Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy patrzę na posłów PiS, którzy chodzą ze zdjęciami Bronisława Komorowskiego w towarzystwie malwersantów ze SKOK Wołomin, to myślę o Putinie i o bezsilności wobec krzykaczy, którzy nie odpowiadają na racjonalne zarzuty, tylko bajdurzą o powiązaniach prezydenta z ludźmi WSI.xJak na nich reagować? Ludzie rozumni są zażenowani, nie chcą się wygłupiać i pielgrzymować po telewizjach ze zdjęciem Biereckiego i ludzi ze SKOK Wołomin, choć to zdjęcie jest jak najbardziej autentyczne. Oddają pole, nie mogąc się przebić z racjonalnymi argumentami. Nie zakrzyczą bulterierów. Tym bardziej że sprawa SKOK-ów jest skomplikowana - nie da się jej opisać w dwóch zdaniach. Czy tak się przegrywa demokrację?xTrzeba mieć mocną odpowiedź dla krzykaczy, ale nie wolno schodzić na ich poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO celowo wychodowala armię nikomu nie potrzebnych ale za to swietnie oplacanych urzedasow.Przy niskiej frekwencji w wyborach jaka u nas jest to armia wdziecznych wyborcow . Oni pójdą głosować na swojego pana.Moze Shatyn jest jednym z nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.A ja sobie liście grabię i nie życzę sobie zamieniać się z kimkolwiek nawet jeśli byłby to Shatyn.Trochę szacunku do innych ludzi, można poprosić?I jeszcze zmienić stronę tytułową,bo o wyborach niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele? A polityka która jest prawie w każdym poscie?Wybory to właśnie kwintesencja polityki.Jak się trochę poduczysz przy zamiataniu liści to wróć. Może wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Shatyn jest jednym z nich ?xxMusze cie zmartwić. Jestem tzw "wolnym strzelcem" i z racji takiej a nie innej pracy to ja często muszę użerać się z urzędasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wracając do wyborów. Wiadomosci są świetne .Komorowski miał nie dawno ponad 60 % ( podobno ) w ciagu miesiaca spadł na 40 % :-) Niezły wynik 20 % w miesiąc , no no świetnie :-) Coraz wieksze szanse że się go w maju nareszcie pozbedziemy.Nic nie robić będzie za swoje a nie publiczne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomosci są świetne .Komorowski miał nie dawno ponad 60 % ( podobno ) w ciagu miesiaca spadł na 40 % xxxCiekawe dlaczego do drugiego wyniku procentowego nie napisałeś "(podobno)"??To raz.A dwa.W tzw międzyczasie weszło do "walki" wielu kandydatów i oni odebrali część poparcia Komorowskiemu.Poza tym do wyborów jeszcze daaaaleko...xxA trzy... Dodam..xNa stronie: http://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-2015/sondaze-prezydenckie/nie ma wyniku 60%. Czyli zmyslasz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz życze dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki gościu 22:29..Wiele rozjaśniłeś niedouczonemu czlowiekowi.Wyobraż sobie Shatyn,że są ludzie,którzy grabią liście robią to dobrze,z całym zaangażowaniem i nie mają czasu na inne rzeczy.Ale pójdą głosować.Ty masz tak wiele zainteresowań,znasz się na wszystkim od polityki po cuda,ja wiem,że niewiele wiem.Może kiedyś się spotkamy Ty z zadartym nosem i ja z podniesionym czołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nie pamiętasz ? Gdy wystartowala kampania wyborcza Komorowski miał 60 % i w tefalenach i innych TVP PO "eksperci "z calym przekonaniem mowili ze będzie tylko jedna tura :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jak wystartowała ale mowa był o ostatnim miesiącu - "Komorowski miał nie dawno ponad 60 % ( podobno ) w ciagu miesiaca spadł na 40 % " nie podskakuj do shatyna bo zrobi z ciebie idiote jak z innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mówił o tym miesiącu ? To raz a dwa to Shatyn robi z siebie idiotę broniąc mafie ha ha ha ha ha ha Wielki Bredzista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mówił?Ano osoba której odpowiadałem.Oto odpowiedni cytat:x"gość wczoraj No to wracając do wyborów. Wiadomosci są świetne .Komorowski miał nie dawno ponad 60 % ( podobno ) w ciagu miesiaca spadł na 40 % "xxI znowu ci nie wyszło za to ty wyszedłeś na to co zwykle...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązując do postulowanego przez Andrzeja Dudę powołania Narodowej Rady Rozwoju, prof. Leszek Balcerowicz w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" radzi, aby PiS zgłosił raczej postulat "budowy ministerstwa szczęścia, jak u Orwella".xZdaniem Balcerowicza większość kandydatów na prezydenta jako receptę na uzdrowienie gospodarki wciska nam kit albo wręcz lekarstwa gorsze od choroby. - Kandydat PiS nie odróżnia chyba Polski od Ukrainy. Gdyby tam pojechał, zobaczyłby, jak by wyglądał - pod pewnymi względami - nasz kraj, gdyby był realizowany program PiS. x- Odkładanie prywatyzacji, lekceważenie stabilności finansów publicznych, to część programu PiS - twierdzi Balcerowicz. I przypomina "że za rządów tej partii odpolitycznianie gospodarki, czyli jej prywatyzację, traktowano podejrzliwie, przez co prawie niczego nie sprywatyzowano".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
co mi się rzuciło w uszy ostatnio :classic_cool: to to co dzisiaj funkcjonariuszka w TOK FM mówiła o jakimś świątobliwym człeku ze święceniami , że on proponuje parom nie mogącym mieć swoich dzieci, modlitwę która ma pomóc na ich bolączki. Dlaczego modlitwa jest proponowana wszystkim, także niewierzącym wszak kościół całkowicie chciałby zabronić in vitro ( a więc wszystkim ) - ów świątobliwy człek zapewne już nie wyjaśnił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Shatyn wczoraj Zarzucanie zmarlemu że spotykal sie z typem który jest na zdjeciu z obecnym prezydentem to nie łajdactwo ? >>> :D:D:D Zmarły nie spotykał się z tym typem. To po pierwsze. Zastanów się zanim napiszesz ponownie jakąś podobną doornotę. Poza tym fakty są takie że się spotykał a więc to nie zarzut tylko stwierdzenie faktu. Czyli jak Komorowskiemu wciska się na siłę znajomość z tym typem to ok. , ale jak już WASZYM idolom to już nie ok. Normalka :classic_cool: Prowokacja z tą fotką Bronisława i tego typa jest tak żałosna i naciągana że nie dostrzeganie tego..może oznaczać albo ograniczenie umysłowe , albo... naiwną oszołomską wiarę w to że PIS czysty jak łza nie chciał tym odwrócić uwagi od Biereckiego :D Jak mamy takich wyborców to trudno się dziwić że PIS jest tak wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
falahejtu skad ty te brednie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie brednie? w postach fali nie ma żadnej bredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć fala hejtuJak widzisz omamista prawde uważa za brednie, wczoraj sam nazwał Antoniego M. łajdakiem a siebie bredzista...:DTak się zaplątał w swoje brednie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×