecej mial nas dwie przez jakis czas! Przyplacilam to depresja, bralam leki, koniec koncow wyszlam z rozsadku za maz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam z kims takim, na koncu zdradzil i zostawil, uciekaj i nie trac wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie historie utwierdzaja mnie w przekonaniu, zeby do konca zycia byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skończy się tak, że faceci to brudne świnie, co tylko chcą niewinne dziewuszki do łóżka zaciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo można mu ufać jak kobiecie które miała wielu mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie traktuje cię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to powtarzam każdej kobiecie - o człowieku świadczą CZYNY, nie słowa. Bo mówić to można sobie wszystko. Co z tego, że on powie, że kocha, że mu zależy jeśli zachowaniem wskazuje na coś zupełnie przeciwnego? Co do autorki - jest z Tobą szczery, ale mam wrażenie, że mu zależy mniej niż Tobie na tej relacji. Piszesz, że starał się na początku, kiedy cię zdobywał - teraz jest bierny i brak w nim entuzjazmu. To nie wróży dobrze, bo w końcu spotykacie się dość krótko (co to jest niecały rok?). Jeżeli macie inne priorytety, Tobie zależy na założeniu rodziny i normalnym życiu, a on wprost mówi, że jemu nie to niestety chyba faktycznie nie warto się w ten związek angażować. Napisałaś, że jemu zdarza się flirtować z innymi, nawet przy Tobie - tym samym dajesz mu do zrozumienia, że akceptujesz taki stan rzeczy. Innymi słowy on ma wolną rękę i kobietę u boku, a Ty chciałabyś czegoś innego, czegoś bardziej wyjątkowego. Zastanów się i przeanalizuj to co widzisz i czujesz - bo tylko ty możesz wiedzieć co dalej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od niego najszybciej i najdalej jak to możliwe, znajdź sobie nowego faceta, nie trać niepotrzebnie na niego czasu, nie warto. Wiem to z autopsji. On tylko wpędzą Cię w lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od niego najszybciej i najdalej jak to możliwe, znajdź sobie nowego faceta, nie trać niepotrzebnie na niego czasu, nie warto. Wiem to z autopsji. On tylko wpędzą Cię w lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim facetem nie planuje się przyszłości, bo z takim nie ma przyszłości. To jest facet na chwilówkę, do zabawienia się i on taki jest i o tym wie. Oczywiście ten temat to prowokacja, ale nieraz kobiety robią sobie nadzieje że zmienią kobieciarza,że on się dla nich zmieni, a on się zmienić nie może bo tak ma i tak lubi mieć. Ja proponuję zrobić badania na brzydkie choroby, bo koleś musi być nieźle zarażony skoro penetrował wszystkie łatwe pochwy, w licznej ilości. Niektóre choroby są nieuleczalne,nosicielem zostaje się na zawsze. oraz się choruje. A potem taki facecik ma jakiegoś raka prostaty albo inne licho w okolicy genitalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taki typ
,jeżeli chodzi o małżeństwo, to rozpadło się z powodu ich kryzysku'' a co Ci miał powiedzieć że zdradził żonę bo pindola w spodniach nie umiał trzymać, jakie to banalne on zdradził ale nie jego wina to żona go pchneła w ramiona najlepszej koleżanki... ,,On miał już rodzinę też mi usprawiedliwienie faktu ze ma d...pie czy ty chcesz założyć rodzinę czy nie, liczy się dla niego to co on chce nie widzę zadnego kompromisu z jego strony, jak wybiegasz w przyszłość to czuje się niezręcznie pewnie bo głupio mu kłamać. ,,żadna kobieta nie była dla niego az tak dobra jak ja'' taka jesteś wyjątkowa ze aż cię traktuje tak jak wszystkie inne przed tobą.... mówi ci to co chcesz usłyszeć ! ,,nienawidzi zazdrosnych i zaborczych kobiet. Jego żona ponoc taka była'' i co nie miała racji zdradzał ją !!! pewnie zapewniał cię że radził ją tylko z jedną kobietą ... nagadał ci na byłą że taka zazdrasna to teraz może flirtować bez obaw.... to się nazywa pranie mózgu ,,Na palcach jednej ręki mogę policzyć, ile razy mnie gdzies przez ten czas zaprosił'' a po ch.... płacić za coś co się ma za darmo choć w tym przypadku porostu może nie chce żeby was koś znajomy razem zobaczył może nie jesteś jedyna, w sumie pewnie jego znajomych też nie znasz.... ,,Może faktycznie 11 miesięcy to za krótko, by snuć jakieś plany'' TAK DLA 20-DZIESTO LATKA a nie gościa który ma cztery dychy na karku Tak naprawdę gdyby Cię traktował poważnie to by cię wprowadził do zycia swojego syna zaryzykował by dla ciebie,wymówka ze to syn nie chce jest dla niego cholernie wygodna, a nie chce tego robić bo jak mu się znudzisz to Cię kopnie 4 litery i nikt się o tym nie dowie . Nie musi co roku jeżdzic do teściów na wieś mógł by dla ciebie zmienić plany skoro taka ważna jesteś, i zabrać Ciebie i syna w neutralne miejsce, ,,jego partnerki nie miały nic przeciwko temu'' no jasne manipuluje tobą po pierwsze masz się czuć winna po drugie wkręca ci że to z tobą jest coś nie tak bo inne nie miały z tym problemu a wręcz jak poznały jego syna to na dobre im to nie wyszło . Jak dla mnie to cię zmanipulował, zrobił ci pranie mózgu, robisz dokładnie to czego on oczekuje, zmieniłaś się dla niego on dla ciebie nie zmienił w swoim życiu nic. Pewnie to on wybiera kiedy się spotykacie i gdzie, to ty o niego zabiegasz a powinno być na odwrót. Lepiej sprawć gościa czy nie puka innych za twoimi plecami a nawet jesli jest ci wierny to się zastanów czego oczekujesz od związku. To jest dobre ćwiczenie wyobraź sobie że jest rok np 2018 jak wygląda twoje życie ? wypunktuj sobie ważne dla ciebie rzeczy np czy jesteś w związku, a tak to jakim czy masz dzieci męża, a na końcu odpowiedz sobie na pytanie czy ten facet ci to da ? bo moim zdaniem wpędzi cię tylko w lata, a jak mu się znudzisz to znajdzie sobie następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taki typ dziś faktycznie on nią manipuluje zrobił pranie mózgownicy tak ją ustawił że aż mu zazdroszczę ona się na wszystko godzi nawet żeby flirtował z innymi moja by mi łeb ukręciła a jak bym jej powiedział że nie lubie zazdrosnych kobiet to i pewnie jajka by mi urwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAAAA koleś ma na wszystko gotowe wytłumaczenie, sypie jak z rękawa, robi to co chce a to ty autorko musisz się do niego dostosować. Odnoszę wrażenie że zatraciłaś swój charakter, dla ciebie nie liczy się to czego ty chcesz tylko co zrobić zeby był zadowolony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem kryzys nie jest usprawiedliwieniem dla zdrady... skoro zdradził zonę której przysięgał miłość i wierność na dobre i złe, to chyba mówi samo za siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że facet może sobie doliczać. Kiedyś też tak z chłopakami sobie doliczaliśmy, kto lepszy ;) Po latach, wolał bym tego już nie robić, chociaż i też się znajdzie taki, który dalej będzie próbował być "lepszy". Moja droga, ja nie miałem wielu kobiet, a i tak się znajdzie taka, która mi wytknie, że brałem cokolwiek. Facet zdradził, to już jest z nim źle i spaprał sobie życie. Lepiej już o tym nie wiedzieć, ale jeśli jest z nim tak źle to może warto dać mu jeszcze kilka lat by dorósł. Pamiętam, że w technikum miałem nauczyciela co płakał, że tak młodo wpadł i zrobił dziecko, a było to w wieku... 40-paru lat. Każdy facet jest inny, jeden chce szybko się ustabilizować, a drugi chce balować i zaliczać do usranej śmierci. Musisz go wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci autorko o 10 lat starszy od ciebie niedojrzały facet, po rozwodzie z dzieckiem alimentami byłą żoną i całym tym inwentarzem? Jak się podstarzejesz to cię zostawi, do kolekcji będzie miał zdjęcia z kolejną byłą... Nie stworzysz z nim normalnego zwiazku, jest nie dojrzałym kobieciarzem. Wmawia ci ze jesteś wyjątkowa usprawiedliwiajac dlaczego miał tyle panienek bo nie były wyjątkowe !? Ktoś słusznie zauważył że ON DUŻO MÓWI odejmij to i zostaw sobie jego czyny co on takiego dla ciebie zrobił czy mozesz na niego liczyć czy jest sie w stanie poświęcić dla ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taki typ dziś ,jeżeli chodzi o małżeństwo, to rozpadło się z powodu ich kryzysku'' a co Ci miał powiedzieć że zdradził żonę bo pindola w spodniach nie umiał trzymać, jakie to banalne on zdradził ale nie jego wina to żona go pchneła w ramiona najlepszej koleżanki... Dobre jak w tanim brazylijskim serialu on zdradził ale nie jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×