Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość facetów jest taka sama!

Polecane posty

Gość gość
Faceci, oprócz bycia hipokrytami, posiedli jeszcze jedną, niezbędną umiejętność - brak zdolności czytania ze zrozumieniem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego w prawictwie, o ile facet nie jest hipokrytą. A Samotny Romantyk to idealny przykład tzn. pseudodobrego faceta :D tylko wyzywają kobiety i uważają się za fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega poleciałby za każdą pierwszą ładniejszą laską, jesli odpowiednio by go zakręciła. Tak właśnie wygląda ta wielka miłość :D ale się nie dziwię. 34 lata i bez partnerki, na pewno źle się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ja zmykam, wy sobie gadajcie jak chcecie, aczkolwiek proszę o nie wyzywanie się i jakiś poziom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi mu sie bardzo chciec jak tyle czasu nie ma baby i na d***** nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój kolega to typowy debil :Dh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie nie zgadzam! sa fajni faceci tylko trzeba poszukac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iasiek
Czego od nas chcecie kobity? Ja tez nigdy nie mialem nikogo, czy to skresla mnie jako mężczyzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek z laskowej
r******* w du_pę tureckie prostytuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym do tego czasu poszedł do prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czytalem to co napisaliscie i musze powiedziec ze taki idiotyzm nigdy mi sie nie spotkal. (sorry za moj fatalny polski ale jestem niemcem) Jestem Facetem i w ogole tak nie mysle, ze prawie wszyscy faceci sa tacy sami. okey jest ich duzo ale tak samo jest wiele takich kobiet. O to wlasnie te, ktorzy sobie robia piersi i urzywaja kilogramy szminki itd. itp. Nawet jak o to autorki nie chodzi, ale jest ten temat tak napisany od strony: "kobiety sa swiete i zadna nie ma mysli takie same jak nastepna." A wlasnie to nie jest prawda! Duzo faceci ma tem sam tok myslenia i postepowania tak jak i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż. Kobiety to są dopiero aniołki. Raz umówiłem się z jedną na seks spotkanie, wszystko było cacy, a po jakimś czasie zaczęła coś kręcić, niby miała przyjść, a tu kupa. Piszą jedno, mówią jedno, a robią zupełnie coś innego. W dodatku to niezłe kłamczuchy. Raz byłem na spotkaniu z jedną, to pisała mi że nie pali, na spotkaniu wypaliła że pali papierosy. Widać było odrazu, że się jej nie podobałem. To dało się wyczuć. Tylko przystojniaczka wam dać, a już nogi rozkładacie. W urzędzie ostatnio patrze sobie, jakaś dziewczyna stoi sobie młoda, a tu zaraz jakiś przystojniacha do niej podchodzi, zapewne jej fagas :D A w dodatku to o czym można rozmawiać z kobietami ? Jedynie o samych pierdołach. Szkoda na was czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, ilu facetów mnie olało mimo że poczatkowo sie zachwycało po internetowych spotkaniach to jeden bóg wie :D znikali też etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma pecha to nic z tym nie zrobi. Kobiety i mężczyźni podobni do siebie. Facet niech idzie do prostytutki. Ja też mam zamiar się przejść, chociaż o 10 lat młodszy jestem od tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają skłonności do dupków i przez to nazywają dobrych mężczyzn c*****i. Zapytajcie się jakiejś szczęśliwej żony czy jej facet to taki macho jakich sobie wybieracie. Jasne jak facet nie pije, nie bije, nie jest wulgarny ani agresywny to od razu nudziarz :P I wy się dziwicie czemu macie takie wspomnienia o facetach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to JEST WŁAŚNIE TO!!! wy się uważacie za dobrych, bo nie pijecie, nie bijecie i nie jesteście agresywni. Jak się można uważać za dobrego TYLKO z takich powodów? to tak, jakbym ja powiedziała, że jestem aniołkiem, bo nie zabijam ludzi. Świat schodzi na psy, że faceci uważają, że brak skrajnych cech to od razu idealność. Co gorsza, kobiety chyba też tak czasem uważają. Tak mało macie do zaoferowania? nabrałam jeszcze gorszego przekonania o facetach... skoro nie bicie kogoś, nie chlanie na umór i nie bycie agresywnym to taki WYCZYN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z jakiegoś powodu Wy sobie wybieracie jakiś co biją, piją itd. więc to z wami coś jest nie tak. A to co podałem to tylko pewien przykład. Ile to przykładów w życiu realnym historii gdzie kobiety są z jakimiś skur... bo ich ideały są pochlastane. Gdyby ci źli faceci udawali dobrych i dlatego mają powodzenie to Ci na prawdę dobrzy mieli by takie samo powodzenie albo większe a jakoś nie mają. Jeśli same tego nie zauważycie to nadal będziecie narzekać jacy to jesteśmy źli. O ile młode dziewczyny można zrozumieć, że wolą złych chłopaków o tyle nie rozumiem dorosłych kobiet latających za jakimiś burakami no ale jednak wiek to nie wszystko trzeba jeszcze dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc facetow to idioci i male dzieci. Nadaja sie do zalozenia rodziny jak swinia do karety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co chwalisz się na jakich facetów lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co ty się skarżysz? ty nie chcesz ładnej dziewczyny? zawsze mnie takie coś bawi, tak, ty też chcesz ****ać atrakcyjną twoim zdaniem dziewczynę, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam to w d***e. Za jakiś czas mam zamiar odejść z tego świata. Życie mnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę mieć dziewczyny, bo ogólnie to znudzili mi się ludzie, kobiety, dziewczyny też mnie nie interesują do związków. Przypomnę, że to ja pisałem tego posta, do którego się kierujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei nie mogę trafić na żadnego spokojnego faceta, który alkohol pije w niewielkich ilościach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój brat jest inteligentnym, przystojnym facetem i nie pije, jego dziewczyna też nie. Ma jeszcze 2 kolegów, którzy też nie piją... jakoś są tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj a znajdziesz. Co ma alkohol do tego, czy ktoś jest spokojny czy nie. W dobrym towarzystwie można się zawsze napić. Moi znajomi, akurat nie bardzo piją, więc sam pić też nie będę. Jak jest jakaś okazja, to zawsze się napije. Mam raczej naturę samotnika. Już bardziej o wiele seks by mnie interesował niż ciągłe picie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zed22
O wy polskie święte krowy, na wasz widok i sposób myślenia i bycia to aż się nie dobrze robi. Wam facet w mordę może dać i napluć, byle miał pieniądze, samochód i dom. Kiedyś spotykałem się z francuską, od tamtej pory na was polki zacofane o przynajmniej 40 lat od kobiet z zachodu patrzeć nie mogę, może kiedyś wasze wnuczki będą cokolwiek warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z francuską to na pewno :D mondry czuowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze stereotypowe do bólu pieprzenie (jak z alternatywnej rzeczywistości, skąd w takim razie mądralo biorą się ludzie o niskich zarobkach w małżeństwach? co więcej, to 3/4 ludzi!) tylko potwierdza to co autorka wątku miała na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romuś
Jaka taka sama ?? Jurka poznałem w pracy, podobał mi się bardzo. Nawet zaprosiłem kiedyś na kolację. Mówił o kobietach że są takie niewyrozumiałe i ciężkie do współżycia, a ja mu tylko podlewałem wódeczkę. W końcu tak mnie ostro zerżnął że na drugi dzień miesiączki dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet też jest "taka sama". Żeby nie było- jestem kobietą. A co co chodzi, to już same sobie odpowiedzcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×