Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
no to mozecie sobie pobredzic we dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już Shatyn będą brednie i jak zwykle będzie śmiesznie. Przekonany o swej "mądrości "Shatyn Bredzista jest równie smieszny jak jego kandydat na prezydenta :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest już Shatyn będą brednie i jak zwykle będzie śmiesznie. xxTylko, że ty zadnej bredni nie potrafisz wskazać. I w tym jest problem, że w takim wypadku, twoje słowa to brednie skoro sam nie potrafisz ich podeprzeć faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to mozecie sobie pobredzic we dwóchxxProblem w tym, że my nie bredzimy w przeciwieństwie do ciebie (patrz post powyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonany o swej "mądrości "Shatyn Bredzista jest równie smieszny jak jego kandydat na prezydenta xxxI też się nie zgadza.To ty jesteś przekonany o mojej mądrości skoro na żadne pytanie o uzasadnienie swoich słow, przeciwnych moim, nie potrafisz odpowiedzieć.Brak odpowiedzi oznacza i znaczy, że jednak ja mam rację czyli posiadam mądrość, co potwierdzasz swoimi własnymi postami a czasem ich brakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Kuźniar ( ten z TVN a nie doradca prezydenta )„Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało”. >>> :D:D:D napiszę jak klasyk: no comments >>> Mam pytanie. Dlaczego eurodeputowany Duda nie zajmuje się sprawowaniem mandatu jaki dostał od wyborców a non stop przesiaduje w Polsce ? Dlaczego nie chce wypełnić do końca misji jaką dostał od wyborców jako parlamentarzysta w UE tylko zwyczajnie olewa te głosy i powierzoną "misję" i startuje w wyborach prezydenckich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego eurodeputowany Duda nie zajmuje się sprawowaniem mandatu jaki dostał od wyborców a non stop przesiaduje w Polsce ?xxxBo, prawdopodobnie, nie chodzi o wypełnianie mandatu a o branie kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jak widzisz omamista prawde uważa za brednie, wczoraj sam nazwał Antoniego M. łajdakiem a siebie bredzista.." >>> Na szczęście nie jestem tobą i nie będę się dopytywał gdzie te brednie itd. cenię sobie swój czas. :-) Zauważ. Coraz częściej ignoruję takie wpisy Docelowo będę gadał sam ze sobą chyba :D czasem z tobą i jednym pomarańczem , całkowicie olewając tą gawiedź na topie bez własnych przemyśleń, myśląca wg linii Karnowskich . Kaczyńskich i innych Ziemkiewiczo-Terlikowskich. Ot taka pocieszna gawiedź ... ale nie warta jednak uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białowieży aresztowano znaki, a mieszkańców nie wpuszczono na spotkianie z prezydentem. Sytuacja miała miejsce w poniedziałek. X Zgoda i bezpieczeństwo :D w praktyce prezydenta :) Pojeździć po Polsce, ale jak zawsze nie słuchać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz częściej ignoruję takie wpisyxxTeż sie staram to robić ale odpowiadając jednym czy dwoma postami na stwierdzenia o rzekomych "bzdurach".I nie wchodze w dalsza dyskusję na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś pisze że zmarły z kimś rozmawiał to ok. nie chcę już wnikać w zdolnośc***arapsychologiczne tego co to napisał. :classic_cool: swego czasu inny idiota pisał tu bzdury o rodzeniu dziecka i pochwie wzbudzając powszechny śmiech :D , ale ostatnio się tu już nie pokazuje.. Miło wiedzieć że moje pisane dla sportu "zjadliwe" komentarze są "łykane" przez takich...róznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ot taka pocieszna gawiedź ... ale nie warta jednak uwagi.xxTo prawda. Dlatego dla zabawy czasem wchodze w "dyskusję" z takim toto... Ale już coraz rzadziej.xxxjak ktoś pisze że zmarły z kimś rozmawiał to ok. nie chcę już wnikać w zdolnośc***arapsychologiczne tego co to napisał.xxChyba przeceniasz "przeciwnika". On po prostu ten bredzista-omamista, jest tylko i wyłącznie mało inteligentny, dlatego nie rozumie większości postó skierowanych do niego. I zgodnie z tym "niezrozumieniem" odpowiada na miarę swojego maluśkiego intelektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn nie wyrzekaj się jak kania dżdżu bo niejeden wieczór 3 -4 strony nabijaliście non stop prosząc siebie wzajemnie o uzasadnienie do uzasadnienia :-P ale co kto lubi :classic_cool: jeden woli dymać wieczorem inny woli kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda... Dlatego staram się już nie wchodzić w "dyskusję"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niejeden wieczór 3 -4 strony nabijaliście non stop prosząc siebie wzajemnie o uzasadnienie do uzasadnieniaxxAle różnica była taka, że ja potrafiłem uzasadnić a mój rozmówca nie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przeceniasz "przeciwnika" >>> Gdybym uznał go za przeciwnika nadałbym mu rzeczywiście jakąś rangę. Ale nie uznaje go za przeciwnika tylko za przerywnik w dyskusji, kretyński ale jednak przerywnik, coś jak reklama w czasie filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak ja, dlatego też słowo "przeciwnik" ująłem w cudzysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy należy zrozumieć,że żaden eurodeputowany ani nikt,kto sprawuje jakąś funkcję /w podobnym nieokreślonym wymiarze godzin/nie powinien startować na prezydenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadnij, wpadnij fala...:DGościu..Nie.Wtedy taki eurodeputowany powinien zawiesić swój mandat na czas kampanii wyborczej i nie pobierać kasy z kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w takim razie on łamie prawo jak nie zawiesił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie kwestia prawa tylko etyki i moralnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca1111
czy nie uwazacie ze szkoda czasu jest na dyskusje z tymi dwoma osobnikami a szczegolnie z tym jednym bo ten drugi to jakis z doskoku jakich tutaj bylo wielu. Czy mozna sie dziwic sytuacji w tym kraju skoro tacy ludzie naprawde istnieja i takie rzeczy wypisuja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×