Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorsi na erotycznym

Polecane posty

A teraz koronny dowod oczywisty dla kazdego faceta:) Jaki facet zalozylby taki Temat??? 26.02.2015 Deviant dodał/a temat: Jakie to uczucie mieć 3 członki w sobie? Naprawde mysle ze dla kazdego faceta w tym momencie sprawa jest oczywista to jest pierwszy Temat Devianta:):):) Jakiego noirmalnego faceta interesuje kjak to miec w sobie 3 czlonki??? Przecie nawet gej moze miec dwa tylko:) Popatrzcie na date jak niedawno sie pojajwil szukajcie ktora kobieta przed ta data zostala jawnie odrzucona przez Koke porownajcie style tych kobiet z Devianta i bedziecie mieli ktop to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Bo jak przedstawisz Koke jako potwora to Ola z niego zrezygnuje i samotny Koke ze zlamanym sercem wroci do starej kochanki. A ta nie bedzie sie kojarzyla Koke z chamskimi wypowiedziami Deviannta nie bedzie z nim laczona. Przeciez to oczywiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepny temat ktorego nie zalozylby zaden mezczyzna:) 14.03.2015 Deviant dodał/a temat: Czy mężczyźni którzy ubóstwiają kobiety są w statnie być monogamiczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
detektyw wilk w natarciu. jak mamy ufać komuś na tyle głupiemu że nie potrafi odróżnić wpisów dwóch pomarańczowych osób na własnym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra przedstawilem wam meski punkt widzenia niech teraz wypowiedza sie inni mezczyni nawet napodstawie zalozenia przez Devianta dwoch takich Tematow jakie wam tutaj wstawilem. 1. 26.02.2015 Deviant dodał/a temat: Jakie to uczucie mieć 3 członki w sobie? 2. 14.03.2015 Deviant dodał/a temat: Czy mężczyźni którzy ubóstwiają kobiety są w statnie być monogamiczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie deviant to facet ktoremu podoba się Ola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk pisze za dlugie posty. przez to tracimy dynamike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2gość dziś Nie musisz mi ufac pokaz te dwa Tematy jakiemus kumplowi i spytaj czy takie Tematy zalozylby jakis mezczyzna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHHAHA WILK TO ŻYWE GÓW/NO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ola tez sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Juz uciekam nie przeszkadzam wam pokazcie te Tematy Devianta ktore wstawilem waszym kumplom same zobaczycie co wam powiedza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sformuowanie moze oznaczac wszystko albo nic. niewiele wnosi do powaznych dyskusji. mam na mysli to o gownie i jego zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Zakladam ze jestes facetem jak podoba ci sie Ola wiec sie wypoweidz czy takie Tematy Dewianta jak wstawilem mogl zalozyc facet. I jak Ty bys walczyl z Koke o Ole z Koke czy tak jak Deviant? Poczytaj go sam zobaczysz ze to baba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie podziala sie ola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie czytac. lubie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku ale wy macie problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny uciekaja stad bo nikt je nie moga czytac tego co tu sie pisze. niedlugo zaczna ****** sie z mezami i to bedzie koniec kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kumam o co w tym chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o pieniadze jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie naja i uwazam ze on nie pasuje do tego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpis dewianta z jego Tematu o prostyttutkach:) "Wydaje mi się że tylko dziw/ka w pełni potrafi odczuć przytulenie." Teraz to juz umieram ze smiechu:) Jaki facet intersuje sie takim zagadnieniem??? Faceta interesuje czy prostytutka nie udaje podniecenia i orgazmu a nie czy potrzebuje przytulenia jak on wyjdzie:) Tylko kobieta moze pisac o potrzebie przytulenia prostytutki po seksie bez uczuc??? Nawet jakas pomaranczowa kobieta jest zdziwiona ze tak moze pisac mezczyzna:) Popatrzcie jaki zakres tematyczny interesuje Devianta??? Cala wymiana ponizej: To pierwszy otwierajacy wpis Deviant 2015.03.02 Może są tu nierządnice i zechciałyby napisać coś o tym co w temacie? Bo kochane, wydaje mi się że po tych wszystkich stosunkach przytulić się to coś , no właśnie nie wiem co? Jest to coś? Zdarzają się klienci którzy przytulają? Deviant 2015.03.02 :) kotka poes 2015.03.02 a czym dla ciebie jest przytulenie? jakie emocje wywoluje? droga do serca mezczyzny prowadzi przez gardlo..... kobiety. gość30 2015.03.02 matko dewiant ile razy Cie czytam to mnie zaskakujesz....raz pozytywnie raz nie raz wstrząsasz.. ale ciekawisz.. Deviant 2015.03.02 Chodzi o przytulenie nagich, ciepłych ciał. Mogę jedynie wyobrazić Kotko Poes że jest to uczucie miękkości w środku ciała, lekkości w ciele. Takie sflaczenie ciała? Oddanie się drugiemu ciału? Nie wiem. Czy mam rację? Ps To juz Kotka jest bardziej meska od niego z tym swoim tekstem o drodze do serca mezczyzny przez gardlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie przekonales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram, że najgorszy jest tutaj naju i swego czasu tabasco ;) dwulicowość straszna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju wypi/erdalaj na arkę i już nie wracaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk czyli to jest Kobieta zazdrosna o Koke? Dlaczego nazywa go potworem? Bez sensu to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakiej arce mówicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×