Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktos mi powie jacy sa Niemcy? Jaka ich mentalnosc?

Polecane posty

Gość gość
złego diabli nie biora dlatego zyja tam po 90-95 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy nie gotuja, ale stac ich na to, aby w porze lunchu isc do knajpy i cos zjesc, a nie jak polacy, ktorzy jedza zrobione w domu kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaPiciPici
Niemcy lubia alcohol smakowac ale nie tak zeby sie upijac. Lubia go pic dla smaku i dlatego tez maja mnostwo trunkow - roznych oraz duzo win w piwnicach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja niesmaczne wedliny i kielbasy wygladajace i smakujace jak SAMA CHEMIA. Mieso ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.52 mnie tez stac raz kiedys wyjsc do knajpy a codziennie chodzic to tez przesada to ja juz wole swoje kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropny CHLEB fujjjj. do kielbasy (wurst) sie wogole nie zablizam ohydna. za to mieso dobre ale ich stac na to zeby jesc czesto wołowine tak samo wieprzowine. oni jedza czesciej wolowine niz tak jak my drób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niemcy nie gotuja, ale stac ich na to, aby w porze lunchu isc do knajpy i cos zjesc, a nie jak polacy, ktorzy jedza zrobione w domu kanapki. XXX :D jaja sobie robisz? w porze lunchu hahaha żrą syf przetworzony i oblizują swoje ryje gdy wyciągam moje kanapki z Polską wędliną sałata pomidorkami ! i tylko mówią ...o Gott wie riecht gut ! Was hast du denn da? a co do picia .... dobre trunki i owszem posiadają ale nie po to aby się nimi delektować :D Niemcy piją po cichu w samotności tak aby sąsiedzi ani nikt o tym nie wiedział , chleją co dzień ! i ukrywają się z tym w swych domach ! Obłuda aż kipi tutaj na każdym kroku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w de od 14 lat
niemcy nie gotuja, ale stac ich na to, aby w porze lunchu isc do knajpy hahahahahah widzialam jak tutaj wygladaja "obiady" i kto je niby tutaj jeszcze gotuje?? jest dobrze jak jest makaron z sosem pom albo 2 kawalki chleba tostowego z mortadela, obiady HAHAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest przesada. Bylam ostatnio w Paryzu i tam w porze lunchu wszyscy Francuzi ida do knajp na obiad, zeby zjesc cos na cieplo. Dla nich to normalne. Moze dlatego sa szczupli w przeciwienstwie do polakow, ktorzy nie jedza caly dzien, a na wieczor sie napychaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w de od 14 lat
chleja na potege; do tego sa uzaleznieni od automatow i innych gier jak zyje nie widzialam tyle tego jak tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy nie jedza w knajpach bo to sa skąpiradla. wola puszke ravioli podgrzac niz cos porzadnego zjesc (bo na to trzeba kupic porzadne produkty) bo im sie nie chce tego przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w de od 14 lat dziś piąteczka młoda ! cała prawda ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i taka puszka jest na 2 dni albo na 2 os :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok, moze i nie jedza w knajpach, ale to ze skapstwa, bo prawda jest taka, ze byloby ich na to stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam raz w De i do dzis nie wiem skad oni maja tyle kasy?? Byłam raz u babeczki 90 lat (nie miala dzieci i meza) i ona miala pietrowy dom taki nie jakis luksusowy ale ładny ,audi przed domem (nie wiem po co bo po stanie widac ze raczej w ostatnim 10 leciu nie jezdzila)-chyba dla opiekunku bo rodziny nie miala, a wiem ze jak opiekunka miala prawko to wozila ja nim do lekarzy itp itd i ogolnie tyle kosztownych bibelotów ze zbieracze ci z tv to bym tam mieli raj. A byla ponoc tylko zwykla nauczycielka. Tak to mozna pozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z chytrosci nie jedza ,a pozneij wpierd** slodycze az im sie uszy trzesa, obejrzyjcie jakie kobiety? to juz ciezko kobieta nazwac maja grube d+++, szokkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ze ich na to stac, ich na wiele rzeczy stac tyle ze oni z tego nie korzystaja, wola jesc smieciowe jedzenie bo im sie nie chce gotowac ani sprzatac. w pracy slyna z pracowitosci ale swoj wlasny dom maja gdzies taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są skąpi obrzydliwie nawet gdy kasy mają w brud ! są bezczelni chamscy zakłamani i nigdy nie uszanują człowieka za jego kulturę dobroć jak ktoś ma takie zalety to go zgnoją do szkopa trzeba wiecznie z mordą ! wtedy jeszcze ma jakiś respekt ! to debilny naród ! leniwy brudny pustacki i zakłamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mowicie, ze nie oplaca sie szukac meza niemca? Bedzie skapil kasy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:12 skoro ich tak nienawidzisz, to dlaczego nie zmienisz kraju? jestes jakimis masochistami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz niemiec robi awanture zonie, jesli wyda na tydzien wiecej jak 50€; zyje miedzy nimi to wiem nie ma tez codziennie obiadow, zobacz jak kobiety tutaj chodza ubrane jak ostatnie dziadowy, im mniejsza miejscowosc tym to lepiej widac, jeszcze w miare mlode, bezdzietne, ale starsze masssakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli pewnie jak taki niemiec w koncu umrze, to dzieci dziedzicza kupe kasy, skoro ich nie wydaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam ostatnio w Polsce i nawet mowilam mamie, ze tak jak sie napatrzylam na ladnie ubrane, eleganckie, zadbane kobiety to az mi sie glowa zlansowala ;) tutaj tego nie ma, spodnei marechewy i stary sprany tshirt do roboty dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro te niemki takie szpetne, to jak znajduja mezow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie moge powiedziec ze Niemcy sa chamscy czy nieuprzejmi. Zawsze sa uprzejmi ale jak mowilam w chlodny ironiczny sposob. Nawet jak cie juz pochwala to powiedza to w taki sposob jakby to była jakas wielka łaska. ogolnie jak ktos jedzie zeby zarobic to ok ale jezeli oczekuje jakiegos uznania, pochwały czy przyjazni to gorzko sie rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malzenstwa tutaj oparte sa na seksie i na kasie, nie znam malzenstw opartych na milosci, uczuciu, od kolezanek z pracy wiem , ze kobiety orientuja sie najpierw co do pozycji zawodowej i stanu posiadania kandydata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ale zeby zdobyc takiego niemca z wysoka pozycja i kasa, to nie mozna raczej wygladac jak helga w rozciagnietym t-shircie, wiec pewnie jakies ladne i zadbane niemki tez istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do 19:12 skoro ich tak nienawidzisz, to dlaczego nie zmienisz kraju? jestes jakimis masochistami nie pisze się jakimiś masochistami ? bo to liczba mnoga a zwracasz się do jednej osoby :) a dwa , nie mieszkam ale całkiem nie dawno i owszem dlatego też rzygać się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebrnęłam przez cały wątek o niemcach i tak myślę że tylko 3 osoby były ,są w De. W skrócie niemcy żyją w swoim hermetycznym świecie,strasznie dbają o prawo,szacunek ale są przy tym zazdrośni i zachłanni na kasę.Gotują a nie jedzą po knajpach ale z półproduktów, lubią porządek ale nie sprzątanie,nie lubią obcokrajowców i ciężko im zaakceptować że żyjemy w ue. Na dodatek są nudni jak flaki z olejem ,zazwyczaj grubi,kobiety brzydsze mniej zadbane od facetów i to one a nie mężowie rządzą w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no tak, ale zeby zdobyc takiego niemca z wysoka pozycja i kasa, to nie mozna raczej wygladac jak helga w rozciagnietym t-shircie, wiec pewnie jakies ladne i zadbane niemki tez istnieja XXX możesz być Helga w T-shircie ale dobrze by było aby Twoi rodzice coś posiadali a Ty sama dobre wykształcenie co w przyszłości mogłoby przynieść dobry dochód z twej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×