Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola333

Czy wierzyć facetowi, który miał wiele kobiet

Polecane posty

Gość gość
Ludzie, nie dowierzam że są takie durne kobiety. Mało to wolnych facetów autorko że musisz się pakować w taką patologie??? Znajdź faceta bez tak wielkiego bagażu, chyba nie jest to aż takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można wierzyć facetowi, który miał jedną kobietę lub żadnej ?j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet ma duży przebieg to życiowej przystani z nim raczej nie zbudujesz, szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiomasz
Drogie Panie.., kazdy czlowiek jest inny. Kazdy sie potrafi zmienic jezeli mu zalezy, jezeli chce. Sam mam nie chlubna przeszlosc. Zdradzalem zone bo byly okazje do tego. Zdradzalem z pannami, mezatkami... Zaczalem zdradzac kiedy zona podejrzewala mnie o zdrade a tego nie robilem. Pomyslalem, ze skoro mam miec awantury za cos czego nie robilem, to zaczne to robic. Glupie tlumaczenie ale to byla jedna z przyczym. Teraz jestem w trakcie rozwodu. A kobieta z ktora obecnie jestem od paru lat moze byc pewna ze jej nie zdradzilem, bo tego nie zrobilem i juz nie zrobie. Jest o mnie zazdrosna jak i ja o nia ale jest nam razem dobrze i jestesmy sobie potrzebni. Zycze wszystkim udanych zwiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak każdy może się zmienić ale nie każdy chce ten koleś raczej chce się jeszcze wyszaleć a nie ustatkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weż się wyluzuj chlopów na świecie jest miliony a Ty żeś se wynalazła kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veraley
A ja poznalam 32-latka, ktorego bagaz z doswiadczeniami jest PRZEPELNIONY. Przespal sie z okolo 200 kobietami (jesli nie bylo ich oby wiecej...). No ale to podobno we mnie sie zakochal. Wszyscy jego koledzy wmawiali mi, ze zmienil sie w ciagu ostatnich tygodni i juz nie sypia z inna laska w piatek a inna w sobote, ale nie potrafilam w to uwierzyc. Uwiodlam 2 jego kumpli i wyladowalam z kazdym w lozku, tylko po to by go skrzywdzic. Znienawidzil mnie. Wszystko zostalo przypieczetowane moja przeprowadzka w miejsce oddalone o 600 km i zadanym w sposob ironiczny pytaniem na fejsie o to, jak mu weekend minal. (czy znowu bawil sie w Casanove) Zaczal wydzwaniac do mnie, ale nigdy nie odbieralam, w koncu zmienilam numer i zablokowalam go na facebooku. Nadal go kocham, ba, nie wyobrazam sobie zycia bez niego, ale obiecalam sobie, ze nigdy nie dam sie nikomu skrzywdzic. A ten czlowiek, 12 lat starszy ode mnie napewno predzej czy pozniej zaczalby mnie zdradzac. Tak samo jak moj ojciec matke. :-) Mezczyzni sa wstretni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj. naiwna, naiwna , naiwna, jak dziecko we mglę.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumiała bym autorkę gdyby to był ostatni facet na tej planecie ale jest ich tylu że można wybrać coś lepszego niż rozwodnik z dzieckiem i mentalnością nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w podobnym związku to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia_OkoSaurona_Nutella
@karola333 na starcie zapytaj ile miał kobiet zaliczonych w d**e, potem sama wywnioskuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka8989
Szczerze? Po tym co piszesz.. ty sama wiesz, ze relacja z nim nie ma sensu! Zauwaz jakim jest egoista... ok moze i dużo przeszedl, ale skoro zwiazal się z Toba to powinien tez się liczyć z Twoim uczuciami! Skoro Ty nawet o wakacjach nie mozrsz wspomniec to cos jest nie tak..jak dla mnie to jemu jest po prostu wygodnie! I jedna dziewczyna moze i by się zabawila z takim.. nie myslala co dalej, ale z tego co piszesz widze, ze jesteś wrazliwa osoba i raczej szukajaca normalnego związku. .. tak więc nie trac czasu na tego człowieka, bo później bedziesz miala do siebie zal.. i będziesz cierpiec. A po co Ci to? Zeby się pozbierac będziesz potrzebowala kolejnego czasu..ktory znowu zmarnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwierzyłam i nie żałuję. Pobieramy się w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, ja też znam uroczego egoistę, narcyza po 40 ... podobny z zachowania... może wszystkie mówimy o tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetta
Temu, absolutnie nie wierzyc. Karola nie zawracaj sobie nim głowy bo to egoista. Z tego co piszesz, Tobie zależy bardziej niż jemu. Jemu po prostu z Tobą jest wygodnie, miło, na razie bezproblemowo. A Ty? dziewczyno już się szarpiesz emocjami co będzie potem?. Zastanów się jaką pełnisz rolę w jego życiu? czy Ty czujesz się przy nim spokojna, pewna, szczęśliwa? Nie wydaje mi się. Sprawdź w jakim stopniu mu na Tobie zależy. Będzie o Ciebie dbał? troszczył się? czy to Ty będziesz za nim latac, a on... będzie latac za swoimi sprawami, Ciebie odstawiając na bok. Daj spokój, nie bez powodu przewinęło się przez jego życie/łóżko tyle kobiet. Wiem co mówię. Szanuj się i powodzenia z kimś kto na Ciebie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
Nie ważne czy facet miał jedna kobietę czy piętnaście . jak ma zdradzić to i tak zdradzi ,wiec nie warto się glowić nad tym . Jeśli będzie Cie oklamywal w drobnych sprawach lub zauwazysz ze nie traktuje cie poważnie (bo to można łatwo zauważyć ) to od razu uciekaj jak najdalej .Trudno zaufac facetowi który miał dużo tego typu znajomości z kobietami gdyż moim zdaniem żeby to się zmieniło musi naprawdę pokochać kobietę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze ludzie jakie wy macie p******e problemy. Ja nie wierze w to co czytam. Potrzebujesz potwierdzenia czyjejs uczciwosci od obcych ludzi na portalu internetowym? Masz swoj rozum? Jak Ci napisze ze to frajer to wezmiesz sobie do serca i odejdziesz? A jak napisze cos zupelnie odwrotnego to tez polkniesz? Z calym szacunkiem ale Twoja glupota az razi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie Cię zdradzał. To, czy chcesz taki związek to Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×