Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość facetów jest taka sama!

Polecane posty

Gość gość
Wydaje mi się, że powinniśmy nauczyć się ze sobą współpracować, a nie obrzucać mięsem na każdym kroku. Każdy ma jakieś problemy i bagaż emocjonalny, samotni - samotność, z odzysku - cierpienie, a głównie obopólne odrzucenie. Na nic nam hobby, filharmonie, książki, pieniądze jeśli nie chcemy się otworzyć. Jak kochać kobietę, która ze strachu się broni i ucieka w sztuczki? Jak kochać, mężczyznę, któremu nie wychodzi? Może popracujmy nad sobą zamiast się użalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2702
do gościa z wczoraj 15:16: znalazłam takiego, co miał (z pozoru) WSZYSTKIE te Twoje wymienione cechy :D niestety szczerość, którą deklarował i której ode mnie też chciał - okazała się kłamstwem :D mi mowił "zakochuje sie...itp" (rzygam tęczą) a w tym samym czasie swirował z inną w pracy, a w czasie kiedy byl u siebie w domu - esemeskowo ;) zczaiłam się, poklocilismy sie ale obiecal ze to sie nie powtórzy, a tydzien pozniej mnie zostawil zwalajac wine na mnie gdzie tak naprawde odszedl do tamtej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I See Fire
Samotność zabija bardzo powoli. Finał i tak z reguły jest zawsze taki sam :-((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość kobiet jest taka sama , to stare dziewczynki lubiące się bawić lalkami, dla swoich egoistycznych zachcianek wrabiają faceta w pieluchy, jeszcze bezczelnie gadają o facetach że są nieodpowiedzialni , takim laskom mówię stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet-fiut, egoista, wzrokowiec, ale sa potrzebni Kobieta- wiekszosc to z***bane szuje . Facet przynajmniej 99% nie dotknie żony przyjaciela. Kobieta 95% kotluje sie z mężami swoich przyjaciólek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi2709
do gościa z dziś co do tych 99% - zdziwiłbyś się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to Ty 32-letnia samotna matko sama sie zastanow, gdzie i dlaczego tacy a nie inni do Ciebie uderzaja. nie masz innych miejsc, zbey poznac normalnego faceta? sorry, ale 32 lata to młoda kobieta i jak nie umie znaleźć normalnego faceta, to albo źle szuka albo przyciaga swój do swego. nie pochwalam tekstow i braku szacunku o szybkim seksie, ale nie o to mi chodzi. widocznie nikt inny wlasnie do Ciebie nie uderza, a wiesz dlaczego? ja nie wiem, wiec sama sobie odpowiedz, to zrozumiesz. nie narzekaj na facetow, tylko zastanow sie, jak twoje zycie sie potoczylo i czemu teraz tacy do Ciebie sie slinia na szybkie ruuchanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Dominika - nie miał widocznie tych wszystkich cech, skoro był kłamcą. a skoro z takim kręciłaś, to sama sobie jesteś winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2702
do gościa z wczoraj nie miał, ale był bardzo dobrym kłamcą :) potrafił nawet bardzo dobrze odgrywać szczerego i lojalnego :) tylko ostrzegam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trafił swój na swego widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią, że harem to zbiór kobiet . A więc czas do się wybrać do haremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może był tłuczony i matka się nad nim znęcała i nie dawała mu żyć swoim życiem.Nie wszyscy mają kolorowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy się ma uraz do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy że był właśnie dręczony psychicznie i bity przez matkę w dzieciństwie bo przecież dziecko nie odda a taka idiotka ma na kim wyładować swoje frustracje i niepowodzenia życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy ktoś taki nie gada z ludźmi i jest zniszczony emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy takim babom sprawia przyjemność niszczenie życia swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co takie kobiety maja dzieci, a sprawiają wrażenie takich niby nadopiekuńczych na zewnątrz w toważystwie takie niby matki polki. Kobiety jednak potrafią mieć dwie twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej to jest wtedy gdy matka cię dręczyła psychicznie i tłukła w dzieciństwie i jeszcze potem cie jakaś kobieta oleje jak jej zaufasz i zakochasz się tak naprawde w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×