Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

haha, odwiedzam akurat rodzinne strony, ale trafiłeś jak cholera ;) ale tam gdzie mieszkam pogoda podobna... no ale był czas przywyknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska nie jest zimna? no nie wiem ;) klimat generalnie mamy tu do d**y, ale wolę się na ten temat nie u_r_u_c_h_a_m_i_a_ć_ K_U_R_W_A_M_A_C_ te filtry antyspamowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty gospodarz Może Polska to nie Hiszpania ale też nie Skandynawia nie ma tragedii.O Islandii nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzenia Kotki poes
Jak to u was jest czy uprawiacie sex podczas miesiączki? << << kotka poes 2015.03.26 uprawiamy droga do serca mezczyzny prowadzi przez gardlo..... kobiety. < < gość 2015.03.26 Ej ty Kotka, ciekawy masz cytat wklejony, robisz głębokie gardło swojemu facetowi? Pytam z ciekawości na ile cytat oddaję prawdziwą ciebie. << << kotka poes 2015.03.26 gdyby ten cytat nie byl prawda, nie bylby moim mottem . mozesz sie zapytac kocurow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka poes uwielbia czlonka gleboko w gardle to dla niej droga do serca mezczyzny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to źle się dopatrzyłem.I dobrze robisz,bo tutaj jest już mała Polandia.Wszystko polskie sklepy,kluby,solaria a nawet b u r d e l e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burdele? to jestes w dobrym miejscu Taki jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ale po co po raz setny to cytujecie.Ona to powiedziała tutaj na forum i się tego nie wypiera.Jeśli Wam to podnosi adrenalinę to chwała Wam za to i Wasza sprawa.Nie rozumie Was.Nie męczy Was wklejanie stale tych samych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech bo już nie mam siły z tymi filtrami i w ogóle, wyzywać ludzi anonimowo można, ale napisać u_r_u_c_h_a_m_i_a_ć to już nie..., co za forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 18.55 akurat b u r d e l e są wszędzie ni trzeba ich szukać tylko nazwy mają inne w Polsce agencje tutaj to salony masażu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz A ja normalny tekst pisałem i wyskoczyła mi informacja,że zawiera spam i zablokowało mi komputer na tym serwerze do 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego kotka mam dobre zdanie o nas Polakach,bo potrafimy się skrzyknąć i dobrze zorganizować na obczyźnie.Ja tutaj nawet chodzę do kina na polskie filmy,bo jedna sieć ma podpisaną umowę dystrybucyjną na min. 10 polskich filmów rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jakos nie ciagne do tej polskiej emigracji :) ale to moze dlatego, ze juz za dlugo tu jestem, dobrze mi w tym srodowisku, zaakceptowano mnie i swietnie daje sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×