Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość facetów jest taka sama!

Polecane posty

Gość gość
Ale wiedz, że ja, mimo 20 lat, jestem coraz mniej naiwna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo interesują jakieś zużyte tampony ? Chyba jakiś skończonych idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie zaczelo obrzucanie blotem i wbijanie szpil, ktore nie sa zadnym argumentem w dyskusji. Kobiety jeszcze rozumiem, ale na Was panowie srogo sie zawiodlam, daliscie sie wkrecic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc ci odpowiedziałam, wg twoich kryteriów, idioto" Nie do ciebie tylko do innej osoby O TAKIM SAMYM NICKU CO TY. Odpowiedziałem tobie o 13:33. A może ci się wydaje, że my tu tylko we dwoje? :D Jak nie chce ci się czytać to może chociaż nick sobie ustaw. "w końcu trzeba kogoś wkręcić i omamić, byleby być w związku" Do tego wziąłbym sobie rówieśniczkę. Mniej roboty. Były w tylu związkach, że co im różnice robi kolejny. "ŻADNA kobieta z klasą w twoim wieku nie chciałaby być z tobą, więc sobie swoją peudologikę wsadź w tyłek" Kobieta z klasą w moim wieku potrafi czytać ze zrozumieniem i nie była by mną zainteresowana bo była by już dawno mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darker, prześledz jeszcze raz dyskusję, bo to jednak ty coś pomieszałeś. Zacytowałeś mnie o 13:31 i odpowiedziałeś, ja ci odpisałam KPIĄCO (o ile rozumiesz to słowo), że jestem 20 letnim wycieruchem-dziewicą i dalej już chyba rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście pomieszałem. Dlatego dawno, dawno temu zawiadujący internetowymi forami w porozumieniu ustalili, że wchodząc na forum warto wybrać sobie nick tak aby druga strona wiedziała komu odpowiada bo wyjdzie groch z kapustą. Skoro masz 20 lat i jesteś dziewicą to... w czym problem? Jesteś idealna. Przeszkadza ci moja opinia o innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys przestanie nia byc i wtedy bedzie wycieruchem, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Jeśli chce sypiać z facetami to żaden problem. Życzę kosmicznych orgazmów i rwania pościeli w ekstazie. Będzie problem jak na 5 minut przed 30-stką zachce się jej poważnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LARISSSIMA
A ja mam 30 lat i jestem dziewicą. Właśnie przez takie pierd...gadanie o kobietach i o przebiegu zablokowałam się na wiele lat i wkręciłam sobie, że faceci wolą tylko młode, ładne i szczupłe dziunie, a im więcej mają partnerów, tym bardziej uważane są za d*******.ehhh smutne to życie i ja już wolę być sama i umrzeć jako dziewica. Choć w sercu gdzieś tam się tli nadzieja, że spotkam kiedyś takiego, którego pokocham i ofiarujemy sobie siebie nawzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale wiedz, że ja, mimo 20 lat, jestem coraz mniej naiwna" x Tak mówi każda i tak kończy z jakimś cymbałem. Zwykle taki scenariusz: Był taki fajny! Taki cool! Po wszystkim wstał, wytarł k****a o firankę, ubrał się i wyszedł. Kom. nie odbiera i pewnie opowiada o lasce kumplom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie takich wybierają, to już ich problem. Jak lubią być poniewierane, to niech będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz sorry Darker, ale wyobraz sobie ze kobiety tez maja libido. Ja mam 22 lata i nie wiem ile jeszcze pociagne... A faceta nie mam z wielu roznych powodow, nie zebym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, to "pociagne" zle wyglada :P Nie wiem ile jeszcze wytrzymam w celibacie, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musisz zrozumiec, ze my kobiety nieraz stajemy przed takim oto wyborem: 1. "Tak mówi każda i tak kończy z jakimś cymbałem. Zwykle taki scenariusz: Był taki fajny! Taki cool! Po wszystkim wstał, wytarł k****a o firankę, ubrał się i wyszedł. Kom. nie odbiera i pewnie opowiada o lasce kumplom." vs 2. "A ja mam 30 lat i jestem dziewicą. Właśnie przez takie pierd...gadanie o kobietach i o przebiegu zablokowałam się na wiele lat i wkręciłam sobie, że faceci wolą tylko młode, ładne i szczupłe dziunie, a im więcej mają partnerów, tym bardziej uważane są za d*******.ehhh smutne to życie i ja już wolę być sama i umrzeć jako dziewica. Choć w sercu gdzieś tam się tli nadzieja, że spotkam kiedyś takiego, którego pokocham i ofiarujemy sobie siebie nawzajem..." Wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No wiesz sorry Darker, ale wyobraz sobie ze kobiety tez maja libido." x Ja o tym wiem. Wiem więcej niż inni bo się tym interesuję. Nie zacznę wyzywać od dziwek i szmat bo dziewczyna lubi seks. Czy chcesz powiedzieć, że wyboru nie masz? Trudno w to uwierzyć. Sam mieszkam w wygwizdowie i da się znaleźć fajne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie bardzo. Fakt, fajne osoby znam, ale zajete lub niezainteresowane moja osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nieatrakcyjna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A musisz zrozumiec, ze my kobiety nieraz stajemy przed takim oto wyborem: " x Macie większy wybór niż ja kiedykolwiek miałem w waszym wieku. Musiałem zamordować sam siebie (tak, wiem jak to brzmi) aby cokolwiek ruszyło w moim życiu. Miałem 29 lat i w życiu nawet dziewczyny nie miałem o czymkolwiek poważniejszym nie mówiąc. Byłem miły, słodki, zabawny, wrażliwy - słyszałem zostańmy przyjaciółmi. x "Niestety nie bardzo. Fakt, fajne osoby znam, ale zajete lub niezainteresowane moja osoba." x Nie odbieram jakichś negatywnych fluidów z twojej strony. Trudno mi powiedzieć w czym rzecz. Pewnie sam bym się Tobą zainteresował gdyby nie to, że ode mnie jest wszędzie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba być 'nieatrakcyjną', żeby nie móć znaleźć faceta dla siebie. ludzie na kafeterii mają tak jednotorowe myślenie, że aż strach. Sprawa jest bardziej skomplikowana. Mam koleżankę uznawaną za piękną - jest sama, mam kilka ładnych i też nie mają nikogo sama nie jestem brzydka, kręciło się przy mnie kilku, ale nie chciałam z nimi być z wielu względów (głównie charakter i dogadywanie się, bo 2 nawet podobało mi się z wyglądu). I co z tego? I nic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghs
"Musiałem zamordować sam siebie (tak, wiem jak to brzmi) aby cokolwiek ruszyło w moim życiu." x no i jak tam darker, masz już dziewczynę czy dalej sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghs
pewnie kolezanka nie ma bo faceci myślą że skoro ładna to i zajęta. więc nawet nie próbują. a kolega darker ma rację, wy możecie przebierać w mężczyznach jak w ulęgałkach. zawsze się jakiś trafi, prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie, bo dużo za nią latało, jeden się przyczepił i parę lat czeka, a ona się po prostu NIE ZGADZA :). To różnica. (abstrahując od tego, że mam wrażenie, że ona jest les, bo się do mnie trochę lepi często, a o facetach ne da się z nią pogadać nawet jak dziewczyna z dziewczyną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sprawa jest bardziej skomplikowana. " x Zainteresuj się koleżankami. Poważnie. x "no i jak tam darker, masz już dziewczynę czy dalej sam?" x Dziewczyny są ostrożne jeśli chodzi o związek (ten szok jak śniadanie do łóżka przyniosę a panna myślała, że już wyszedłem) Co właściwie mi pasuje i każe poznawać wciąż nowe. Więc nie, nie mam jednej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę do prostytutek chodził. Mam 24 lata, zawsze sam. Muszę się wyszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem bi/les więc koleżanki mnie nie interesują. Niestety, kobiece piękno na mnie nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam wrażenie, że ona jest les, bo się do mnie trochę lepi często" x Przypadłość modelek. Zwykły facet patrzy na taką i myśli, że nie ma z taką szans a tymczasem wszyscy faceci w jej otoczeniu to geje. A, że libido szaleje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghs
mnie się wydaje że panna jest bardzo, ale to bardzo wybredna i szuka sama nie wie kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Sama nie chciałabym być z tymi facetami, co za nią latają. Szczerze, zaden interesujący i normalny to za nią nie biegał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie jestem bi/les więc koleżanki mnie nie interesują. Niestety, kobiece piękno na mnie nie działa " x Każda kobieta jest bi z natury. Wymień trzy najważniejsze cechy jakich szukasz w w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uganianie się za kimś siłą rzeczy wyklucza normalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×