Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość gość
z tobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Gościu jak sie nie boisz to ci współczuje tylko głupcy sie nie boja. Śmiesza mnie te twoje racjonalne wpisy, pewnie w zyciu nie jedna okazja cie ominęła bo tylko swoim małym rozumkiem sie w zyciu kierujesz Ostatnio niunia siedzi i sie pyta alex jak sie drukuje mape z google maps? Nie wiesz to ci pokarze i zablysnelam, i dotknęłam jej łapki na myszce i nie protestowała i jej mowie najedź tu, na file, open, print select, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
inaccessible89 dziś no to zabiłeś mi ćwieka :) ale wiem jedno, na pewno musi być na Ciebie otwarty ;) x równie dobrze mógłbyś mnie zapytać, czy nie wiem jak poderwać tygrysa. Tyle samo mam pomysłów :D x Alex, dobrze widzę , że nie próżnujesz mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory to mnie podrywali, a nie ja :P i trochę mi dziwnie teraz :P Z Tygrysem (Brokeninside :P) byłoby chyba łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Beznadzieja, Wczoraj przyszła z sadu taka druga adwokat co sie zajmuje podobnymi sprawami co moja niunia i ina czasem u nas robi ale nie na stałe siadła przy kompie niuni, a dodam ze w tym sadzie to ona ma wspólne biuro z niunia i tak se gadamy, w pewnym momencie ona mowi, Alex a ty kiedy na jakis urlop do Polski jedziesz? Ja mowei nie wiem chciałabym jakos w wawakacje, ja to jak jade do domu to mi sie ciezko wraca, zawsze chce zostać w do ku, a ta koleznka niuni z biura w sadzie mowi, Alex jakbys pojechała do Polski i nie wróciła to by Denise ...... sie załamała z żalu, popadłaby w jakas depresje jakby ciebie zabrakło, mi az kopara opadła, czyli one musiały gadać cos na moj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex moze masz racje odnosnie mojego racjonalizmu i okazji, ktore mnie ominely, ale dzieki racjonalizmowi mam kochanego meza, dziecko i mila kolezanke, ktora mnie adoruje. A co ty uzyskalas poprzez swoje podejscie? Sama sobie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz z kolezanki ? dymasz jo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady z tyn dymaniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś może źle ją odczytujesz, ona może Cię nie adoruje, ale po prostu lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
A tak w ogóle to miłego dnia wszystkim zakochanym, sympatykom i sceptykom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i lubi, ale sie calowac, bo probowala mi ukrasc buziaka :p milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Teraz Cię rozumiem no i zazdroszczę w pewnym sensie - masz luzik po prostu i możesz potraktować koleżankę lajtowo. x "Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
No i widzisz hipokryzja z ciebie wychodzi drogi sceptyczny gosciu Ona ciebie adoruje, ona ci skradła buziaka, a ty siedzisz na forum zakochałam sie w kolezance z pracy, ty masz większego fioła na jej punkcie niz ona na twoim, tylko ty sie nie umiesz przyznać przed sama soba, my przynajmniej mamy odwagę mowic o tym co czujemy, jakie mamy rozterki, a ty tylko krytykujesz, prawie jak w filmie rejs, wazne zeby była krytyka a nie aplauz, Fajnie ze masz meza i dziecko, mam nadzieja ze dziecko mądrze wychowasz, a nie traktujesz tak jak nas, ze gdy ma dzieciak fantazje to buch do dołu, do ziemi, niech se nie mysli ze mu fanaberie beda w lebie kiełkować, az strach pomysleć jak meza traktujesz Ps miłego dnia panienkom wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Cześć wam :) Alex jak bank holiday to wolne od pracy jutro Lady D zobaczysz :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex mozesz myslec co chcesz, twoje prawo :) ale znow oceniasz mnie i moje motywacje ze swojej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty gościu oceniasz ze swojej. Chyba żal przemawia przez Ciebie, że zrezygnowałaś, a mogłaś. I innym zabraniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedzial, ze zrezygnowalam? i z czego konkretnie? Bo na pewno nie z przyjemnej atmosfery i nieszkodliwego flirtu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli ta twoja koleżanka jest w tobie zakochana i ma takie myśli jak aleks i beznadzieja? Tego nie możesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej pisania, więcej działania drogie koleżanki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty działasz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Gościu, mówiłaś ze ci ta twoja skradła buziaka, to mam dla ciebie piosenkę grzesiuka na te okoliczność: Uwaga spiewam, zatkać uszy, W saskim ogrodzie, Koło fontanny, jakis sie frajer dosiadł do panny, była niewinna jak wonna lilia, na imie miała, panna Cecylia, tak z nia flirtował, az przebrał miarę, skradł jej buziaka, ona mu zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Alex wokal trochę za nisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam moja Damo, czy ty naprawdę się zakochałaś czy udajesz z wiadomych tylko Tobie powodów. Wielu rzeczy nie rozumiem, a w głowie zamieszać potrafisz i dobrze o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×