Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
jakie rzeczy wawciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego prezydent państwa zaniedbuje swe obowiazki i jeździ po kraju.Prowadzi kampanie wyborczą zamiast wypełniać obowiazki ? Może szanowni kretyni to wytlumacza ? :-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szkoda.Tylko obrażają albo ignorują.Żegnam,oni sami sobie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Są rzeczy których prawo nie reguluje. Puszczanie bąka w towarzystwie też prawo nie reguluje a jest powszechnie uważane za coś niezbyt fajnego. Chyba że dla ciebie pomarańczo jest to fajne. Jeżeli ja jako wyborca daje komuś mandat do bycia europosłem to chcę by go sprawował porządnie bo za to bierze pieniądze z kasy do której my jako państwo polskie też sie dorzucamy.Jak ktoś ma w doopie swoich wyborców to zwyczajnie rezygnuje z tego mandatu dla lepszych lukratywnych bardziej stanowisk. To jest tak samo obrzydliwe jak to że ktoś "przekazuje" głosy"które na niego oddano kiedy widzi że nie wygra a chce poprzeć innego kandydata w wyborach. Jakim prawe rozporządza głosami obywateli jak własnymi ? Takich rzeczy nikt nigdy nie ureguluje prawnie bo są na rękę politykom. Co nie oznacza że osoba myśląca , że obywatel świadomy tego co się dzieje dookoła i tego jak chcą go robić w balona, powinien to popierać. Duda ma robotę do wykonania w europarlamencie. A siedzi ciągle tutaj, tam z tego co wiem jest jednym z większych leserów. A więc w porządku to jest wobec własnych wyborców? Potem nie dziwmy się że europarlament traktowany jest tylko jako okazja do dobrego "odkucia" się finansowego. >>> Do tego dochodzi hipokryzja kogoś kto śmieje się jak głupi do sera zarzucając Komorowskiemu że jest za euro, a sam w tym euro zarabia i wtedy mu to nie śmierdzi. Swoją drogą wstępując do Unii zgodziliśmy się na wprowadzenie euro. Teraz Duda i Kaczyński kłamią że euro nie będzie jeśli oni będą rządzić. Czy wy frajerzy prawicowi tego nie widzicie jak wam na nosie grają ci rzekomi prawi i sprawiedliwi ? Rzekomo bez układów a wciągnięci głęboko w układy ze SKOK-ami ( tak jak ich obrońcy np Karnowscy)? Macie wybiórczą ślepotę bo w przypadku PO już takie powiązania finansowo- polityczne was wkurzają. Albo widzimy jaka jest rzeczywistość , że wszystkie opcje polityczne to "bydlaki" albo udajemy że PIS jest cudowny i czysty jak łza pomimo faktów które temu przeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent Państwa w naturalny sposób może brać udział w kampanii prezydenckiej albowiem możliwa jest jego reelekcja i on tutaj w żaden sposób żadnej etyki nie łamie. Komorowski startuje na stanowisko to samo które już ma, a nie tak jak Duda chce olać swoich wyborców od których dostał mandat na europosła i umiejscowić się na zupełnie innym stanowisku. Tak trudno różnicę zauważyć? Komorowski już jest prezydentem i nadal chce nim być a więc nie zamierza zmienić tego do czego został powołany przez wyborców. Duda został powołany do siedzenia w europarlamencie ale go to obeszło, głosy na niego oddane aby zasiadał w europarlamencie też dla niego niewiele jak widać znaczą. Poza tym nie przesadzajmy ... jeden raz mówicie że to pilnowanie żyrandola tylko, teraz ględzicie że on ma tak wiele obowiązków. Zdecydujcie się z której strony tyłek PIS-owi chcecie nadstawić bo widzę tu duże rozchwianie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak szkoda.Tylko obrażają albo ignorują.Żegnam,oni sami sobie wystarczą. >>> :D:D Jasne. Mnie za to nikt nigdy tutaj nie obrażał z samego tylko powodu że ośmieliłem się nie uprawiać dzikiego hejtu na shatyna. Ignorowani są ludzie którzy mnie obrażają i są zwyczajnie mało wygadani i mało kumaci. Zresztą póki co jak widać nie jestem konsekwentny. Shatyn mi do szczęścia potrzebny nie jest zapewniam. Ja tym forum nie żyje tak jak ci co siedzą tu wiele lat i wciąż to samo piszą o tym samym co ich tak wk*****a i nie mogą już bo się zes/rają z tego powodu ( patrz wawcia) 🖐️ ja mam niezłą zabawę widząc jak się ciskacie moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wynika,że prezydent powinien być dożywotnio,bo tylko jemu wolno naturalnie dwie rzeczy robić.Czyli piastować urząd i realizować kampanię wyborczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażają.Ja się polityką mało zajmuje,ale chciałam dowiedzieć się z dyskusji czegoś o kandydatach ale zrezygnuje bo tu nic takiego nie ma.A zapytać strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Komorowski biorąc udział w kampanii wyborczej urzędu prezydenta nie zaniedbuje a Duda biorąc udział w swej kampanii zaniedbuje mandat europosła ? Ha ha ha ha ha ha ha. Idąc dalej Kukiz zaniedbuje śpiewanie ? Idąc jeszcze dalej wybory są nie potrzebne bo Komorowski powinien być prezydentem po wsze czasy a nawet jeden dzień dłużej :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezydent nie ma możliwości zawieszenia prezydentury bo nie ma viceprezydenta. natomiast europoseł ma taką możliwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałem przekonany przez pana Shatyna i Fale hejtu.Tez uważam ze pan prezydent jest najlepszym kandydatem.Powinien zostać dożywotnio ogloszony królem na przyklad Bulem I .Powinno się tez zdelegalizowac PiS jako partie szkodzaca Polsce. Powinna być tylko jedna partia PO która jest najlepszą partią z najlepszym programem i uczciwymi dzialaczami.Mozna jeszcze ewentualnie zostawić PSL bo przecież jest demokracja.Przy okazji trzeba zalegalizować Kościół jako anachronizm.Mozna by powołać Kościół księży patriotów i zerwać zwiazki z Watykanskim okupantem.Katedtre na Wawelu zamienić w muzeum ateizmu a Jasną Górę wysadzić w powietrze. Kościół księży patriotów obslugiwal by garstke dewotow których jest jeszcze trochę. Zlikwidowac trzeba też Radio Maryja i utworzyć w to miejsce na przykład Radio Urbana.Jest jeszcze Telewizja Republika korej zabierze sie oczywiscie koncesje i utworzy sie w to miejsce Telewizję Porozumienia.Nie będą jatrzyc nienawiści. Wszystkie swietlne bilboardy nie będą wyświetlać reklam tylko program TVN 24.Obywatele będą mieli dokladnie wytlumaczone jak mają prawidlowo myśleć. Nawet jak ktoś straci pracę to zrozumie że to lepiej dla naszego PKB.Panstwo powinno pomagać emigrujacym przez kupno im biletów na samolot. Im mniej obywateli tym mniejsze kolejki do lekarza.Mysle ze podoba wam panie Shatyn i Fala hejtu to co napisalem i mogę nazywać Was kolegami ? Z powazaniem Nawrocony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Ja nie jestem tu po to aby kogokolwiek przekonywać. Wasze przezycia emocjonalne w związku ze mną czy shatynem wiszą mi jak kilo kitu. Jak nie macie lepszych podniet emocjonalnych w życiu to nie mój problem. Dajecie się łatwo podpuścić. >>> "Jest wyrok dla byłego księdza Wojciech G. za molestowanie nieletnich na Dominikanie i w Polsce. Sąd w Wołominie skazał go na 7 lat więzienia." Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-7-lat-wiezienia-dla-bylego-ksiedza-wojciecha-g-za-molestowan,nId,1704679#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome >>> Dziwię się że się zgodzili. Facet nie wyraził skruchy. Można go było wsadzić na 12 lat a to i tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą kolejne badania wraku tupolewa?xCzy Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych wznowi badania przyczyn katastrofy smoleńskiej po powrocie wraku tupolewa do Polski?x"Zakończyliśmy badanie. Zawsze jest możliwość wznowienia badania, jeśli pojawią się nowe fakty"- mówi w Kontrwywiadzie RMF FM szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Maciej Lasek, pytany przez słuchaczy o to, czy komisja wznowi badanie przyczyn katastrofy smoleńskiej, jeśli wrak Tupolewa wróci do Polski.Obecność w Polsce wraku będzie nowym faktem? "Na pewno nie"- odpowiada."Mieliśmy dostęp do wraku i czarnych skrzynek i gdybyśmy nie mieli pewności co do przyczyn katastrofy, to na pewno nie zakończylibyśmy badania" - komentuje.xLasek dodaje, że prokuratura, która prowadziła niezależne postępowanie mówiła, że "również miała dostęp do wraku i kolejnego dostępu nie potrzebuje, żeby móc zakończyć kompleksową opinią biegłych swoją pracę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski: To wszystko kompletna nieprawdaxJa w jakimkolwiek SKOK-u ani złotówki nie trzymałem, ani kredytów nie brałem, ani nikogo nie znałem, więc to jest tak absurdalne, że nie sposób się tłumaczyć, ale przecież nie chodzi tutaj o tłumaczenie się. Panom z PiS-u chodzi o to, żeby stawiać tego rodzaju nonsensowne pytania. Oni nie czekają na odpowiedź, tylko chodzi o pytanie, bo pytanie też może mieć formę zniesławienia albo oplucia prawda, albo oskarżenia - mówił prezydent Bronisław Komorowski pytany w środę w Radiu Zet o sugestie opozycji dot. jego związków ze SKOK Wołomin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- WSI, jak każda służba, może mieć różne mankamenty, ale to był polski wywiad i kontrwywiad wojskowy. Hańbą było i zbrodnią zniszczenie wywiadu i kontrwywiadu wojskowego, co PiS zrobiło działaniami ustawowymi - mówił Bronisław Komorowski w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu ZET.xBronisław Komorowski był jedynym posłem PO, który głosował przeciwko likwidacji wojskowych Służb Informacyjnych. Z perspektywy czasu ocenia, że to była dobra decyzja. - Miałem odwagę, bo w takich sprawach trzeba się zachowywać pryncypialnie - stwierdził Komorowski.xKomorowski o związkach z WSIxPrezydent odniósł się też do oskarżeń o powiązania z WSI. Jak zaznaczył, jego związki z WSI ograniczały się do tego, że WSI podlegało mu jako ministrowi obrony narodowej. - Tak samo podlegało wielu innym ministrom, nawet Antoniemu Macierewiczowi. Różnica polega na tym, że on WSI zniszczył. To jest według mnie hańba - powiedział prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą złożył doniesienie do prokuratury okręgowej w Warszawie o popełnieniu przestępstwa. Sprawa dotyczy nawoływania do zabicia o. Tadeusza Rydzyka CSsR, Dyrektora Radia Maryja, na portalu wp.pl.x- To były bardzo mocne słowa. Oprócz tego na tym portalu było wiele wpisów znieważających o. Tadeusza Rydzyka CSsR. Doniesienie zostało złożone drogą mailową, prokurator już je otrzymał – uważam, że sprawa jest naprawdę bardzo poważna. O. Tadeusz Rydzyk CSsR, autorytet dla wielu milionów Polaków jest szantażowany i chce się go zabić. To, co się stało, to dla nas po prostu szok. Dlatego też Prokuratura Okręgowa powinna się tym jak najszybciej zająć – mówi Ryszard Nowak.xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelina Jolie amputowała sobie kolejną część ciała. W imię walki z rakiem rzecz jasna. A jej mąż wyraził radość, że dzięki temu nie będzie musiał mówić dzieciom o śmierci matki.xCiekawe też, czy aktorka ma świadomość, że jajniki nie są jedynym organem, jaki może zaatakować ta paskudna choroba (z którą trzeba walczyć choćby regularnie się badając)? Jednym z nich jest mózg. Może jednak lepiej nie mówić jej o tym, bo jeszcze zdecyduje się na amputację mózgu, by uniknąć nowotworu w tym akurat miejscu. A może, biorąc pod uwagę jej pomysły, narząd ten z powodu nieużywania już zaniknął, dlatego aktorka czuje się zupełnie bezpieczna.xxxPowyższe debilizmy napisał Terlikowski we Frondzie.Mam wrażenie, że to już faza kompletnego odlotu psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władze Rzymu wydały zakaz reklam z rozebranymi kobietami. Turyści będą mieć większą szansę na zobaczenie nagiego kobiecego ciała prędzej w Kaplicy Sykstyńskiej niż na ulicznych plakatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się że się zgodzili. Facet nie wyraził skruchy. Można go było wsadzić na 12 lat a to i tak mało.xxTeż sie dziwie. Facet już raczej z pierdla nie powinien wychodzić a jeśli już to do specjalnego ośrodka dla pedofilów do końca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dzisiaj nowe sposoby dyskusji tutaj ze mną.Chcesz dyskutowac to odpowiadaj an pytania czy posty.Brak odpowiedzi oznacza koniec rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cytaty ? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xNiemiecki polityk Elmar Brok zablokował w Parlamencie Europejskim wykład dr. Bogdana Gajewskiego, eksperta parlamentarnego zespołu smoleńskiego. Wczoraj, na posiedzeniu podkomisji PE do spraw bezpieczeństwa i obrony oraz komisji spraw zagranicznych dr Gajewski poruszył sprawę katastrofy TU-154 M.xNie spodobało się to jednak niemieckim politykom. Na wniosek Broka przerwano wystąpienie polskiego eksperta zajmującego się badaniami katastrof lotniczych.xxxSpędziłem sporo czasu na szukanie JEDNEJ katastrofy lotniczej którą badał Gajewski.Niestety. Nie znalazłem.Wg tego co przeczytałem na kanadyjskich stronach, Gajewski jest od serwisu maszyn agrolotniczych i tyle...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×