Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość Alex79d
Odezwała sie modrala ty jak komus nie dopier.... To chyba smutna chodzisz, Beznadziejka miłego dnia, dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha beznadzieja a od kiedy to w uczuciach mozna kalkulowac na zimno i stosowac dyplomatyczne uniki?kalkulacja wyklucza szczere uczucia drogie panie. to sa antonimy.Kto kocha, nie planuje i nie kalkuluje :) kazda z nas kiedy kochala, prawda? Wiec wiemy jak jest. alex ja smutn jestem jak pada deszcz,a akurat dzis pada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
no oczywiście że można, na ile się da, bo inaczej bylibyśmy wszyscy w stanie zakochania rozdygotanymi galaretami i rzucali się bezwiednie na ukochaną osobę połykając ją w całości, przeżuwając i wypluwając kosteczki ..... Alex dawno by już wykorzystała swoją Lady w schowku na szczotki, a ja nie siedziała na forum i zamartwiała się na śmierć - nasze wewnętrzne rozterki są wynikiem konfliktu pragnień, wyobrażeń, możliwości i czynów. Jedni lepiej ukrywają uczucia, drugim to przychodzi z większym trudem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego niesmialosc i ukrywanie uczuc, a co innego gra na emocjach np. szczucie, Wypinanie pupy w stringach czy machanie biustem i wycofywanie sie tylko po to, by sprowokowac druga strone do akcji. zabojstwo w afekcie jest karane nizej niz zabojstwo z premedytacja, takze takie kalkulacje i planowane napietnowane jest nawet przez wymiar sprawiedliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego niesmialosc i ukrywanie uczuc, a co innego gra na emocjach np. szczucie, Wypinanie pupy w stringach czy machanie biustem i wycofywanie sie tylko po to, by sprowokowac druga strone do akcji. zabojstwo w afekcie jest karane nizej niz zabojstwo z premedytacja, takze takie kalkulacje i planowane napietnowane jest nawet przez wymiar sprawiedliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
już widzę Alex na komisariacie jak składa zeznania - "50-letnia koleżanka molestuje mnie w pracy apetycznym biustem i seksistringami, a jak wczoraj się wypięła to mało pikawa nie wysiadła - to celowe zaplanowane działania mające na celu cnotę moją" :) Mieliby ubaw chłopaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowiac juz o wykorzystywaniu do obierania pomaranczy itp.- wtf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haahahah no mieliby ubaw na komisariacie, cala ta sytuacja jest tragikomiczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) cisza przed burza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niektóre tak robią, że pokażą, że coś czują/chcą, poszczują, druga strona zacznie coś chcieć/czuć i pierwsza strona się wycofuje, bo nie chce nagle mieszać w swoim życiu i życiu tej szczutej. Ale to, że ta druga cierpi tej pierwszej już nie obchodzi, bo ona chce przecież dobrze, poszczuła sobie dla zabawy tylko, a w porę, według tylko niej w porę oczywiście, się wycofała. A ta druga się zastanawia o co chodzi, rozpacza po kątach, a pierwsza jest z siebie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś ale to chyba jakieś małolaty, dorosłe osoby tak się nie zachowują ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorosłe niestety. a w zasadzie dorosła, która poszczuła i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No wlasnie u mnie tez taka sytuacja. Bluzki z dekoldem do pepka, jeszcze prowokujaco odslaniala az cycki wychodzily. Sukienki i spodniczki ze ledwo tylek zakrywalo, wloski krecila, glosik slodziutki, szkoda ze nie pomyslala, ze takie zachowanie jest niesmaczne. Ale o byle co foch. Niech spada, ja sie jakos poskladam. Tylko niech juz nic ode mnie nie chce. Game over kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, stringi są takie niewygodne, ze hej. Wpijaja się tu i ówdzie, trzeba mieć determinacje, aby je nosić na co dzień. Rozumiem, wieczór, gadżet do ściągnięcia, nawet przez głowę. :-) A czy was takie tematy kręcą? W ogóle ubrania? Mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ciekawe, jak ona wyglądała, spódniczki krótkie i bluzki z dekoltem ;P chciałabym umieć tak powiedzieć, że koniec, a niewyobrażalnie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręci Was taki strój? Mnie powinien, ale jednak nie bardzo... oczywiście w moim przypadku są to np. pękające w szwach jeansy. Jakoś bardziej rajcują mnie dopasowane ubrania i pewna elegancja, powściągliwość w ubiorze i zachowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś tak kobiety uwodzą kobiety - to w normie ? no wiem, że na facetów to działa, ale trudno mi sobie wyobrazić, że jakaś kobitka wypina mi biust i inne walory :D x gość dziś jak długo byłyście razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszczuc to można co najwyżej psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie byłysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
inaccessible89 dziś racja - Denise by się sama rzuciła na Alex w akcie desperacji ....na bank !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [18:38 A pieknie wygladala, w ogole jest cala piekna. I tez tesknie i chyba jeszcze mnir dlugo bedzie trzymalo, ale ta gra za duzo emocji mnie kosztuje. I dopiero powoli dociera do mnie, ze ten jej styl bycia uwodzicielski na maxa, do facetow tez, to az qrewsko wyglada. Wkrecila mnie, a teraz zbywa mnie. To mnie duzo nauczy na przyszlosc, juz taka glupia nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecca12666
Mnie wypinanie tyłka , świecenie cycem w ogole nie rusza, a nawet by zniechęciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś :( rozumiem, a ona wyjechała, nie widujecie się już ? czy pokłóciłyście się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś czemu piszesz o niej w czasie przeszłym ? nie widujecie się już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety o orientacji bardziej homo pewnie neca spodniczki, obcisłe sukienki, może dekolty, a może wyrafinowana elegancja: żakiet, spodnie, stonowana bluzka, buty na obcasie. Jak dla hetero kobiet to mężczyzna musi mieć w sobie coś i jeszcze: być czystym być ogolonym wg upodobań osobistych dobrze pachnieć woda toaletowa mieć usunięte włosy z nosa i uszu-istotne trzymać wage nosić koszule, najlepiej taliowane mieć skarpetki w kolorze butów mieć krótkie włosy (na glowie) skromny zegarek na ręce ...dobre ubranie też nie zaszkodzi:-) Tyle:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejka, pracujemy nadal razem, ale nagle całkowicie mnie unika, jak wcześniej jej ewidentnie zależało. Tak się nie robi drugiemu człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×