Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
Wywiad z Ziorrem...xxKonrad Piasecki: Pan nie ma, panie ministrze, jakiegoś zdjęcia z kapitanem WSI, panem Polaszczykiem?xZbigniew Ziobro: Nie, nie mam.xA poznał go pan kiedykolwiek?x- Nie.xA szef WSI, który mówi, że on bywał w Pałacu Prezydenckim u Lecha Kaczyńskiego, pana w jakikolwiek sposób przekonuje?x- Pan Dukaczewski całkiem niedawno na antenie TVN 24 w rozmowie z panią Anitą Werner rozważał, że zniknięcie samolotu Boeing malezyjskich linii to może być sprawka UFO, więc jeżeli dalej tak pójdzie, to może się okazać, że zaprosi pan po raz kolejny Dukaczewskiego i powie, że jest pierwszym Polakiem, który chodził po Księżycu...xJakoś nie pamiętam takich rozważań gen. Dukaczewskiego, ale pan - rozumiem - bardziej uważnie śledzi jego medialne występy.x- Ja też w to nie wierzyłem, dopóki się sam nie przekonałem i nie sprawdziłem.xAbsolutnie pan wyklucza znajomość Lecha Kaczyńskiego z Piotrem Polaszczykiem?x- Pan Dukaczewski to jest kabotyn, który w tej chwili chce odwrócić uwagę od swojego pupila i przyjaciela, tj. pana prezydenta Bronisława Komorowskiego, który jest w tarapatach, i w związku z tym rzuca tego rodzaju oskarżenia. Z całą pewnością jest to człowiek, któremu nie można ufać. Nie tylko dlatego, że był szkolony w Moskwie przez GRU sowieckie, ale również dlatego, że pan prezydent śp. Lech Kaczyński, którego przecież dobrze znałem, ostrzegał mnie przed panem Dukaczewskim - miał o nim, delikatnie mówiąc, nie najlepszą opinię.xNo tak, jak o wszystkich oficerach Wojskowych Służb Informacyjnych.x- I właśnie, o! I to pan powiedział. Teraz nagle okazałoby się, że z jednym z nich miał spotykać się, pić wino - jak sugeruje pan Dukaczewski. Nie, między bajki... To jest naprawdę wstyd, że...Panie ministrze, tyle że o znajomośc***ana Polaszczyka z Lechem Kaczyńskim możemy przeczytać w raporcie Antoniego Macierewicza. No chyba w ten raport to pan wierzy i pokłada pan w nim zaufanie?x- Tak, ale proszę rozróżnić dwie sytuacje, mianowicie po pierwsze ja nie wiem, czy tam jest akurat taka informacja..x.No jest, przed chwilą panu pokazywałem na laptopie. Panie ministrze, niech pan nie udaje.x- No dobrze, ale tam było nazwisko Lecha Kaczyńskiego?xTak, było nazwisko Lecha Kaczyńskiego.x- Natomiast wiemy, że WSI prowadziło inwigilację, rozpracowanie prawicy i pod tym pretekstem jego funkcjonariusze z początku lat 90. spotykali się z różnymi politykami prawicy. Podobnie jak była grupa Lesiaka.xPan Polaszczyk nie jest tam opisany, jako ten, który rozpracowywał środowiska prawicowe, tylko jako ten, który się z nimi przyjaźnił. x- Przyjaźnił? Jest tam słowo przyjaźń?xMiał kontakty...x- Chyba teraz pan redaktor coś więcej widział, niż tam jest napisane. Mieć kontakt, się spotykać jako oficer...Rozmawiał, rozmawiał w parkach... x- Więc można było wyobrazić sobie, że z jakiś powodów nawiązał te spotkania. Nie można wykluczyć wcale tego, że nawiązywał je po to, żeby później WSI miała pretekst, żeby prowadzić inwigilację. WSI mogła prowadzić inwigilację tylko wtedy, jeśli gdzieś pojawił się żołnierz. Nie może ot tak od siebie prowadzić inwigilacji polityków prawicy. xUmie pan wyjaśnić, dlaczego tak czujne środowisko jak środowisko prawicowe i środowisko SKOK-ów pana Biereckiego dopuściło do SKOK-u Wołomin oficera WSI?x- Pan Bierecki nie ma w oku pewnie radarów i nie wie kto kiedy był oficerem WSI.xAle powinien sprawdzać takie rzeczy jak się z kimś fotografuje...x- Pan Bierecki zareagował tak jak należy wtedy kiedy dotarły do niego informacje o możliwych przestępstwach popełnionych przez pana Polaszczyka i skierował wniosek do KNF-u i ten przez 2 lata blisko nic z tym nie zrobił. Tu rodzi się pytanie, czy jest rzeczą możliwą...xCoś jednak zrobił, bo ten Polaszczyk dzisiaj siedzi w areszcie i czeka na proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie ministrze, tyle że o znajomośc***ana Polaszczyka z Lechem Kaczyńskim możemy przeczytać w raporcie Antoniego Macierewicza. No chyba w ten raport to pan wierzy i pokłada pan w nim zaufanie?x- Tak, ale proszę rozróżnić dwie sytuacje, mianowicie po pierwsze ja nie wiem, czy tam jest akurat taka informacja..x.No jest, przed chwilą panu pokazywałem na laptopie. Panie ministrze, niech pan nie udaje.x- No dobrze, ale tam było nazwisko Lecha Kaczyńskiego?xTak, było nazwisko Lecha Kaczyńskiego.xxxA teraz to połaczmy z informacją o blokowaniu przez L.Kaczyńskiego i jego pomocnika Dude ustawy o SKOKach...Świta????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Shatyn próbujesz wytłumaczyć każde łajdactwo obecnej wladzy.Tobie wciąż mało ich afer żebyś zrozumiał kogo ty bronisz.Co jeszcze muszą zrobić byś zmadrzal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...xSkandaliczna odezwa przełożonych niemieckich zakonów wzywająca do zmiany odwiecznej nauki Kościoła w sprawie rodziny i stosunku do homoseksualizmu jest faktycznym przejawem schizmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xJak donosi Radio Watykańskie niemieccy zakonnicy i zakonnice (Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonnych) zwrócili się w oficjalnym dokumencie do Watykanu, aby zezwolić rozwodnikom na przystępowanie do komunii św., zezwalać na ponowne małżeństwa oraz błogosławić także parom homoseksualnym w czasie najbliższego Synodu o Rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xSwoje przekonanie opierają oni na opiniach świeckich, którzy uważają, że nie każdy akt małżeński czy pozamałżeński musi być otwarty na życie, a Kościół musi zmienić swoje przestarzałe podejście do życia seksualnego wiernych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xJak można przeczytać w dokumencie, zbyt wymagające jest także wymaganie od homoseksualistów wstrzemięźliwości płciowej i wierności jednemu partnerowi, czyli innym słowy Kościół powinien także błogosławić rozpuście sodomitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xDoprawdy trudno uwierzyć, że ponad 22,5 tys. niemieckich zakonnic i zakonników podziela tego typu poglądy. Jeśli tak, nie można powiedzieć, że w Niemczech funkcjonuje jeszcze Kościół Rzymskokatolicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xSkoro tego typu opinie, przystające dotąd raczej do lewackiej ekstremy, są oficjalnymi stanowiskami członków tamtejszego episkopatu, oznacza to, że niemieckie władze kościelne są w opozycji do Kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac kk powoli się rozpada.Powoli, powoli ku normalności...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty Shatyn próbujesz wytłumaczyć każde łajdactwo obecnej wladzy.Tobie wciąż mało ich afer żebyś zrozumiał kogo ty bronisz.Co jeszcze muszą zrobić byś zmadrzal ?xxxNie.Czasami tylko próbuję wytłumaczyć, że to nie łajdactwo, przestępstwo i że to tylko są oceny oszołomów...I że często nie rozumiecie prosty spraw i tłumaczycie sobie na swój pokretny sposób bo tak wam mówi pewien nieduży (nie tylko wzrostem) człowieczek albo jego dupowłazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn już tylko 41 % poparcia :-( A miał być triumf w I turze :-( Tak mówiły niedawno "autorytety " i " eksperci " :-( A tu upsss :-) Wygląda na to ze SKOK pogrążył pana prezydenta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyborów jeszcze dużo czasu. To raz.A dwa.SKOK nie mógł pogrążyć pana prezydenta bo nie miał czym.Jak widać z wywiadu z Ziorrem bardziej pogrąża pis, Dude i L.Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia ? :-) i syn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzucanie zmarlemu że spotykal sie z typem który jest na zdjeciu z obecnym prezydentem to nie łajdactwo ? W dodatku robi to czlowiek który w wolnej Polsce powinien w parku liście grabic a nie występować w TV jako ekspert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia? Już było gadane oczywista bzdura. popatrz na zdjęcia JP2 z bandziorem. Już tłumaczylem i nie mam zamiaru więcej.Syn?Też bzdura. Był prokurentem w firmie która współpracowała z tamtymi ludźmi. A prokurent, jak to ktoś wyjaśniał to człowiek przeważnie z kancelarii adwokackiej (w takiej pracował syn Komorowskiego) który otrzymał upowaznienie do reprezentowania jakieś tam firmy wobec urzędów czy sądów.Czyli też nic nie miał z tym wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzucanie zmarlemu że spotykal sie z typem który jest na zdjeciu z obecnym prezydentem to nie łajdactwo ? xxMoże i łajdactwo ale to o spotkaniach L.K. z tym typem pisał Antoni M. w swoim raporcie. Fakt, że to łajdak.Czytaj:Shatyn dziś Shatyn dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku robi to czlowiek który w wolnej Polsce powinien w parku liście grabic a nie występować w TV jako ekspertxxTo też racja.Występuje jako ekspert od wypadków lotniczych a tymczasem nadaje się do tego o czym napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz... PAPA bo nie mam czasu.Napisz jeszcze parę bzdur to się do nich ustosunkuje jak wrócę. I znowu wyjdziesz na to na co zwykle wychodzisz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od bredni to ty tu jesteś szanowny Bredzisto :-) Właśnie dostaliśmy nową porcję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zacytuj i uzasadni. PA...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile PO płaci za propagande?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciarewicz łajdak a generał WSI autorytet no nie Bredzista ? :-) cały Shatyn ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Maciarewicz łajdak a generał WSI autorytet no nie Bredzista ? usmiech.gif cały Shatyn ha ha ha ha haxxxBredzista i jeszcze omamista.Wszak to ty napisałeś o Antonim M., że jest łajdak.xxGdzie?xA tu:x"gość dziś Zarzucanie zmarlemu że spotykal sie z typem który jest na zdjeciu z obecnym prezydentem to nie łajdactwo ? "xBo kto o tym pisał w raporcie?xCytat z wywiadu:x"Panie ministrze, tyle że o znajomośc***ana Polaszczyka z Lechem Kaczyńskim możemy przeczytać w raporcie Antoniego Macierewicza. No chyba w ten raport to pan wierzy i pokłada pan w nim zaufanie?x- Tak, ale proszę rozróżnić dwie sytuacje, mianowicie po pierwsze ja nie wiem, czy tam jest akurat taka informacja..x.No jest, przed chwilą panu pokazywałem na laptopie. Panie ministrze, niech pan nie udaje.x- No dobrze, ale tam było nazwisko Lecha Kaczyńskiego?xTak, było nazwisko Lecha Kaczyńskiego."xxxCzyli jak zwykle wyszedłes na to na co zawsze wychodzisz.Dzisiaj dodatkowo sam siebie nazwałeś Bredzistą. I to słusznie akurat. Popieram...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile PO płaci za propagande?xxBredziscie omamiści nic nie płaca. Za mały ma intelekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od bredni to ty tu jesteś szanowny Bredzisto usmiech.gif Właśnie dostaliśmy nową porcję xxNie pisz sam do siebie, bo to głupio wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×