Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

Gość gość
Gospoch ale fote jebłeś do lubię kiedy, ty smoluchu j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzenia Kotki poes cdn
gość 2015.03.26 Jak to u was jest czy uprawiacie sex podczas miesiączki? << << kotka poes 2015.03.26 uprawiamy droga do serca mezczyzny prowadzi przez gardlo..... kobiety. < < gość 2015.03.26 Ej ty Kotka, ciekawy masz cytat wklejony, robisz głębokie gardło swojemu facetowi? Pytam z ciekawości na ile cytat oddaję prawdziwą ciebie. << << kotka poes 2015.03.26 gdyby ten cytat nie byl prawda, nie bylby moim mottem . mozesz sie zapytac kocurow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka, nie zawiedz nas ! czekamy na wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poczekamy, poczekamy :O jestes uzdolniona i lubisz mielic jezorem wiec wkrotce znow palniesz cos kompromitujacego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do tego czasu posmigam sobie po innych topikach i moze znajde kilka twoich nowych genialnych wpisow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, nawet tego nie rozumiesz, biedna ty dziewczynko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dosc tych jalowych dyskusji! walnij cos glupiego w swoim znanym juz stylu i moze ten umierajacy topik ozyje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak specyfika anonimowych stron dyskusyjnych.Nikt nie wie kim jestem to mogę każdemu dowalić.Może kiedyś nauczą się odpowiadać za swoje słowa.Może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, to tylko pomarancza, bezksztaltny twor internetowy. jakbym miala sie przejmowac opinia kogos anonimowego w jakims pipiduwie, na koncu swiata, gdzie diabel mowi dobranoc, to juz dawno skoczylabym z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka poes, probujaca tutaj byc inteligentna isubtelna osoba przyznaje na innych topikach ze; > masturbuje sie kilka razy w tygodniu mimo tego ze seksi sie ze swoim frajerem co drugi dzien :O > rznie sie z swoim frajerem nawet gdy krew leje sie z jej krocza :O > o*******mu flaka bo jedyne co nauczyla ja matka to cytujemy jej slowa "droga do serca mezczyzny prowadzi przez gardlo..... kobiety To naprawde bardzo intrygujaca i ciekawa osoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssie frajerowi flaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowanie.... seks mam kazdego dnia, lub nawet kilka razy w ciagu dnia. masturbacja tez jest codziennie, a nie jak twierdzisz, kilka razy w tygodniu... a zatem twoje informacje wyciagniete z rzekomo moich wypowiedzi, sa nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra! konczmy, ta dyskusja z wami doprowadza mnie mdlosci. Kotka wyskakuj z nowych tajemnic twojego zycia intymnego :P czy twoj frajer ubija ci stolec od czasu do czasu? a po tym ubijaniu lubisz pomietolic jego flaka w swojej pryszczatej gebie? no dawaj, lubieznico? odkryj cos, zaszokuj nas i spraw ze ten topik bedzie czegos wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ten debil gospodarz jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×