Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
to dalej ja-co do domniemanego stalkingu to na twoją niekorzysc autorko trochę znam się na prawie no i polonistka ze mnie tez nienajgorsza (teraz moge robic błędy ale to dlatego ze się spiesze i nie wracam do mojej pisowni,kto chce ten zrozumie,wkoncu to nie praca dyplomowa.tyle,zeznam pewne triki polonistów,lanie wody i te sprawy,odrwacanie kota ogonem. Być moze matematyk ma umysł ścisły, jesli przeczyta ze ktos wola o pomoc a juz nie o mkase tylko makaron i dary dla coreczki to nie bedzie się zbyt zastanawiał i byc mozse da się zlapac w pułapkę. Ale humanista 200 razy przeczyta,przeanalizuje kazdą literkę,kazdy znak by odkryć prawdę. I tu iee pokonalas sama wlasną bronią autorko. Myslisz ze jako polonistka jestes cwansza od całej tej szarej masy z ktorą masz do czynienia i ktora tak latwo oszukac. Widzisz jednak na twoje nieszczescie znajdzie się taka choc jedna osoba ktora sprawdzi dane informacje zanim zacznie pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam pisałam raz i dobrze o autorce. XXXX Ale kogo to interesuje, kiedy i jak pisałaś o kimś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stalking no ludzie... autoreczko tak bardzo się osmieszasz,miotasz jak ryba wyciagnieta z wody,łapiąca rozpaczliwie każdy oddech, ale wcale mi cie nie zal bo doskonale soe z twojej sytuacji zdajesz sprawe a jesli robimy cos swiadomie i dobrowolnie to ewentualne reklamacje mozemy skladac tylko do siebie. ty obwiniasz i dodatkowo anonimowo juz,obrazasz wszystkich jak leci, wszystkie z nas,gdyz odkryłysmy ze to wcalenie wyglada tak,jak wydawałoby sie na poczatku, ty sama zaciskasz petle wokol siebie. jestes chora,masz powazny problem i wiesz o tym,ale jesli to nadal ignorujesz i grasz swoja tragikomedie to nie zdziw sie jesli fakt odebrania ci dziecka stanie sie całkiem realny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co do stalkingu to przede wszystkim musi on nosic znamiona realnosci o czym tu nie ma mowy! autorka sama się odkryla,podałą swojego maila a potem juz samo poszło, w necie jest wszystko, internet nie zapomina. wiec jakie tu ujawnianie danych? teraz nawet 7, 8 letnie dziecko ktore zna juz podstawy internetu, zna pisanie, potrafiłoby wyszukac dokladnie to samo co my. stalking to uporczywe nękanie trwające długi czas oraz ofiara "musi" czuc ze zagrozone jest jej zycie lub jej bliskich (najczescie sa to jakies szantaze czy nękanie chorobliwie zazdrosnej osoby nieszczesliwie zakochanej,to wtedy mozna mowic o stalkingu. A to nie ma o tym mowy i nie istnieje zadna przesłanka ku temu. Autorka sama podala się na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko myslisz ze ktos mogłby ci zagrozic na twoim "rynku pracy" ktory de facto w twoim przypadku nie istnieje gdyż osoba z zaburzoną osobowoscia i problemami psychicznymi nie moze miec do czynienia z dziećmi. sama sobie zagrazasz. w jednym miejscu oglaszasz się jako pomoc,korepetytorka itd a w innym zamieszczasz pod swoim nazwiskiem obsceniczne zdjęcia z obnazonymi wymionami i w wyliniałym gorsecie ze śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj autorko niezla z ciebie aktorka. no ale co się dziwić, schizofrenicy są bardzo przekonujący. szkoda tylko ze nie potrafisz kontrolowac się w swoich wyzwiskach jak jedziesz po uczciwych osobach,wyzywasz je i bezmyślnie obrazasz,ale rozumiem ze psychoza maniakalno-depresyjna jest silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To ja od listu bardzo dobrze ze apisalas ten list. Matrona Anna sama po Mopsie jechala zakladała tematy o wyłudzaniu kasy z mopsu ( cos tam,facet,piwko,kasa z mopsu i wszystko w du.p/i,,e. taki temat załozyla). to teraz niech wytłumaczy wszystkim podatnikom ktorzy na nią płacą, niech spojrzy im w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha słuchajcie jescze dziewczyny- ona tak bardoz prosi o ubranka (moga byc tez chłopięce,"wszystko się przyda, Jezu dziękuję" to jej słowa. a teraz pamietacie jak pisała (moge to odnalezc) albo na tym albo na tamtym temacie (do mam o dobrym serduszku,na pomocnych chyba tez o tym pisala) ze JEJ FACET TERAZ CHODZI NA RYNEK I SPRZEDAJE BUKSZPAN. I teraz skojarzcie. Po co jej te ubranka i rzeczy? bo facet oprócz bukszpanu sprzedaje tez i te wszystkie rzeczy ktore zdołała wyłudzić!!! i w ten sposób karmimy pasożyta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze w necie nic nie ginie.a le to na twoją szkode autorko. gosciu ktora wysłałą list-wydrukuj tez wszystko to co tu napisala o mopsie i na innych tematach jako freydis o wyłudzaniu kasy,piwku i zyciu na cudzy koszt, ciekawe co mops na to ze z kasy mopsu wyłudzane sa pieniadze na piwo dla konkubenta ze z domu jest robiona melina a przebywa tam małoletnie dziecko ktore od urodzenia przyswaja sobie pasożytnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pamietajcie nie dajcie się nabierac. zwlaszcza przed swietami gdy nasze serca sa bardziej skłonne skruszec a portfele bardziej sie otwierają. Tacy jak autorka tylko na takich okazjach żerują . Przez internet tak naprawde neiwiele da się zweryfikowac. jesli naprawde chcemy pomóc to pomagajmy osobie ktora znamy, np sasiadce,osobie biednej starszej, na pewno ktos taki jest w waszym otoczeniu o ktorym wiecie na pewno ze nie wyłudza,nie przepija. Ale taka osoba sama nie poprosi. Dobrym gestem byłoby odwiedzenie takiej osoby i podarowanie np symbolicznej paczki na swieta. Lub np zaoferowanie pomocy w zrobieniu zakupow, posprzątaniu domu itd... Ale nie wysyłajmy nikomu kto tylko pieknie lamentuje ani pieniedzy ani prezentów ktore pojdą się łajdaczyć. takie osoby jak bohaterka tego wątku potrafia naprawde pięknie pisac,pieknie prosić,chwytac za serce,normalnie nagroda literacka za nieograniczony horyzont i bajeczny kunszt pisarski. A od speców od marketingu-1 miejsce za mistrzostwo manipulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka, co powiesz na swoją obronę? Proponuję zwrócić wszystkie rzeczy które dostałas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma zwracać na siłę nikomu nic nie odebrała. Ktoś wysłał bo chciał ja czytając to wszystko mimo wszystko tez mogłabym bym pomóc ale nie chce ,zrobiłam spore zakupy dla potrzebujących jak stali wolontariusze w sklepie i wystarczy dobroci na ten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona takiego dostała?Zaledwie jedną paczkę na pomocnych emamach:D Stąd raczej żadna jej nic nie wysłała.I dlatego autoreczka się stąd zwinęła bo nie dość,ze została zdemaskowana to jeszcze zadnej paczki się nie doczekała więc uznala,że nie będzie tu tracic czasu:D na pomocnych już też nic więcej nie dostanie,bo też ją przejrzały.Na jednym topiku,chyba na tym gdzie pisze,że rzuci się pod pociąg,dziewczyny oferowały jej ciuchy dla dziecka to powiedziała,ze nie chce bo mała ma mnóstwo rzeczy i nic jej nie potrzeba,a tu marudzi,ze dziecko ciuchów potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma zwrócić bo WYŁUDZIŁA oszustka jedna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałabym wysłać pieniążki ,ale mi na mejla nikt nie odpisał jak mam to zrobić może i 1000 to nie dużo ,ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co Tobie ma zwrócić .coś tam wysłała jej ze się tak drzesz. Po za tym z tego co widziałam to ktoś jej wysłał rzeczy dla dzieciaka .Na pewno nie nowe tylko po dzieciach wiec kto to by chciał kupić napewno ubierze je swojemu dziecku .Paczkę mąki pewnie ja sprzeda teraz na rynku .No Ludzie .Tak dostała takie paczki pewnie ze teraz na pewno wyda na piwko i fajne bo kupować nie musi .A najlepsze jest ze najgłośniej krzyczą te co nic nie dały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na PE jest skan, ze P.Anna nie jest niezdolna do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupich nie sieją :D mi wyślij kase, mój mąż będzie mógł sobie wolne od pracy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zazdrościcie ze dostała tableta" :D Ot, bida dla ktorej tablet (tablet! hahaha) to powod do zazdrosci :D Hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:13 to samo pomyślałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pomocnych dziewczyna wkleila orzeczneie ZUSu , gdzie wyraznie jest napisane, ze Anna NIE jest niezdolna do pracy. Bo lenistwo nie jest niezdolnoscia tylko brakiem checi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu troszke postów wyżej napisał, że popełniamy przestępstwo, że obrażamy, że stalkujemy biedną dziewczyninę. My jako darczyńcy "niedoszli" mamy obowiązek sprawdzić czy ktoś nas nie wykorzysta inaczej jesteśmy naiwnymi ludźmi, na których oszuści jak autoreczka mogą na nas do woli jechać, żerować, wyciskać jak cytrynę. Żal mi tej dziewuchy, bo mimo wykształcenia, ktore nota bene wiele jej nie dało, obraca się w patologii, którą sama sie stała. Obrażają ja osoby zawiedzione, które dały się nabrać. Sama do tego grona o mało nie dołączyłam. Im to trzeba wybaczyć, bo poczuły sie zwyczajnie oszukane i im nalezy współczuć naiwności, a to wszysko z dobroci serca. Pamietajcie nie pomagajcie anonimowym, nieznanym ludziom!!!!!!!!!!!!! A i w realu bądźcie czujni, bo wielu takich cwaniakow żyje ponad przeciętną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj -> mała, nie łam się. Nie wierze, że jesteś taka jak mówisz, po prostu gdzieś się w pewnym momencie poddałaś. Dobrze wiesz, że figura, studia, pieniądze to nie jest szczescie. Znam ludzie tak tępych po studiach, ze zwątpiłabyś. Poszukaj faceta na jakims portalu płatnym, ja wierze, ze Ci sie poszczesci. Nie popadaj w browary, bo to nie pomoze. Pozdrawiam Cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://img24.otofotki.pl/qi473_unnamed.jpg.html xxxxxxxxxxxxxxx Możesz pracować,leserze.Na co ty czekasz?Renty nie dostaniesz,więc wychodzi na to,że całe życie chcesz siedzieć komuś w kieszeni i pasożytować.Ponawiam pytanie odnośnie okoliczności utraty zdrowia.Wypadek samochodowy czy skutek dźwignięcie starszej pani ważącej 90 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój, ta leniwa krowa dawno się zmyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwzaj, leser zaraz zacznie Cie obrazac, albo pojawi sie "obronczyni" lesera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wg mnie leser czyta bo to jej prsonalnie dotyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie ta z Danii od tableta i czekoladek Milka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle, ze ae juz to nudzi,utorke juz to nudzi, na innych forach tez bywala zdemaskowana, a jednak caly czas wyludza. Ona wcale sie nie booi bo nie ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrazy takiego czegoś znaczą dla mnie tyle co ujadanie psa sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×