Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nasz nowy dom

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o programie Nasz nowy dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooowno :-D SZAMBO I KALUMNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem żal mi tych ludzi ale jak słyszę kolejną historyjkę "tata bił i nas bił" a dzieci siedmioro jak ostatnio babka 30 lat i taka gromada to mi się noż w kieszeni otwiera i przełączam to gooooowno! parę razy trafiło się serio, że choroby trawiły rodzinę, że ktoś niepełnosprawny, albo śmierć w rodzinie czy pożar no to aż serce rośnie ale ta baba co była ostatnio? 30 lat, 6 czy 7 dzieci nie pamiętam, Jej mąż chlał więc sobie na dokładkę co roku dzieciaka z nim robiła, a do tego wróciła do domu gdzie jej ojciec też pijaczyna i bezzębny menel, słabo mi się zrobiło jak go zobaczyłam. jedynie szkoda dzieci i ich babci, bo widać, że kobieta pracuje ciężko, trzyma wszystko i dba o dom ale jej męża i córeczkę to normalnie w mordę i nożem! raz też była baba z gromadą dzieci i nastoletnia córka w ciąży oczywiście córeczka kłaki na czarno spalone, ciuchy a'la dziunia no dla mnie to jest wspieranie patoli i niech się polsat poważnie zastanowi jak nie chce tracić widzów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka ruina a po tej kobiecie z 6 dzieci nawet radosci i wdziecznosci nie widac... smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ten ojciec nochal fioletowy masakra :P polsat faktycznie przegina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patola ma nowy dom naklepcie dzieci a polsat wam mieszkanko wyremontuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziecie szczuplejsze kochane bo żal wam doopy ściska ,a domeną tego programu nie jest matka dziadek i babcia tylko dzieci .DZIECI NIE SĄ WINNE TEGO ŻE MAJĄ TAKICH RODZICÓW I DZIADKÓW i każde dziecko powinno być szczęśliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ci rodzice patola, lenie, pijaki i nieudacznicy najczęściej przetracą to co otrzymali i to jest podwójny dramat tych dzieciaków! Nie mówię o ludziach uczciwych poszkodowanych przez los bo takim nalezy pomagać, a tamta baba zrobi sobie jeszcze na dokładkę ósmego i dziewiątego dzieciaka do 40-stki i wtedy co? drugi raz się zgłosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde dziecko powinno być szczęśliwe xxx nieprawda, dziecko z rodziny patologicznej nie powinno byc szczesliwe, DOSC WSPIERANIA PATOLOGII !!! jakeis kretynskie karty duzej rodziny i inne durnoty, rodziny wielodzietne to patologia albo fanatycy religijni, czyli tez patologia :O z takich rodzin wyrastają tacy sami ludzie, menelstwo albo katoliccy fanatycy ktorzy potem tarzają się jak nienormalni na ulicy pod krzyzami :O kopa w doope bym tkaim dala i wywalila wszystkich na wyspe Wolin, niech tam mieszkają i kopulują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOŚĆ 12 :38 szkoda mi ciebie ,ale za to musisz być strasznie szczupła bo tobie to nie tylko doopę ściska ale też mózg ,serce ,mam nadzieję że wróci do ciebie twoja karma i cię zje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 wulgarna hamka :-o bleee idz do biedry po pifffko i zapal to się trochę uspokoisz patolico ,albo sama spi/er/d/a/l/aj na wyspę jednego dekla mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty z tymi wielodzietnymi patologiami? w ogóle nie na temat piszesz zwłaszcza o tej karcie dużej rodziny, przecież w tym programie byli też ludzie który mieli jedno i dwoje dzieci więc nie chrzań głupot i ziółek się napij na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taiej babie co rodzi po kilkoro dzieci, gdzie nie stać ich winno się zabierać dzieci a ją pały i do pracy, bo to cholerstwo wytrzymałe jak wuj, nie do z***bania przez facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taiej babie co rodzi po kilkoro dzieci, gdzie nie stać ich winno się zabierać dzieci a ją pały i do pracy, bo to cholerstwo wytrzymałe jak wuj, nie do z***bania przez facetów takiej jak coś mniejsza z tym że ta wypowiedź to bełkot ale pewnie autorka tekstu pisze to z doświadczenia po sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktory to odcinek z ta 33 lata z gromada dzieci? Znalazlam tylko z 48 letnia co ma 6 i corke w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czasem zerkałam , ale ost odcinek to masakra, dzieciata cwaniara, z kolyczykiem w nosie, ojceic dziecka byl niedobry, ale bachorow narobili az tyle a ta wyglad wulgarny, z ryja jak prostytutka, ciekawe czasem czy dzieci maja jednego ojca inne programy byly nawet fajne, widac bieda bo bieda, a tu??? po niej biedy nie widzialam, ani pokory, za to plodne jak kotka marcowa, gziła sie z pijakiem i narobila na wlasne zyczenie dzieciarni, no sorry, o antykoncepcji nie slyszeli? takich nie zaluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za odcinek? Podaj numer, albo chociaz imiona bohaterow (matki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiej sa miejscowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ostatni odcinek to był sprawdźcie sobie, Nowy Modlin o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odcinek 3 tego sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee co do tej od karty dużej rodziny..... Ja taką mam ;-) mąż inżynier ja nauczyciel..... Brak patologii.... Proszę mi tu nie generalizowac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby pijak a robią po tyle dzieci, litości, jak z pijakiem można iść do łóżka, patologia goni patologię a dowbor pomaga jeszcze aby więcej mogli się rozmnażać i żyć z podatników tj. z mopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
litości 30 lat i 6 dzieci, najstarsze dziecko 13 lat, no to zanim przekwitnie to dużo narobi dzieci, rodzice młodzi, do pracy, zapieprzać, a nie tylko łózko, matka mówi, ze robi to dla dzieci, a co zrobiła,ze narodziła ich w cholerę, nie przesadzajmy, jakby tak każda rodzina miała takie podejście do życia toby nas było w wuj jak w chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ma pijaka a lubi seks to sie zabezpiecza, także uważam, że wytrzymała babsko, 6 dzieci, chłop próbował ją zajeździć poprzez sek a ona rodziła dziecko za dzieckiem i dalej mu dawała, wytrzymała jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee do roboty się weźcie a nie durne programy oglądacie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby tak każda rodzina miała takie podejście do życia toby nas było w wuj jak w chinach. jakbyśmy mieli jeszcze taką gospodarkę jak oni to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychodzi pijany stary do chalupy i mu sie chce, to myslicie, ze gumke zalozy? A jak ona mu odmowi to co, myslicie, ze z pokora pojdzie spac pod stol? Sila wezmie na oczach dzieci, a jak nie, to moze i corka sie zadowolic. Nie sadzcie, a nei bedziecie... Nie wiecie, jak wygladalo jej zycie i dlaczego bjest, jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak teraz z 6 umiała spierdolić to z 1-2 nie umiała, chcialo się chłopa i taka sama jak chłop no to ma to do czego doprowadziła, a jak już chciała chłopa to jeżeli brałby mnie na silę to kuźwa poszłabym do lekarza i żarła leki anty po to aby nie rodzić kolejne dziecko do tej biedy, dla mnie to nie matka jak rodzi dziecko za dzieckiem nie mając możliwości zapewnia im normalnych warunków życia. Taką matkę nienawidziłabym, bo matka winna myśleć głową a nie dupą. Ona winna jeszcze tak urodzić kolejną 6 dzieci to jej inny program wybuduje nowy dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ona miała lat jak urodziła pierwsze dziecko 17, także wynika z tego, że jej chłopa się już chciało prawie od kołyski, bo mając 17 lat to się uczyłam a nie p**********m, nawet mi do głowy nie przyszło aby giry rozłożyć, chyba by mnie ojciec zatłukł, a tam ojciec siny nos od wódy a córcia z kolei uwielbiająca seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po 6 dzieciach potrafila dziecioróba wywalic, to czemu np nie po 2 lub 3 ?? cale szczescie, ze mojemu po alkoholu nie staje haha, mamy tylko 1 dziecko :D a tak w ogole, to do roboty bierzemy sie w tyg, a to leci w niedziele i wlasnie moj syn lubi ogladac wszelakie remonty wiec on patrzy ja razem z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×