Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktos mi powie jacy sa Niemcy? Jaka ich mentalnosc?

Polecane posty

Gość gość
Z tym gotowaniem to tragedia :o np makaron z keczupem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdzą przy jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gotowanie ich to chyba kazdy juz zauwazyl hehe :) nawet ja raczej nie mistrzyni gotowania to przy nich jestem super kucharką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy są glupio oszczedni ,na pewne rzeczy żydza kasy ale na p*****lach nie oszczedzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupa z proszku a na sniadanie lub kolacje wszechoebcny obrzydliwy APFELMUS. nawet ostatni w aldi w Pl go widzialam. Nie wiem ale nie smakuje to tak jak nasz mus jablkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys bylam u kolezanki w De. po tygodniu na ich jedzeniu dostałam takiego rozstroju zołądka ze masakra. Zeby ich nie urazic powiedzialam ze chcialabym im cos JA UGOTOWAC w podziece. Dzieki temu dotrwalam do konca pobytu a oni powiedzieli ze w zyciu nie jedli tak dobrych rzeczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w tym kraju od 22 lat, wiec moge wiele napisac, niemcy sa narodem oszczednym wrecz chciwym, malo goscinni, ale tylko u siebie nie, bo to kosztuje, ale do kogos chodza chetnie za darmo sie najesc.Kobiety sa leniwe, maja brud w domach, bo jak juz pracuja to nie maja ochoty na sprzatanie, ale od sprzetaczek wymagaja ze w trzy godziny wszystko zrobi,posprzaata, popierze, poprasuje, podlogi umyje i jeszcze okna przy okazji, wiec powodzenia zycze i nie daj sie wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w de jakiś czas i mam problem z gotowa niem dla siebie bo się do ich produktów nie mogę przyzwyczaić . nasza najgorsza kiełbasa lepsza niż ich wursty :( wgl to wszystko jak parówki a nie kiełbasa. Majonez okropny,pożarnych wafelkow jeszcze nie znalazłam takich jak w pl typu brzeski czy prince polo :( twaróg w kostce tez nie bo tu wszystkie zmielone jak na sernik ,śmietaną tragedia chyba z jakimś zageszczaczem bo w Polsce mamy lejaca a tu każda sztywna,ale maja na szczęście wiele bardzo dobrych produktów na pewno lepszych niż w pl w dodatku można sobie pozwolić na to co w Polsce byłoby rarytasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegoscinni strasznie. wiadomo nie wszyscy sa tak goscinni jak niektorzy polacy. u mnie to jak ktos z dlugiej podrozy to zaraz jakies jedzonko, kawka herbatka ciasteczko itp itd. A tam nie. Fajnie ze jestes ale obiad o 14 niewazne ze przyjechalas o 8 i jechalas 15 h. Mnie tak kiedys to spotkalo. Na szczescie mialam swoje jedzenie i pieniadze to se cos kupilam bo myslalam ze mi zoladek przyrosnie do kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego polki tak sie ponizaja i niemcom d**y podcieraja i sprzataja ich syf? I to jeszcze studenci! Tak malo sie cenisz? Tylko na to cie stac? Polacy wykonuja w europie najgorsza robote, taka, za ktory zaden murzyn by sie nie zabral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? a ty sie z choinki urwales?? Po pierwsze opieka nad starszymi czy sprzatanie to zaden wstyd. a po drugie jak mi znajdziesz prace za 5 tys w Pl to ja nigdzie nie bede wyjezdzac nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz 5tys. , a jakie masz kwalifikacje i wyksztalcenie?? Nie oszukujmy sie, podcieranie tylkow starym ludziom czy sprzatnie to praca na najnizszym szczeblu i nikt nie chcialbvy, aby jego dzieci taka prace wykonywaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i super w niemczech kazdy bez kwalifikacji zarobi 5 tys. miesiecznie nawet 6 tysiecy na opiece, a w polsce potrzebne sa kwalifikacje zeby zarobic 2 tysiace, paranoja, niech ludzie jezdza i zarabiaja to zaden wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to zrec głośno za 25 kafli :o a poza tym żadna praca nie chanbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goowno*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otoz to, niewazne jakie mam kwalifikacje na Niemcy wystarczy by zarobic 5-6 tys. A w Pl 2 tys to max. Zreszta w Pl nawet za 2 tys potrzebne sa znajomosci. Z zawodu jestem opiekunka medyczna wiec dla mnie podcieranie tyłkow wstydem nie jest. A tylek polski czy niemiecki sie dla mnie niczym nie rozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztucznie uśmiechnięte wredne ale zawsze obłudnie uprzejme obrzydliwe mendy :) tacy są Niemcy , trzeba się mieć na baczności ,co mówią co robią i co myślą ,próbują zawsze wykorzystać i okraść z zarobku przy tym uśmiechając się podle :) taka ich natura są sztywni nudni fałszywi i to wszystko ...z uśmiechem i uprzejmością na swych szkopskich ryjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to typowo polskie - przeliczanie wszystkiego na zlotowki. Kazdy niemiec zarobi 1000 euro (tzn. emigrant, bo niemiec nie pojdzie za takie gorsze do pracy), ale w niemczech to sa grosze! Dodatkowo opiekowanie sie starymi to praca 24h na dobe, z 1 dniem wolnym w tygodniu, czym to sie rozni od niewolnictwa?? Zeby w niemczech godnie zyc i KORZYSTAC z zycia, a nie tylko kisic kase w skarpecie i kupowac najtansze zarcie z lidla, to trzeba miec miminum 2000tys. euro, co i tak nie jest duzo w wiekszym miescie. Ale polaczki pracuja za 1000 euro i mysla, ze zarabiaja kokosy, bo to przeciez 5000tys zlotych! (raczej 4200)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tylek polski czy niemiecki sie dla mnie niczym nie rozni. >>>>> dla mnie ma znaczenie i się różni :) otóż , tym szkopom którym je podcierasz zabijali Polaków grabili nasze ziemie i roszczą sobie bezczelnie do dzisiaj do nich prawa ! mimo tego iż są zależni od opieki nie jednej Polki tam pracującej potrafią i to dość często wyzywać nas od polnische schwein ! Mało kiedy trafisz na star**** Niemca który szanuje Twoją ciężką prace i szanuje człowieka nie zależnie od pochodzenia ! I ostatnie...te ku...wy szkopskie mimo swej uprzejmości sztucznej i wyuczonej na własne potrzeby , na zawsze pozostaną swą mentalnością ,myśleniem i sposobem bycia ... hitlerowskimi szmatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli z tego, co piszecie, Niemcy mają większość wad Polaków bez naszych zalet, za to są uprzejmi (sztucznie, ale uprzejmi) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opiekowanie sie starymi to praca 24h na dobe, z 1 dniem wolnym w tygodniu, czym to sie rozni od niewolnictwa?? <<<< NICZYM ! niech sobie Panie które pracują w ten sposób przeliczą 24h opieki na 30 dni w miesiącu , jaka dniówka im wychodzi ???? śmiech ! OK skoro już to robicie , niech będzie ale nie dajcie sobą pomiatać ! ani wykorzystywać ! wykorzystujcie ale ich tych szubrawców ! bo tylko na to zasługują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam 1300 na reke ,moje 3 pok mieszkanie kosztuje mnie z opłatami 600 ,na jedzenie wydaje ok 100 na tydz. 180 na przedszkole dla 2 dzieci reszta idzie na ciuchy,wycieczki do zoo itp ,do tego mamy 360 z kindergeld i to co zona dorywczo zarobi średnio 450 / mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to ja wam powiem ze wole moja biedę tu w Niemczech niż ta w dzikim kraju zwanym Polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli z tego, co piszecie, Niemcy mają większość wad Polaków bez naszych zalet, za to są uprzejmi (sztucznie, ale uprzejmi) smiech.gif <<< może i tak :) wiesz skąd się bierze takie zachowanie ? ano z czasów w którym nam obecnie przyszło żyć a Niemcom już od dawien dawna :) Oni się nauczyli jak być ch...jem już od 45 roku a My Polacy dopiero się uczymy żyć w demokracji . Ch...jowa to nauka , bo zabiera radość życia i obcowania z ludźmi na co dzień , wymusza zachowania gorsze od zwierzęcych oraz powoduje ,że życie społeczne przymiera w każdej jego dziedzinie . Demokracja , to syf który daje i zabiera to co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Haha to ja wam powiem ze wole moja biedę tu w Niemczech niż ta w dzikim kraju zwanym Polską <<< nikt ci jej ani nie zazdrości ani nie broni :) żyj sobie tam , zobaczymy jakie będą tego efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamari
Po przeczytaniu tych wpisów wychodzi na to ze wszyscy Niemcy są wredni,skapi, fałszywi o w ogóle beee. Aż mi się nie chce wierzyć że same chamy tam mieszkają, wśród młodych ludzi 20-35 lat jest tak samo? Bo rozumiem jeszcze taka ksenofobiczna mentalność wśród starszych Niemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekonasz się sama czy sam , jaka jest ich mentalność tylko nie daj się zwieść na samym początku ich poznawania ;) bo to tylko pozory ...wierz czy nie ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy sa pracowic****ewni siebie(czesto nawet zbyt), lubia wykorzystywac innych(ale kto nie) Sa mili i serdeczni na codzien(nawet jesli cie nie lubia). Maja jasne zasady i wymagania. Jezeli nie jest sie "niedowartosciowanym i zaszczutym polaczkiem" bo tych cech nie lubia i jeszcze bardziej wykorzystuja mozna wsrod nich godnie i milo zyc. Trzeba walczyc o swoje i prezentowac sie godnie. Niemcy juz dawno o wojnie zapomnieli, zato na codzien maja do czynienia z polakami ktorzy chodza pijani po miastach i szczaja gdzie popadnie:| . Poza tym widac wiezi narodowe znacznie mocniejsze niz wsrod polakow. Nawet murzyni pomagaja sobie nawzajem... a polacy sie oszukuja i okradaja ... jak o siebie sami dbamy tak mamy ... nie oszukujmy sie nikt nie bedzie nas lepiej traktowal niz my sami... Warto byc na urodzinach ich dzieci:) nie ma alkoholu a wszyscy sie z dziecmi bawia na imprezce( nawet dziadkowie) to bardzo mile i podnosi wartsc w dzieciach co pozniej procentuje w doroslym zyciu, warto dodac ze wiekszosc z nich juz przed 18 rokiem zycia wyprowadza sie z domow i lepiej sobie radzi niz polscy 30-40 latkowie. Ale coz kazdy ma swoje poglady... ktos kto spedzil tam 22 lata i nie poznal niemcow .... hmmm.... smutne i ....zenujace.... Roznic jest znacznie wiecej ale ogolnie wyzej cenie ich niz polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze szanuja kazda prace i potrafia obdarowywac prezentami, przewaznie sa to rzeczy tanie, bo nie chca zeby ktos czul sie zobowiazany. Jest to bardzo mile bo znaczy ze Cie doceniaja i pamietaja o tobie..... w polsce liczy sie wartosc prezentu nie pamiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zjebaną suką :) i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×