Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość fala hejtu
Shatyn wklejając te informacje o JPII wczoraj chyba nie sądziłeś że na kafeterii i w ogóle w Polsce ktokolwiek "odważy" się porozmawiać o takich sprawach na poważnie ponieważ wokół JPII mamy infantylny kult sprowadzający się do wspominania jak mówił o kremówkach czy też do robienia mu kolejnego pomnika czy figurki. Minęło 10 lat od śmierci a my poważnie nie rozmawiamy bo tematem tabu są jego domniemane błędy. Piszę domniemane bo nie czuję się kompetentny by rozsądzać mogę być niezbyt obiektywny również. Wiem jedno tylko że w nauki JPII pewnie niewiele publicznych osób się wsłuchuje a może i nawet wśród tzw. szarego luda. A samo mnożenie świętych przez KK uważam za sprzeczne z duchem samej wiary w jedynego Boga, kult JPII i modlenie się do obrazków i do niego również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Nie mamy Państwa świeckiego. >>> Tylko, że prezydent RP m.in. stoi na straży KONSTYTUCJI >>>>>>>>> Ale to są frazesy :-) Konstytucja wiele pięknych rzeczy mówi również to że jesteśmy równi wobec prawa, czy też mamy równy dostęp do opieki medycznej itd. ( politycy leczą się w klinikach rządowych ). To mniej więcej ten poziom jak miss polonia mówi że jest za pokojem na świecie, a Ogórek mówi o napisaniu prawa od nowa :classic_cool: Frazesy niewiele mające wspólnego z rzeczywistością. Podzielam Twoją opinię ale nie mam złudzeń że jest tak iż nasze Państwo wciąż będzie pod wpływem kleru ( który od wieków był blisko władzy bo władza to kasa i wpływy , dla ciemnego luda nauka o miłosierdziu i ubóstwie ale dla nich bogactwo i dymanie panienek na boku - oczywiście że są tam też ludzie rzeczywiście oddani swojej misji ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn wczoraj - Starosta próbował wymusić na dyrekcji, żeby cała szkoła poszła na warsztaty dziennikarskie Radia Maryja. Zdezorganizował nam pracę - skarżą się nauczyciele z Sokółki >>> To jest podobnie skandaliczne jak zapędzanie młodzieży na spotkania z Komorowskim. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
falo wez ty sie za przygotowania do swiat a nie ciagle bredzisz i bredzisz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ty się zajmij przygotowywaniem do czegokolwiek zamiast udzielania debilnych rad innym...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczy o tytuł z Shatynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie o Kukizie?? W TV o nim cisza... Oglądałam na yt filmiki i wydaje mi się że się nadaje . Uważam że nie mówią o nim bo boja się że ludzie otworzą oczy.... A niestety wszystko w mediach jest kontrolowane.. Manipulacja .... Już mam dość słuchania PO i PIS , ciągłych ich kłótni i nagadywania na siebie nawzajem. Niestety znając ludzi pójdą głosować na mniejsze zło pomiedzy 2 kandydatami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet bredzi o JOWach i tyle z tego.On sobie robi kampanie wyborczą do Sejmu bo dla upadłego piosenkarza to pewny grosz i więcej możliwości.Na prezydenta nie ma najmniejszych szans. Każdy głos na niego to głos zmarnowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczy o tytuł z Shatynem x tutaj jest bez szans w tej walce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezydenta nie ma najmniejszych szans. Każdy głos na niego to głos zmarnowany. x za to glos na komorowskiego to inwestycja w przyszlosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Prezydent nieciekawy, stabilny, bez oszołomstw, przewidywalny, niezależny a szczególnie od pisu, itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa ale za to taki który podpisze kazdy bubel wyprodukowany przez cudowna partie PO która tak przeciez wspaniale rzadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75 rocznica ZBRODNI KATYŃSKIEJ, a chamstwo które stoi za przemawiającym BeKą rozmawia sobie i podsmiechuje się :O zero powagi sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze cie zmartwić. PO nie rządzi wspaniale a Komorowski nie podpisuje bubli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym coś powiedzieć o Komorowskim ale lepiej nie .Można zapytać i zostać skazanym przez niezawisly :-) sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
A mnie zastanawia co innych obchodzi życie "innych" i w jakiej doopie ich życie być musi skoro innym radzą co mają robić nie mając kompeltnie o tych "innych" pojęcia :classic_cool: Szkoda że się shatyn nie odniosłeś do moich słów i niepotrzebnie wdajesz się w dyskusje z trollami które jak widzisz ja omijam ( z wyjątkami ) bo zwyczajnie ujadają jak kundle kiedy brak im zdolności do ubrania myśli w słowa. :classic_cool: Wesołych Świąt shatyn, nie wiem czy wpadnę jeszcze, na orange mnie nie szukaj też :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent Komorowski ma tak nudną kampanię, że - trawestując Pawła Wrońskiego - aż żyrandol ziewa. Zero energii, choć widać go wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xPięć lat temu Roman Giertych mówił o Bronisławie Komorowskim: "Brak charyzmy, bezbarwny, uosabia ciamciaramciowatość Platformy Obywatelskiej". Roman Giertych, choć dziś wiadomo, że nie jest zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego, mocno się zachwycał osobowością prezesa PiS i twierdził, że Komorowski może przegrać z każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xNie sprawdziło się, w drugiej turze minimalnie wygrał.Ciekawe, dlaczego wtedy nie krzyczano o sfałszowanych wyborach. Czyżby ktoś przespał taką gratkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xWSI w tej kampanii są bardzo modne, dlatego media prawicowe z lubością odgrzebały z Wikileaks informacje o Bronisławie Komorowskim. Można tam przeczytać, że miał on żywotny interes w czyszczeniu spraw WSI, gdyż miał z nimi związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xStefan Niesiołowski zauważył dowcipnie: "Na takiej samej zasadzie jak ja miałem związki z Leninem, gdy chciałem go [pomnik Lenina] wysadzić w powietrze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xJarosław Kaczyński powiedział dziennikarce: "Jak powiem pani, że jestem wysokim blondynem koło czterdziestki, pani w to uwierzy?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xJa tak, panie prezesie. Tak jak wierzę w to, że Donald Tusk zbiegł z Polski, o czym pan mówi, tylko zapomina dodać, że z pomocą dwudziestu siedmiu przywódców unijnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Prawdziwy chrześcijanin, prawdziwy uczeń Jezusa nie będzie nigdy korzystał z niegodziwych praw, nawet uchwalonych w majestacie demokratycznego państwa, bo prawda i dobro nie podlegają głosowaniu. Te prawa do niczego nie zmuszają. Każdy z nas ma sumienie, znamy Dekalog i mamy Ewangelię – mówił metropolita krakowski w kazaniu wygłoszonym podczas uroczystości wielkopiątkowych.xxxKapciowy powiedział mądrze!Cud. Chyba z okazji nadchodzących Świąt...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dalej pieprzył już standardowo..x"Jak dodał, odpowiedzialnością za przemoc nie można obarczać małżeństwa, rodziny, całej zdrowej tradycji i dorobku cywilizacyjnego. Wskazał, że przyczyny przemocy leżą gdzie indziej. Jednocześnie skrytykował katolickich parlamentarzystów, którzy głosowali za przyjęciem Konwencji."x"- Paradoksem - i to złowrogim - jest fakt, że polska 15-letnia dziewczyna nie może – i słusznie – kupić w sklepie butelki piwa, ale może bez żadnych przeszkód kupić śmiercionośną pigułkę - mówił krad. Dziwisz. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że się shatyn nie odniosłeś do moich słów i niepotrzebnie wdajesz się w dyskusje z trollami które jak widzisz ja omijam ( z wyjątkami ) bo zwyczajnie ujadają jak kundle kiedy brak im zdolności do ubrania myśli w słowa. xxMoże czegoś nie zauważyłem...Wesołych...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil Durczok domaga się przeprosin oraz odszkodowania w wysokości 7 mln zł. Stosowny wniosek, przeciw wydawcy i dziennikarzom "Wprost", został złożony w Sądzie Okręgowym w Warszawie - informuje serwis wiertualnemedia.pl. Pozew dotyczy artykułu z wydania z 16 lutego pt. "Kamil Durczok. Fakty po »Faktach«". http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kamil-durczok-domaga-sie-siedmiu-milionow-zlotych/hhb9l8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co pana zdaniem została w Polsce z przesłania Jana Pawła?" - takie pytanie padło w trakcie wywiadu Bronisława Komorowskiego dla stacji TVN24. W odpowiedzi kandydat PO skorzystał z okazji i nauczanie świętego Jana Pawła II wykorzystał do ataku na konkurencję w wyborczym wyścigu. - Ja jestem tutaj jako postać polityczna. Dla mnie nie do przecenienia było stanowisko Jana Pawła II w kwestii członkostwa Polski w Unii Europejskiej. To, że dzisiaj odzywają się głosy straszące Polaków Unią Europejską, czy strefą euro, to jest okazją dobrą, żeby przypomnieć: Jan Paweł II w swoim nauczaniu, w polskim Sejmie jednoznacznie zachęcał do uczestnictwa w integracji europejskiej, przy jednoczesnej odważnej obronie własnego, tradycyjnego świata wartości - powiedział Bronisław Komorowski. x ŻENADA zeby zmarłego wykorzystywać w kampanii i w dodatku mówiąc czego by chciał JPII nie rozmaiajac z nim ani razu :O Jak widać po raz kolejny PO bardzo lubi lansować się na zmarłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×