Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

gość Chcesz mieć rację nawet jak nie masz racji, jesteś roszczeniowa a taką postawą nic nie zwojujesz na forum zwłaszcza u męskiej części populacji. Księżniczki wokół których trzeba skakać na paluszkach żeby coś zdobyć nie mają tu racji bytu. Taka postawę kobiet to oni mają w domu więc nie tędy droga. To nie ironia ale dobra rada. Czy ją przyjmiesz i zastosujesz to już Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarzu,bez złośliwości-kto żyje czasem ma przerwę od forum. Jakie było pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarzu czy masz w domu księżniczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madelline nie posuwasz się za daleko obrażając partnerki panów tu dyskutujących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uważasz Madelline,że to ty jesteś dla nich tutaj powiewem świeżości,czymś czego od swoich pań nie mają to chyba powinnaś odpocząć od monitora.Musieliby to być bardzo zdesperowani i nieszczęśliwi panowie,a moim zdaniem nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hands up, baby hands up give me your heart, gimme gimme your heart, gimme gimme hands up, baby hands up give me your heart, gimme gimme your heart, gimme gimme all your love, all your love... xxxxx mlodszy hiperkociak od tygodnia spiewa mi to nad uchem... az mi samej teraz to brzeczy w uchu wiec i was poczestuje ;) https://www.youtube.com/watch?v=FIeHhbXW9MI i jeszcze tekst uznano za spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Moim zdaniem to Ty blondynka jesteś bo nie rozumiesz co się do Ciebie pisze. Bez złośliwości oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz ją za takie wypowiedzi to twoja sprawa.Nie da się nie zauważyć,że musicie mieć dziwne stosunki partnerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arogancją tutaj też daleko nie pojedziesz.Dobrze wiesz o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka nie przejmuj sie ja juz tez wiele nie rozumie,a najmniej siebie dlaczego dalem sie wciagnac w tak jalowa dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie tak tutaj radośnie z partnerów kpicie,to może i ja stwierdzę,że Madelline ma za partnera ofiarę losu.Nie patrzy na ręce Madelline.Mniemam,że wcale na nią nie patrzy. Udało mi się jak wam ph?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Juz koncze tylko dwa spostrzezenia 1 jesli jej tak nie lubisz to dlaczego jestes na jej stronie 2 caly dzien tu z nami przesiedzialas czyli nie jestes lepsza od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma znaczenia do kogo tu się zwracam.Przestaliście rozumieć po ludzku,bo za bardzo się oddaliliście przez pobyt tutaj od rzeczywistości prawdziwej,ludzkiej.A teraz pożegnam.Mam życie.A kiedy wpadnę poczytać uderzy mnie wasze ph.Zwłaszcza aroganckiej Madelline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestes arogancka, weszlas z butami w temat i zaczelas sie "rzadzic". ciekawe, czy na innych tematach tasiemcach tez bylas, bo ja cie tam nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
hands up.......KOOOTKA!!!! co to za antyczne badziejstwo :O jezuuu :O ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
do goscia walczacego dzisiaj z wspaniala czworka, odpusc sobie, to jest bez sensu :O oni i tak nie rozumieja bo maja tak podniesione ego ze gdyby z niego spadli to smierc na miesjcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
zapewne, bo takie kawalki to sluchali nasi rodzice :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
i zeby bylo jasne - z "ogonami" nie wchodze w dyskusje wiec darujcie sobie swoje komentarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzusio z kielc
KOOOOTKA???? taki antyczny zespol, to ty musisz byc po 50????Rany Boskie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×