Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola333

Czy wierzyć facetowi, który miał wiele kobiet

Polecane posty

Gość gość
Mam prawie 50 lat i troche doświadczenia.Powiem tak ,jak facet jest Ciebie pewny to odpuszcza .Zwiazek z tobą traktuje jak chb powszedni.Dziewczyno,,,znaj swoją wartość , jak on jedzie na wakacje z synem to ty też wyjedż.Wyjdz czasem z koleżanką nakawę , ciacho , bez niego.Niech nie myśli że jesteś jego własnośćią.Kup sobie extra ciuchy , idz do fryzjera , zrób z sobą coś innego.Niech nie myśli że jesteś do niego przyklejona.I przestań mówić o przyszłośći.Postaw sprawę jasno , krotko i tylko raz.Jesteśmy w stałym związku z perspaktywą na rodzinę czy nie...Jeżeli tak , wymagaj lojalnośći , i powiedz wyrażnie ,każdy skok w bok zakończy wasz związek.Do facetów mówi sie jasno i krótko , jak w wijsku i trzeba egzekwować to co obiecał.Inaczej czy teraz czy 10 lat po ślubie będzie robił skoki w bok.Po prostu nie będzie Cię szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sorry ale muszę to napisać ale ty głupia jesteś, stary pierdziel cię wykorzystuje popuka sobie i cię zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bardzo zalezy mi na poważnym związku, opartym na miłości i zaangażowaniu obu stron, ale mam pewne obawy." I akurat z bawidamkiem? Oj pieprzysz kobieto i to w wyjątkowo mało oryginalny sposób. Już my znamy te frazesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu już dawno bym go olała. Zabawi się Tobą i zostawi jak mu się znudzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest juz znudzony i wypalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karola333 ciebie pewnie już nikt nie chce:):) bo czepiłaś się takiego lovelasa co to przeleciał pól miasta.Brzydziłabym się by próbował sie do mnie dobierać,jeszcze jakieś HPV jak Banku masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chcesz za bardzo związku odnoszę wrażenie że nie ważne z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1191
Nie,bo on Zawsze będzie szukał Ideału do łóżka i życia.A pożądanie i zakochanie mija po 2 latach i zostaniesz sama,skrzywdzona,a on będzie u następnego kwiatka.a jak się zestarzeje to będzie wtedy brał to co pod ręką.Jest tylu fajnych facetów,szukaj dalej,nie daj się wykorzystać.Myśl dziewczyno,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie lubię babiarzy i nie zaufałabym takiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co autorko?? Od pierwszego postu wiedziałam ze jestes kobietą po 30-tce. CZemu? Bo takie kobiety najczęściej biorą byle co i sa najczęściej tak właśnie wykorzystywane przez facetów po przejściach bo oni dobrze wiedzą ze nikt inny ich nie będzie chciał jak tylko zdesperowana 30-latka. Niestety znam ten temet bo sama po 30-tce, panna, poznałam rozwodnika z dzieckiem. Też opowiadał bajeczki na początku a potem zwyczajnie mnie wykrozystał, 2 lata mamił a o slubie i dziecku z nim mogłam zapoamnieć ponieważ on to już miał i ma swoje dziecko:-( To są zwykli s*******e, którzy wiążą się perfidnie z kobietą po 30-tce zdając sobie sprawę z tego ze to już nie młoda panienka i w takim wieku to ona liczy na cos więcej niż na luźny związek. Z twojego opisu wynika ze facet ma cie w d***e a ty musisz być jakaś naprawdę slepa żeby tego nie widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClariceM
Daj sobie spokój i poszukaj faceta o zbliżonym światopoglądzie do Twojego. Poza tym, to poligamista jak wynika z opisu i nie mozesz mieć nigdy gwarancji, ze Cię nie zdradzi nawet jeśli się zarzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On czuje się przy Tobie wyjątkowo,ale z tego co piszesz Ty dla niego wyjątkowa nie jesteś.Co najwyżej w normie.Jemu niczego przy Tobie nie brakuje i czuje się kochany,a Tobie to wystarcza i czujesz się szczęśliwa?No to musisz bardzo się starać,żeby zawsze mu było dobrze.Nie możesz od niego niczego wymagać i niech Cię Bóg broni od jakichkolwiek pretensji.Sama też powinnaś zapraszać go na miasto i koniecznie za niego płacić. Wiem,że dogadzanie drugiemu człowiekowi jest czasochłonne,ale jakbyś znalazła dla siebie chwilkę to namawiam Cię na wizytę u psychologa.Psycholog wyjaśni Ci takie pojęcia jak szacunek do siebie,miłość,oddanie itd.Zamiast psychologa może być ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jeśli jest nastolatkiem w fazie prób i ponoszenia odpowiedzialności za te nie udane. NIE, jeśli facet przebimbał całe swoje życie z babami. 40 lat i po rozwodzie? Trąci "kryzysem wieku średniego" (jak ja nie cierpię tej wymówki), który nie trwa 3 mc. Aha, i najważniejsze: czy przypadkiem to jego była żona go nie zostawiła za baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktora z was zna moze jaks kucharke co potrafi czernine gotowac albo kurczaka zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w podobnym zwiazku, ale malzenskim. Moj maz po 5 latach bycia razem stwierdzil ze chce sypiac z innymi. Powiedzial ze nadal moge byc zona ale on nie bedzie sie powstrzymywal. Zarzadalam rozwodu. Miesiac po naszej rozmowie, jeszcze przed rozwodem mial juz inna. Powiedzial ze mnie nigdy nie kochal I ze nie ma za co mnie kochac. Przestalo mu zalezec. Kazal mi sie wyprowadzic z sypialni do pok. Dziennego zeby zapraszac inne. Byl calkowicie zimny I bezwzgledny. Rozwiedlismy sie. On nadal jest z ta dziewczyna, ale zastanawiam sie kiedy mu sie znudzi. Mysle ze dalas mu troche czasu I juz wystarczy. Zerwij z nim poki czas. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko jaki cwany gościu. Tu p******* tam p******* nie będzie niczego obiecywał, bo już wie czym to pachnie. A czym? Obowiązkami i solidnością od czego ten pan stroni jak tylko może. Ciekawe że jeszcze znajduje jakieś głupie panienki, które dadzą mu się nabrać. To chcesz z nim pobyć autorko, dopóki mu nie dasz, po czym on się znudzi i odejdzie do innej, która go uczuciem obdarzy? No masakra gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierz mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet rozwiedziony, z dzieckiem, wychował sobie i ustawił wolna dziewczynę. Ta z kolei dostosowuje się do niego, żeby nie wyszło, że jest taka jak on nie lubi, nawet jeśli musi patrzeć na jego flirt. Na wakacje razem nie chcę, więc ona ma to przyjąć i już. Tylko dlatego, że jest przystojny może sobie z dziewczyną pogrywac. Chyba jesteś wolna, pomyśl, po co Ci to? Naprawdę to Ci wystraczy, ze ona taki przystojny i juz wszystko mu wolno? Może kiedyś będziesz chciała mieć dzieci. i co wtedy? Nie, bo jego synuś się nie zgadza? Ty wciąż idziesz na kompromis, on żyje jak chce i wmawiasz sobie, ze jest ok. Po co Ci to? Szkoda Cię. Po co Twoje stresy, obawy. Zrob wreszcie coś dla siebie. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababka111
moja kumpela miała takiego niezaangażowanego. Byli razem z 2 lata. Nie chciał z nią nigdzie jechać, jakiś taki niby chciał z nią być ale jakoś tak dziwnie się zachowywał.W końcu pojechała sama na wakacje -ale był zły;) no ale po 2 miesiącach przyszedł z pierścionkiem zaręczynowym-ona mu go rzuciła w twarz i powiedziała,że teraz to już dla niej za późno. Obraził się ale potem już nie odpuścił i teraz są małżeństwem;) jak się kobieta szanuje to facet musi się postarać. Ja mam męża już 10 lat. Myślisz,że jestem na każde jego zawołanie? cały czas musi się starać. Po ślubie też trzeba dla faceta być takim ciastkiem z miłą niespodzianką, zaskakiwać, dobrze się prezentować i być atrakcyjną. jak się kobieta nie szanuje to facet jej też nie uszanuje. Zacznij być dla niego trochę niedostępna, planuj swoje wakacje, wyjścia. Wiadomo ciężko jak jesteś zaangażowana ale trzeba się przemóc, wóz albo przewóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybys była katoliczka to bys wiedziała ze nalezy odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo szczescia z nim nie zaznasz zdradzij inne to i ciebie zdradzi kazda myslała ze jest wyjatkowa i go zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest przystojny i wykorzystuje kobiety materialnie takie jest moje zdanie niestety sama kiedys takiego poznalam nigdzie nie zapraszal na wakacje nie jezdzil mieszkal z 6 babami i mnie tez mieszkanie proponowal cos mi w typie nie lezalo i przeswietlilam go troche babki z ktorymi mieszkal placily za mieszkanie za zycie jeszcze mu ciuchy chamowi kupowaly a jak sie ktoras buntowala to koniec milosci tez mial jednego kumpla tez lubil flirtowac jakbym o nim czytala ciekawe czy juz cie doji czy dopiero zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak gosc
ja piernicze , czy Ty masz jakies problemy z emocjami ?, poczytaj to co o nim piszesz i daj sobie odpowiedz , jestes jakas chora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia Ci ppwiem nie ufac takim facetom . Tak jak piszesz na poczatku nieba Ci przychyli a pozniej wszystko wraca do normy . Nadal lata za innymi d.....i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki72
Rob tak bys byla szczesliwa, a on co bedzie mial zrobic to i tak zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj se z nim spokoj.Widac ze facetowi nie zalezy na zwiazku z toba.On chce tylko seksu bez zobowiazan i dlatego nie planuje nic z wyprzedzeniem.Albo zaakceptujesz ten fakt i bedziesz sie dalej dreczyc bo widac ze nie satysfakcjonuje cie taki uklad albo konczysz znajomosc.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taki sam problem mojego partnera poza seksem nie interesowało dosłownie nic. Bardzo cierpiałam, ale na szczęście mam to za sobą i już nie chce do tego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozemy sobie gdybac, ze ostrozny,ze nie szasta waznymi slowami Ale mi nie podoba sie jedno w tej sprawie i jest to powod do obaw : jesli przez rok znajomosci nie zapoznal cie z nikim ze swojej rodziny ( brat ,siostra, kuzynka )ani z zadnym znajomym i nie chce sie pokazywac z Toba publicznie , to cos jest bardzo nie tak; Czyzby ukrywal to ,ze jest z Toba? Jesli tak, to dlaczego? Mialam kiedys faceta ale innego regionu Polski .U mnie chodzilismy wszedzie, nie bylo problemu ale nigdy nie zabral mnie w swoje strony, zawsze cos tam wymyslal . I co sie okazalo? Ze mial zone, z ktora wcale nie zyl w separacji:) Kiedys przez przypadek wpadl :) Nie wiem , ile masz lat ale czy nie chcesz miec dzieci? Moze szkoda cennego czasu na Niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra , a gdzie uprawiacie seks? W parku na spacerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×