Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Jakich emamach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiecie co was różni od autorki? Uroda,inteligencja, wykształcenie i klasa" x Masz rację, też podziwiam autorkę za te cechy. Zwłaszcza za klasę, przejawiającą się w takich na przy kład wypowiedziach: "mam faceta nieroba i pijaka, korzystam z mopsu i mam wszystko w d***e". x x x "Jeszcze jedno. Skąd wy wiecie o pomocnych mamach? Z autopsji? Ja pierwsze słyszę a wiecie czemu? Bo mam kasę" x O pomocnych emamach można wiedzieć także stąd, że się jest "pomagającą emamą". Ale do tego nie wystarcza kasa, trzeba mieć coś, czego za pieniądze się nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do antydepresantow to po pierwsze dzięki bogu nigdy ich na oczy nie widziałam a po drugie to jak mam jakieś inne lekarstwa których już nie używam albo w ogóle nie używałam choć z jakiegoś powodu kupiłam, to nigdy ich nie sprzedaje. Szkoda mi czasu na opisy i cała akcje za parę groszy. Wyrzucam i tyle. Jak ktoś sprzedaje własne lekarstwa to ma naprawdę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co do antydepresantow to po pierwsze dzięki bogu nigdy ich na oczy nie widziałam a po drugie to jak mam jakieś inne lekarstwa których już nie używam albo w ogóle nie używałam choć z jakiegoś powodu kupiłam, to nigdy ich nie sprzedaje. Szkoda mi czasu na opisy i cała akcje za parę groszy. Wyrzucam i tyle. Jak ktoś sprzedaje własne lekarstwa to ma naprawdę ciężko. x To nie była sprzedaż własnych lekarstw. To była sprzedaż lekarstw "mogę je zdobyć" za 1,5 ich ceny aptecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm...policzki,fuj.trzymaj się autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:21 próbuję ci napisać, ale uznaje to za spam ;-) wpisz w wyszukiwarkę jej mail i słowo f*a*c*e*b*o*o*k ( ja piszę z * , bo mi wyrzuca, ty pisz całą nazwę) i wyskoczy strona z korepetycjami. profil a*n*n*y. masz po lewej stronie ( rude włosy). tylko wymaga zalogowania się. a jak wpiszesz "' jej imię i nazwisko' lublin" i klikniesz obrazy to na pierwszym zdjęciu mam profil z innego serwisu społecznościowego z takim regałem w tle co na na f/b. jak w wyszukiwarkę g. wpiszesz " 'jej imię i nazwisko' korepetycje lublin " to też ci wyskoczy ta pani. 2 link od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak naprawdę któraś z was jest pomocna mama to całe szczęście że nie potrzebuje od nich pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak naprawdę któraś z was jest pomocna mama to całe szczęście że nie potrzebuje od nich pomocy. x Dlaczego? Dlatego, że przed udzieleniem pomocy (z własnych, zarobionych pieniędzy, które nie spadają im z nieba) sprawdzają czy nie sponsorują piwa dla nieroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde faktycznie to ona. tak ona i ma fotkę z dzieckiem i ogłasza się o korepetycjach i ze polonistka,nawet niebrzydka ale trochę patologią trąci i widac ze ma charakter niewolniczy ze lubi być poddaną,podporządkowaną najlepiej jakiemuś obleśnemu zakapiorowi,niby usmiech ale jakis taki wymuszony,oczy smutne wołające o wizytę u psychiatry. Widac,ze to z tych frajerek ktore musza miec faceta chocby pijaka,zdradzacza,damskiego boksera , ostatnia masakra,ale musi być, bo tak fajnie być ofiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pomocnych jakoś nie odpowiedziała na pytanie, czy jest freydis. Kłopotliwych pytań unika, udaje, że nie padły. Nie padło słowo wytłumaczenia skąd tyle maili i róznych ników. Odpowiada tylko na wybrane pytania. Za to jest zdziwiona, że jej partner zostawił eks z niemowlakiem. To chyba się sama poplątała w kłamstwach jakie napisała jako słynna freydis .pierwsza córka urodziła mu się w 2001/2002 r. Druga córka urodziła się w 2008 roku. Ciąża trwa 9 - mcy, więc najszybciej poznali się w 2007r. Wtedy jego pierwsza córka miała maks 6 lat! poznali się 5 lat po jego rozstaniu z żoną (tak pisała, albo już zapomniała że tak pisała). Czyli jego pierwsze dziecko miało najwięcej rok jak zostawił je i jej matkę... I to przy założeniu, że poznali się i od razu wpadli. tak jest jak się ciągle kłamie i w końcu zapomina co gdzie i pod jakim nikiem napisało. w ogóle to pisze, że poznali się 5 lat po ROZWODZIE, już widzę jak sąd mu daje rozwód z żoną w ciąży bez próby pogodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre,dziewczyna po studiach,jej życie mogłoby wyglądać inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, mnie też jej szkoda. Wedlug Mnie potrzebuje pomocy psychologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na tym profilu goldenline w tym czarnym gorsecie to wyglada jak zawodowa ...dajka, poza tym zero gustu i stylu, takie gorsety u nas w lumpach juz za złotówkę mozna kupić albo na smietniku znalezc dziwie sie ze oglasza się jako stonowana zona i matka ktora los zle doswiadczył (wypadek) a jednoczesnie w necie wypina swoje wdzięki w niedwuznacznych pozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jej znajomi, rodzina wie ze jest juz znana w duzym gronie spoleczenstwa i ta popularnosc nie jest bynajmniej powszechnie pożądana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pomocnych nie chce potwierdzić, że jest Freydis ale jako "przegrałam swoje życie" podaje 2 z używanych maili i potwierdza, że była Freydis. Wszystko jasne, jedno wychodzi z drugiego. http://f.kafeteria.pl/temat/f10/do-mam-o-dobrym-seduszkuprosba-o-pomoc-p_4634042/3 ja też obstawiam albo nudę, albo chorobę psychiczną, albo bawi się cudzym kosztem . Tu to sobie nawet sama odpowiedziała jako nawronka http://f.kafeteria.pl/temat/f1/facet-nierob-i-nieslubne-dziecko-kasa-z-mops-i-wszystko-w-d***e-p_4002953 To nie jest normalne, szkoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem jak mozna tak klamac tak prosic o pomoc jednoczesnie klamiąc i próbujac ukryc fakt ze tak naprawde ona nas okrada ona i jej oblesny zakapior a co to problem jakis wziac se byle dno spod budki z piwem? to jakis powod do dumy ma byc? ze obrzydliwy gach jest wazniejszy od wlasnego dziecka dla ktorego nie potrafi i nie chce zerwac z zebractwem i pasozytniczym trybem zycia. kurde dziewucha niebrzydka,nie sadze aby była trwale niezdolna do pracy nawet do lekkiego sprzatania zresztą nasza wychowawczyni (mojego dziecka) cały czas ma problemy z kregosłupem, miala juz 2 operacje podczas tego roku szkolnego a cały czas pracuje bo nie wyobraza sobie lezec****asozytowac. a tu mloda,niebrzydka,niegłupia pewnie tez skoro po studiach a woli być ostatnią debilką i pośmiewiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamten temat usuneła ( o facecie i z mopsu) i ten pewnie tez się stara zeby zatrzec slady zeby przy nastepnym zebractwie miec czyste konto,ja trochę screenów porobię w razie czego. jak znam zycie odezwie się znow przed zimowymi swiętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno trafiłam na wątek z jesieni zeszłego roku. Pewna kobieta prosiła o rady i pomoc z powodu ciężkiej sytuacji. Młoda bezrobotna polonistka, przez lata na rencie, którą jakiś czas temu przerwał ZUS. Z depresją, biorąca trochę ogłupiające leki przeciwbólowe (nie pamiętam o co dokładnie chodziło, wiem tylko, że miała niedowład jednej ręki i nogi), właśnie otrzymała nakaz eksmisji z mieszkania po babci, do którego nie miała tytułu prawnego. Matka kilkuletniej dziewczynki, kilka miesięcy wcześniej rozstała się z partnerem, który okazał się alkoholikiem. Brak dochodow, pomocy z MOPSu, alimentow. Też nie chciała pomocy pieniężnej od forumowiczek, tylko rad i pocieszenia, ewentualnie zlecenia jej korekty prac pisemnych. Jest zbyt wiele zbieżności w tych dwóch tematach, żeby można było przypisać autorstwo dwóm osobom. Jeśli więc przyjmiemy, że autorka jest jedna -młoda kobieta w trudnej sutuacji to rozbieżności zupełnie odbierają obu wątkom wiarygodność. Gdybym nie czytała tamtego rozpoczętego w październiku tematu, pewnie byłabym bardziej skłonna uwierzyć w szczerość apelu o pomoc w tym wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pomocnych juz lamentuje ze takie bzdury i oczernienia tu piszemy ze ją oczerniają i wymyslają i klamią a kto tu klamie?? na szczescie jedna trzewo mysląca pani zaoferowala się do wizyty na 3. komisariat,moze ma tam kogos znajomego zeby blizej przyjrzał się tej rodzinie i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisuję ale wyskakuje tylko TEN temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwali się ze dostala jedną paczkę od pomocnych mam od jednej dagi ale ta daga napisala wczesniej (27go) ze paczka wysłana zanim jeszcze prawda wyszła na jaw . To dowodzi ze jest osobą naprawde o zaburzonej osobowosci i nieprtawidłowych emocjach, rozpaczliwie czepila się tej paczki zeby udowodnic ze jednak ludzie wysyłają a ona otrzymuje takie chwalenie się tylko zapomniala ze paczka wyslana zanim jeszcze swiat dowiedział się o jej oszustwach o manipulacjach. moim zdaniem nie pomoze tu nawet psychiatra,jedynie to jesli ona sama chciałaby sie zmienić ale to musiala by byc naprawde szczera chec zmiany na lepsze, naprawienia swojego zycia,zerwania ze złem, postawienia siebie na nogi no i konsekwencja ale musialaby zupełnie byc odcięta od koryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na pomocnych wiedzą o tych jej tematach na kafeterii? o tych ogłoszeniach, o handlu psychotropami o facecie nierobie i pasożycie? o jej klamstwach i manipulacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Lwow
naprawde potrzebujace tutaj nie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z innego topiku "kobomaya 2010.10.24 Tu jeszcze jeden popis biedaczki 15:25 Freydis (menja@buziaczek.pl) freydis86@tlen.pl cały czas! mogę mieć jakąś spoódniczke, ale cyce mają byc gole. krzatam sie, gotuje obiad, sprzatam, a on siedzi i sie gapi....nie wiem, co o tym myslec.... hehhhheheee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhm
z innego topiku "kobomaya 2010.10.24 Tu jeszcze jeden popis biedaczki 15:25 Freydis (menja@buziaczek.pl) freydis86@tlen.pl cały czas! mogę mieć jakąś spoódniczke, ale cyce mają byc gole. krzatam sie, gotuje obiad, sprzatam, a on siedzi i sie gapi....nie wiem, co o tym myslec.... hehhhheheee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wejść tam na te forum pomocnych mam,wchodzę na forum gazety.pl i gdzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×