Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

Gość gośćvel
Idźcie na dział kulinarny:P Bo mokro mi się zrobiło od tych ziemniaków takich jędrnych, naprężonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvel
Od waszych słów o ziemniakach, to było takie podniecająco erotyczne, ze aż po udach soki mi płyną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha No cóż i tak bywa.;) A tu nie wiadomo w którą stronę pójdzie rozmowa.:) Czasami w stronę kulinarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvel
Wiec może szampan i truskawki z puszystą bitą śmietaną?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę.Czy można naprawdę aż tak nie mieć pomysłu na życie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe zwierzenia  Kotki poes
kotka poes2015.04.18 ....my od czasu do czasu spotykamy się z zaprzyjażnioną parą - małżeństwem. Sami również jesteśmy parą w średnim wieku. Dla nas wszystkich to miła odmiana. Faceci "odlatują " gdy patrzą na nas . Czasami wymiana partnerów lub nie. Traktujemy to wszyscy jak przyjemność i urozmaicenie w seksie.Podoba nam się taka zabawa. Nie ranimy się później. Nam sie to udaje bez problemów dla naszych dość długich związków. Nie polecam jednak tego wszystkim. To dość trudne i chyba nie potrzebne szczególnie bardzo młodym parom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie zacytowal.... tylko podkleil pode mnie rzekomo moje zwierzenia, niestety dla "autora", to nie moja bajka i cytat nie nalezy do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kotka. To coraz gorzej,kiedyś chociaż Twoje wypowiedzi wklejali,a teraz nawet nie trudzą się ustalić autorstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×