Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
gość dziś A cytaty ?xxCo cytaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Europoseł prof. Zdzisław Krasnodębski zwraca uwagę, że na płaszczyźnie międzynarodowej kwestia katastrofy smoleńskiej jest niewygodna.x- Jakiś czas przedtem potępiano legalnie propagandę rosyjską czy putinowską w związku z Ukrainą, wzywano do solidarności z Ukrainą. Natomiast okazuje się, że solidarności z Polską nie ma. Tutaj się wierzy w gruncie rzeczy temu przekazowi rosyjskiemu. To wyraźnie zostało zablokowane pod takim pretekstem, że chodzi o sprawę czysto wewnętrzną – polską, tak jakby Smoleńsk leżał w Polsce, że nie dotyczy to kwestii organizacji i bezpieczeństwa lotu. Musimy widzieć też, że ci posłowie niemieccy chronią interesy swojego państwa w Polsce. Był to jednak dla mnie oburzający przykład cenzury – powiedział xx:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xFundacja Lux Veritatis nie skorzystała z kredytu SKOK-u, bo nie było takiej potrzeby - poinformowała na antenie TV Trwam dyrektor finansowa Fundacji Lidia Kochanowicz. Odniosła się ona do powtarzanych w mediach sugestii jakoby TV Trwam uzyskała koncesję na MUX-1 za sprawą kredytu SKOK-u.xxBo to nie był kredyt a promesa...Typowo rydzykowo prawicowa manipulacja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były ksiądz Wojciech G. został skazany za pedofilię na Dominikanie i w Polsce na siedem lat więzienia i zapłatę ofiarom 155 tysięcy złoty. Wojciech G. przyznał się do winy.Ale ten wyrok wcale nie kończy sprawy. Wszystko wskazuje bowiem na to, że (wówczas jeszcze ksiądz) Wojciech G. został wysłany na Dominikanę po tym, jak jego przełożeni zorientowali się, co robił w Polsce (za co zresztą też został skazany), i że jest homoseksualnym pedofilem. W takiej sytuacji należało wydalić go ze stanu duchownego i postawić przed sądem, a nie dawać mu okazję, by wykorzystywał inne dzieci w nowym kraju. I teraz nadszedł czas na ustalenie, kto za to odpowiada? Kto podjął decyzję, by ewidentnie chorego człowieka, którego skłonności uniemożliwiały pełnienie posługi kapłańskiej, wysłać do pracy misyjnej? Te osoby także powinny ponieść odpowiedzialność. Kanoniczną, ale niewykluczone, że również świecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ja się z tobą zgadzam i z panem prezydentem.Macierewicz popełnili straszną zbrodnię likwidujac WSI.Tylko dlaczego jeszcze nie siedzi w więzieniu ? Tam jest miejsce zbrodniarzy.Nieprawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie wszystkie zbrodnie karze sie więzieniem jak widać z tego przykładu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ? Zbrodnia to zbrodnia.Dlaczego on jeszcze nie siedzi w więzieniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dzisiaj nowe sposoby dyskusji tutaj ze mną.Chcesz dyskutowac to odpowiadaj an pytania czy posty.Brak odpowiedzi oznacza koniec rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Shatyn czy mogę zadać kilka pytań ? To moje pierwsze wybory i wacham się kogo poprzeć.Czy pana Dude czy pana Komorowskiego.Pan jest w polityce bardziej zorientowany niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz post "Shatyn dziś "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Shatyn który z kandydatów jest bardziej wykształcony pan Komorowski czy pan Duda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Terlikowski pewnie nie wie i gawiedź też nie. Otóż jest coś takiego jak ekspresja genów. Oznacza ona że w różnych tkankach rózne geny są aktywne w zależności od funkcji tkanki. Mozliwe że gen BRC stwarza zagrożenie tylko i wyłącznie w okresloinych tkankach gdzie jest aktywowany. A jak to się dzieje? Tu mogę Terlikowskiego prywatnej lekcji udzielić. >>> "To już koniec Clarksona w BBC. A co z "Top Gear"? Dzisiaj, 25 marca (11:36) Stało się. Jeremy Clarkson nie poprowadzi już żadnego odcinka "Top Gear" na antenie BBC. Zarząd stacji, po przeprowadzeniu dochodzenia w sprawie ostatniego wybryku ekscentrycznego prezentera, zdecydował o nie przedłużaniu z nim kontraktu. Czytaj więcej na http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-to-juz-koniec-clarksona-w-bbc-a-co-z-top-gear,nId,1704618#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome" >>> Po Durczoku, kolejny bufon ( obrażający Polaków ) poza układem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terlikowski pewnie nie wie i gawiedź też nie. xxGawiedź nie wie ale, wg mnie, Terlikowski wie ale posuwa się do obrzydliwej katolskiej manipulacji.xxx"Stało się. Jeremy Clarkson nie poprowadzi już żadnego odcinka "Top Gear" na antenie BBC. "xxI bardzo dobrze. Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co robi Jolie ze swoim ciałem jest jej sprawą chociaż taki katol jak T. zapewne chciałby mieszać się w jej sprawy intymne również a może uznać że jajniki są dobrem ogólnym ??? :D Jeżeli kobieta ma określony WYSOKI stopień ryzyka konkretnego nowotworu to ma prawo działać i nikt nie mówi że w przypadku każdego nowotworu będzie sobie część ciała usuwać. Prymitywizm teologa w pełnej krasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiecka gazeta robiaca sobie czesto kiepskie żarty z Polaków nazwała kiedyś Lecha Kaczyńskiego kartoflem.Ubaw mieliście wtedy ze cytuję ho ho ho .Jakoś wam żarty tej gazety z Polaków nie przeszkadzały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Terlikowskiego prawdopodobnie jajniki są dobrem ogólnym naznaczonym przez Boga i wara wszytskim od nich.Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co sądzę że Terlikowskiego nie uczono takich rzeczy bo to facet rocznik 1972 w liceum tego się raczej nie dowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Shatyn prosze odpowiedzieć na moje pytania Który z kandydatów zna obce języki pan Komorowski czy pan Duda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak. A potem po szkole już niem mógł sie interesować TAKIMI rzeczami bo to grzech...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz sorry.Na mnie i moje pieniążki czeka "pani doktór"...:DZnikam na czas jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do modlitw za pomyślność narodzin u par bezpłodnych :classic_cool: nie mam nic do modlitwy, jak komuś pomaga to ok. ale może niech każdy wybiera to co uważa za słuszne? Niech katolik nie stosuje in vitro itd. czy ktoś go zmusza? Zauważ shatyn różnicę. żaden z ludzi którzy chcą świeckiego Państwa nie zmusza katolików do ateizmu , in vitro, aborcji itd. ale oni owszem chcieliby wszystkim narzucić swoją wolę. A może by tak ze szpitali zrobić centra modlitewne wszak każdy zabieg jest wbrew naturze np przetaczanie krwi. JAk ten księżulo czy inny T. znajdzie w szpitalu to tylko urządzić kretynowi czuwanie nad łóżkiem, zapalić gromnicę i czekać na cud???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolał Bredzista zwijac niż mlodemu czy mlodej odpowiedziec ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj nowe sposoby dyskusji tutaj ze mną. Chcesz dyskutowac to odpowiadaj an pytania czy posty. Brak odpowiedzi oznacza koniec rozmowy. x a kim ty smieciu jestes ze jakies zadania tutaj wysrywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×