Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem załamana postępowaniem córki która ma obecnie 3 dzieci

Polecane posty

Gość gość

a nie pracuje i mieszka u nas w dobudówce. jest bardzo religijna i stosuje kalendarzyk i wpadła już 2-krotnie (pierwsze dziecko planowane). nie mają nawet samochodu, nawet na poród musieliśmy ją zawieźć do szpitala bo zięć nie miał czym. Ja byłam na przedwczesnej emeryturze ale obecnie wróciłam do pracy bo córka non stop podrzucała mi któreś dziecko. musimy im dokładać do życia, niańczyć ich dzieci, non stop pomagać. córka niby religijna a wsadzi najmłodsze dziecko w chodzik na cały dzień i zajmuje się sobą. jestem załamana. martwie się że będą mieli 4 dziecko, jak z nią rozmawaiać żeby wreszcie zaczeła się zabezpieczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zięć zarabia ok 2500 i tyle mają na 5 osób, ale on dojeżdża do pracy więc na to też idzie. córka sie niczym nie przejmuje, mówi 'jakoś to będzie' i tyle. my dawaliśmy jej na studia a ona ich nawet nie skończyła, inwestowaliśmy w jej edukacje a ona teraz tylko nam dokłada pracy, sama nie potrafi się utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie ze nie rodzilas tych bachorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale muszę je niańczyć i łożyć na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz przestać wspierać ich finansowo i pomagać w opiece nad dziećmi. wychodz duzo z domu, udawaj zajętą, nie pomagaj. córka chciała trójkę to niech wychowuje i utrzymuje razem z męzem sama. tylko tak zrozumie że musi byc odpowiedzialna za swoje czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie to nie są wpadki przez kalendarzyk tylko przez brak umiejętności korzystania z niego. Jak jest bardzo religijna wyślij ją do poradni rodzinnej przykościelnej niech pogada z konkretnymi osobami i niech one ją nauczą jak go się naprawdę stosuje. My stosujemy kalendarzyk od prawie 9 lat i mamy jedno dziecko - planowane. A Tobie radzę przestać wyręczać córeczkę, bo nauczylaś ją wygodnego życia i korzysta z tego bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh temat tak bardzo pachnie prowo że nawet nie chce sie w to zagłebiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna jesteś autorko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×