Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nasz nowy dom

Polecane posty

Gość gość
23;06 ty normalnie masz gadkę jak mój sąsiad co pije dyktę i nie ma zęba na przedzie to ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no RYNSZTOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycyklinowanie starych i dbanie o nie tez nie kosztuje. Pomysl zanim cos napiszesz. Ale nie, Polacy lubis naj*ebac farby na farbe, a jak juz widac grudy i pecherze, to zastepuja tandeta, bo stare juz brzydkie. Sa biedni, owszem, ale umyslowo niestety. A jak sie dba i w pore reaguje, to ani wilgoci nie ma kornika. Najlepiej to miec 1K wymowek dla lenistwa i niedbalstwa. Cyklinowanie owszem jak jest co ,ale nie sądzę że w tych domach jest to możliwe dechy są spróchniałe więc nie wiele to da ,po za tym tobie się tylko wydaje że są to piękne oryginalne deski często jest to zwykłe surowe drewno bez żadnego zaimpregnowania położone kupę lat temu aby nie było gleby widać i tak sobie gnije przez lata ,więc nie pisz bzdur że dbanie nic nie kosztuje bo kosztuje i owszem nie sądzę że ktoś kto nie ma chleba ,zacznie kupować środki do zabezpieczenia starej podłogi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze piece o których była mowa że takie oryginalne zabytkowe ja w sumie nie oglądam tego dokładnie ale jeszcze nie widziałam żadnego pieca z kaflami mistrza więc też nie widzę specjalnie aby trzymać piece kloce jak można wstawić owszem mniej reprezentacyjną albo wcale niereprezentacyjną kozę ,zwiększyć tym metraż i ogrzać bezpiecznie dom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku to bylo ciekawe ale formula jest nudna jak flaki z olejem. prowadzaca robi mega powazna mine, udaje, ze niby nie wiej eszcze czy tej rodzinie wyremontuje dom. i te komentarze.. ludzie widac, ze sa dostatecznie zawstydzeni warunkami, w jakich zyja, a ta jeszcze tak komentuje czasem.. porazka. do tego zastanawiam sie nad trwaloscia tych ich remontow.. czy potem nie ma jakis usterek itp. oni odgrzybiaja, ocieplaja, zakladaja rozne instalacje w ciagu jakis niemozliwych godzin. ogolnie to jestem sceptyczna. a no i ta pani architekt co sobie w biurze wszystko rozrysuje a potem chodzi i o******la budowlancow, ktorzy przeciez z zasady sie tam z przypadku nie znalezli-program MUSIAL dostac najlepsza, najszybsza ekipe, wiec ona tam cwiczy... przed kamera pewnie, dla podniesienia dramaturgii. nuuudyy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oglądałyście oryginalny program (Home Makeover) na którym wzorowany jest ten polsatowski badziew? Normalnie przepaść jak niebo i ziemia. Już nawet nie będę się rozwodzić nad budżetem, bo w oryginalnym formacie burzą i BUDUJĄ nowy dla rodziny. W USA za koszt remontu całego polskiego domu to stawiają garaż albo jeden pokój dekorują :D No ale jaki kraj taki Home Makeover :D Mniejsza z tym. Chodzi o to, że w USA wybierają rodziny, które nie dość że mają tragiczne warunki mieszkaniowe to jeszcze czymś się wyróżniają. Czyli często dotknęła ich jakaś tragedia (np pożar, huragan czy tsunami) a mimo to te rodziny pomagają w jakiś sposób innym (np prowadzą fundację, obóz dla niepełnosprawnych, pomagają bezdomnym, mają azyl dla zwierząt etc etc). Nie ma mowy o żadnej patologii. Raz robili dom dla rodziny gdzie ojciec był umierający na raka i resztkami sił chciał dokończyć dom żeby rodzina miała gdzie mieszkać po jego śmierci. Taką pomoc to ja rozumiem. A nie co tydzień to samo - zapite mordy patologii co narobiła dzieci. I żeby była jasność, również uważam że dzieci nie są niczemu winne. Ale wg mnie powinni pomagać ludziom którzy czymś się zasłużyli. Ps. Dlaczego zawsze remontują domy? Masa polskiego społeczeństwa mieszka w mieszkaniach i blokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas remontują dom patologi, leniom, a ci lenie w zamian za to robią kolejne dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ?? a wy wszystkie ten badziew oglądacie i pjejdojcie bo macie takie cudowne życie :-D CIUT CIUT lepsze od bohaterów a jednak :-D I PISZECIE COŚ TAKIIEGO POKROJU : twoja progenitura to marne geny, nic nie warte pomioty. Beda tym, czym ty jestes czyli niczym smiech.gif Bye, rybka! ZABIŁO MNIE TO ZDANIE BYK NA BYKU BEZ ŁADU SKŁADU NO TU TO PŁAKAĆ CZY SIĘ ŚMIAĆ PEREŁKA KOOORWA PEREŁKA zj/eb co to napisał musi mieć tak zryty ryj że szok i to B Y E rybko jak menele no humor mi się poprawił że chyba przeczytam cały ten topik :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do miernoty z 10:14 Mowisz, ze zdanie cie "zabilo"? :D Biedo menatlna ty :D Wskaz nam owe byki :D Posmiejemy sie razem. Ot, odezwala sie biedna patologia - "zjeb", "k****a", "zryty ryj" :D typowe dla pwnych srodowisk :O Dna spolecznego. A jak wiadomo, swoj swego broni wiec sie biedna rybcia oburzyla, prawda zabolala. Uderz w stol..... :D Jestes tak prosta jak obsluga mlotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój rynsztok zamiast miejsca gdzie ludzie mają buzie mnie nie dotyka :-D WRĘCZ MDLI A TWÓJ WPIS CUDNIE ŚWIADCZY O TOBIE RYNSZTOK :-P nie mam z tym styczności nawet nie wiem co się w takim środowisku jak ty żyjesz odpisuję może tak żebyś zrozumiała s/p/i/e/..... ble nie nie dam rady nie zniżę się do twojego pokroju sory nie dam rady . a i proszę popracuj nad pisownią bo te błędy bolą :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie zapomnij o najważniejszym na kafeterii to jest forum tu może napisać dosłownie KAŻDY więc jak to może dotykać rozumiesz czy ty jak w tekście nie ma k***w hui s**********w to nie rozumiesz biedo emocjonalna ustąpię ci w myśl zasady głupszemu zawsze się ustępuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio ogladałam ten program, niestety nie od poczatku była młoda kobeieta mieszkajaca w domu mamy z 4 dzieci, z czego najmłodsze dziecko było naprawde malutkie, a ona podpisana jako samotna mama. Warunki naprawde były okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby ten bełkot to kolejnej mamuśki z 6 dzieci, bo to ich tylko stać na taki miot dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bełGot debilu :-D tabletki zażyte hahahhahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie ale ta babcia i dziadek to jeszcze ludzie, którzy winni pracować, a nie dostawać przy okazji i oni za darmo, przecież oni też nic nie zrobili, bo ta ruina to z poprzednich pokoleń. Przecież teraz do 67 lat pracujemy. No ale widać, że dziadek lubi wypić, siny nos, matka nie nauczyła córki jak się zabezpieczać aby nie rodzić kolejnych dzieci do tej biedy. Także biedota przechodzi z pokolenia na pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryj h/u/j/u ja mam 8 i h/u/j/ ci w anal jebolcu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patolki zaraz nowy odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mam nadzieję, że w tym nowym odcinku pomogą komuś w remoncie ale naprawdę potrzebującemu, który z powodu pożaru, nagłej choroby czy tp. dostanie pomoc, a nie, że z powodu beznadziejnego rozmnażania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj to dopiero patole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, że patole, znasz ich? matka ma wszystkie zęby więc patolką taką typową nie jest, tylko bezmyślnie tyle dzieci narodziła, no ale nie wiemy, czy siłą jej tych dzieci nie narobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna poprzestać na tym dziecku z ZD i odpowiednio sie nim zając a nie jeszcze dorobić, duzo dzieci, brak warunków i juz 1 wnuczek na świecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt, trochę dużo tych dzieci ale tak jak mówię nie wiemy, czy jej mąż nie robił ich na siłę, zresztą pewnie nie miała kasy na tabsy, a mąż gumy nie założy.. Pewnie gdyby miała w kimś oparcie zbuntowałaby się i nie dopuszczała do kolejnych ciąży. Nam łatwo sprzed tv wygłaszać sądy, ale gdybyśmy urodzili się w innej rodzinie i innym środowisku najprostsze teraz sprawy przekraczałaby nasze możliwości. A niech mają ładny, wyremontowany dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miała kasy na tabsy ale na kolejne dziecko było już ją stać??? patologia 5 dzieciorów w domu i 17 latka się już puszcza i rodzi. a ojca ni widu ni słychu. Powinni pozabierać bachory a ladacznicom macice pozaszywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ze zrozumieniem, może ona nie chciała kolejnych dzieci? Zresztą, kim jesteś żeby oceniać? Wiem, że nie ogarniesz, ale na serio są ludzie, dla których 15 zł w msc na tabsy to wydatek, zresztą pewnie siedziała w domu, mąż pracował a ona w kółko dzieci, gotowanie i sprzątanie, ginekologa widziała pewnie tylko w szpitalu podczas porodu. Fakt, że 17-latka za wcześnie została matką, ale to zdarza się w najbogatszych rodzinach, wcale nie tak rzadko. Miejmy nadzieję, że dziewczyna skończy szkołę i w najbliższym czasie nie będzie myślała o rodzeństwie dla córki. I nie myślę, że ta rodzina jest patologią, są po prostu biedni i niezbyt zaradni, ale żadnej patologii tam nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryj patolice do klawiatury dzidy i napierdo/lajta sucz.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli 15 zł na miesiąc na tabletki żeby nie dac się po raz kolejny zapłodnić to niewspółmiernie dużo biorąc pod uwagę utrzymanie kolejnego dziecka?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co się spuszczasz nikt z was jej nic nie dał nie fundował ,nikt z was nie będzie jej mówi co ma brać kiedy i widzicie w telewizji coś czego nie potraficie pojąć BO WY TO BYŚCIE JĄ WYSTERELIZOWAŁY ,ZABRAŁY JEJ DZIECI a tu widzicie pomoc i to naprawdę z SERCA i nie potraficie pojąć tego :-o jak można pomagać ,czuć , nie brała tabletek no i co o mojej sąsiadki córka 16 lat 7 miesiąc mama endokrynolog tata w gminie no nie kompromitujcie się każdy robi to co chce a wy możecie jedynie się pultać i :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne dzieci każde dziecko zasługuje na miłość a wy nie musicie tego oglądać denerwować sie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam wziac kredyt na mieszkanie i na remont odkładałam przez długie miesiące,niemieliśmy co do gara czasem wrzucić ale mamy małe bo małe ale nasze i ciężko zapracowane,teraz mamy dziecko mąż pracuje i jego wypłata idzie na wszystkie rachunki,natomiast mój macierzyński na życie 1050zł i co mam zrobić płakać?! jakoś sobie radzimy, ja jestem raczej za tym by pomagać bo dzieci nie są winne niczemu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×