Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

Zabawne ale coraz bardziej całą Europę taktuję jednakowo jak swój teren.Może dlatego,że mam znajomych po całej Europie i sam już poza krajem sporo czasu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano sa nawet bardzo dobre :D:D choc zdaje sie ze poes nie docenia bo ona bardziej "winna" jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smof ty sie zdecyduj, bo zaczynasz krecic... wczoraj jeszcze bylam nie taka winna jak bys chcial a dzisiaj znowu jestem bardziej winna :P xxx nie nazywaj tego sikacza piwem bo to profanacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A angole z nim szleją i mają nawet własną rozlewnie tego piwa. Zresztą tyskie też ma tutaj własną rozlewnie.Najpopularniejsze polskie piwo wśród tubylców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze piwa to trapisten obojetnie z jakiego opactwa, geuze, delirium, grimbergen, leffe, kriek,.... i jeszcze wiele wiele wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kriek' a to bym polemizowal ale nie chce sobie nagrabic :D..... za bardzo :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj byś wiedział.Angole to kulinarni lenie.Nie wiem skąd u nich tylu znanych kucharz.Ich kuchnia narodowa to raczej proste średni smaczne dania.Restauracje to raczej innych kultur,klasyczne angielskie to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałem jakieś przerażające wieści, że zafoliowane, obierane i pokrojone ziemniaki się u nich kupuje, no ale co kraj to obyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvel
U nas kupuje się zafoliowane żele Durex Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×