Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

Gość krzysio z kielc
witaj Kotka :P lysy kon juz chrapie i czas poharcowac sobie na necie? kiedy ostanio masturbowalas sie bo ciekawi mni czy podtrzymujesz tradycje rodzinne :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
no wiesz, jak ojciec taki syn, jak matka taka corka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu, skarbeczku, keczupku radosny :) nie, nie chrapie ogladam "beste kijkers" stawiam fulta na backtracku , pije wino i czasem zagladam poes przez ramie co ona tam tworzy a teraz ide psy wypuscic i zamknac krolika, zeby nie byl przekaska niech jedza sasiadow, a nie moj przyszly obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio z kielc
uwaga!uwaga! motto zyciowe Kotki poes to;' > > droga do serca mezczyzny prowadzi przez gardlo..... kobiety. > Ciekawe nauki wynioslas z mlodosci :O mielismy taka jedna jak ty na osiedlu, ciagnela druta za papierosa :P a tobie co wystarczalo ? podejrzewam ze guma do zucia z donaldem bo w twoich czasach to byl hit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu juz wpol do jedenastej, mama nie goni cie do lozka? bo wiesz, jutro szkola... nie chcialabym miec na sumieniu niewyspanego szczeniaczka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee gospos a badz dobrym czlowiekiem i uswiadom mnie co takiego jest na polsat play??? przepraszam, ze glupio pytam, ale wiesz u mnie to nie odbiera :D, widocznie mam za slaby telefon :D:D cholerny belgacom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeejjjjj smof, nie narzekaj na belgacom, dual pracuje jak trzeba na dwa kompy, tv, tablet i telefon..... ale wiesz dzisiaj sie od ciebie nie odczepie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poes , skarbie, milosci moja jedyna niedosiegla , i niedostepna ty rzuc w cholere te kocury i poczochraj mnie bo brzuszku :):) ) a tak w ogole to grozisz?? czy obiecujesz? bo wiesz, ja musze sie po malu zbierac bo jutro jeszcze trzeba sie z tym cholernym nederlanderem pomeczyc zwlaszcza, ze skoro juz mi obiecalas te ostende i ten szalony weekend nad morzem to "we formie muszem byc" tak, ze grzecznie sie pozegnam spermastycznych zwlaszcza krzysiowi tylko niech nie zapomni, ze koniec roku zbliza sie wielkimi krokami powodzenia krzysiu i nie martw sie gimnazjum kiedys sie konczy...........nawet to w kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się nie zauważyć,że Madelline się nagle usunęła w cień.Czyżby sama jednak zrozumiała,że uprawia tu kiepskie aktorstwo i nikogo nie jest w stanie rozmową zainteresować?Faceta?Na obczyźnie,z dala od bliskich...cóż robić,jeśli nie internet dla zabicia czasu?No fakt,można było w sieci coś naprawdę przyjemnego wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarzu,nie jesteś tu od wczoraj,a ulegasz intrygom troli?Nie z każdym dialog ma sens,ale to nie potwierdza twojej słabości,a to,że bez troli i gości ten temat dociągnąłby może kilkanaście stron.(licząc,że Madelline,jak już zasiądzie wieczorem to stuka jak maszyna nawet 7 stron.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przepraszam,że tak zapytam,ale czy powinnam najpierw jakieś podanie z prośbą o pozwolenie napisania tu posta do gospodyni tematu napisać? Jej...i nawet edytować nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kotka...wiem,ironia mnie dziś obudziła.Nic bym nie edytowała.To dobre dla tych,którzy sprawdzają przed wysłaniem swoje złote myśli...i stwierdzają,że to do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam?Akumulatory po środzie naładowane?Bo ja z głodnym mogę pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O sorry.Jest jeden wyjątek z edycją posta.Gdy przekazuje się adres @ postem.Tzn tak robią tu inteligentni dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje akumulatory sa zawsze naladowane :) zwlaszcza po nocy spedzonej w ramionach kogos ;) à propos.... kochanie, pisze sie oostende, to po pierwsze a po drugie to weekend w koksijde bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotko poes, nie za zimno na belgijskie wybrzerze?:) Proponuje nadlozyc 3 godziny drogi i jechac do Amsterdamu na Dzien Krolowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zechcesz,to przetłumaczysz na język bliższy zrozumieniu drugą część posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×