Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem Ostatniego postu. Kto ma być w****iony? Nie widzisz że właśnie wasze ataki przynoszą odwrotny skutek? Im bardziej obrazacie autorkę tym więcej ma miłych maili i prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wszystko co tu piszecie i wysyłam jej paczkę. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkkkkkklllllllllllllllll:::::::::::::::::::::::::nnnnnnnnnnnnnnnniii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeczytałam wszystko co tu piszecie i wysyłam jej paczkę. I co? I nic, zasponsorujesz im piwko i fajki. Niech mają, szlachta nie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie rozumiem Ostatniego postu. Kto ma być w****iony? Nie widzisz że właśnie wasze ataki przynoszą odwrotny skutek? Im bardziej obrazacie autorkę tym więcej ma miłych maili i prezentów. " A ty skąd to wiesz?Masz dostęp do jej poczty?hahhaaaa,nie pogrążaj się:D prezenty pewnie też widziałaś na WŁASNE OCZY :D:D Anno idż do gacha i podaj mu piwko bo pewnie nie może wstac z kanapy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogłabym pomóc. Co więcej czytając prośbę autorki byłam gotowa to zrobić. Ale weszłam po kilku dniach i co widze? Że to zwykła Icwaniara i naciagaczka. A tacy ludzie nie zasługują na żadną pomoc. Nie mam zamiaru sponsorowac nierobow. I wolę iść do miejscowego mops i zapytać o rodzinę, która faktycznie potrzebuje pomocy, bo nie z własnej winy znaleźli się w trudnej sytuacji. Ale nigdy, nawet jeśli w rodzinie są dzieci, nie pomogę komuś kto pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jej napisałam miłego maila i sama jej wysłałam prezent. A ty zniesmaczona chwalisz się czy żalisz? Bohaterki od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie obchodzi komu daje? Moja kasa, moja decyzja. autorka powinna wam podziękować bo udowodnilyscie jej wiarygodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się dziwię, że ktoś zapoznał się z tematem (bo chyba się zapoznał) i wysyła autorce cokolwiek. Jesli ktoś odmawia na ofertę dorobienia paru groszy przy sprzątaniu (bo ona nie może, a facet nie potrafi sprzątać) to jest pasożytem i cwaniakiem. Utrzymujcie ja dalej to poleci na kolejne forum naciągac innych naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skończ już te głupawe tekściki. Płacą Ci za pisanie tych głupot, czy masz w tym jakiś interes? A może też potrzebujesz na piwko i fajeczki? Szlachta nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jest zupełnie odwrotnie. Kasy mam aż nadto. I mogę z nią robić co chce. ale nie zamierzam akurat tobie się tłumaczyć. Miłego dnia. Życie i dajcie żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No, i postanowiłaś dosponsorować "nieroba"? Tak sama autorka nazywa swojego partnera. Gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze ucziwosc autorki pozwoli jej na informacje na pomocnych emamach, ze dostala z kafeterii tak wielka pomoc, mnostwo paczek i prezentow. Z tego co wiem, tam dziewczyny wymagaja takich informacji, aby nie sponsorwac kogos, kto z otrzymywania paczek zrobil sobie sposob na zycie. Tak wiec Anno....czy pomocne zostaly poinformowane o otrzymanej wielkiej (jak czytam) pomocy z kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się! chodzi mi o ,,mi jest cięzko'' . Kobiety wstyd! kto chce pomóc to niech pomaga! A wy robicie afere! Nieważne czy to autorka czy ta dziewczyna z dzieckiem! Miejcie trochę empatii! Podeśle tutaj @ do mnie, a ty w nie podawaj żadnych danych tutaj, bo sama widzisz co się dzieje,zazdrość i zawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc i zawisc? :D A czego tumanico mamy jej zazdroscic? Ze jej dzieciak chodzi glodny, ze matka poniza sie do zebrania u obcych? Puknij sie kretynko w swoj leb. Nikt zebraczkom nie zazdrosci. A pisac prawde o klamstwach autorki kazdy ma prawo, oslico ty jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko,jak dobrze,ze weszłam tu jeszcze dziś.Jutro przed pracą miałam jej wyslać paczkę,ale po tym co przeczytałam to szlag mnie trafił.Anno, a ja ci uwierzyłam.Teraz już wiem dlaczego nie chciałas podać numeru konta.W tym wszystkim szkoda mi tylko twojej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że choć połowa z tych deklarujacych pomoc naprawdę pomogła autorce. Z serca jej tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie autorka to freydis bo wiele rzeczy sie zgadza z niektórych można nawet się pośmiać Tylko nie bardzo widzę tutaj jakieś oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też żadnego oszustwa nie widzę. Raczej potwierdzenie tego co tu pisała. A tak poza tym to czytając to wydaje mi się szczera i. Kulturalna osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam pomoc ale nie pomogę, na picie i fajki dla patologii nie będę slala. Jutro za to zachece MOPS lub GOPS do pomocy tej rodzinie. Wstyd P.Anno naciągnąć tak ludzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mozesz jeszcze raz podeslac link? a co do tej ...co pisala wczesniej co tak kłapała jezorem ze ja jej paczke wysle i milego maila itd nie posraj się! najprawdopodobnoje to psychiczna autorka pisze w swojej obronie.ciagle ja jej paczke posle,juz wysyłam itd... ja juz widze jak wysyłasz w sobote czy w niedzielę.haha samej sobie. ludzie owszem zostało tu potwierdzone jej dane jej dawna tozsamosc ale czy wiarygodnosc? oj nie. dlateotg ze przedewszystkim ona zmieniła nicka i maila. i wlasnier to podważyło jej wiarygodnosc jako osobę zasługującą na pomoc. nie byla szczera,klamala,naciagala fakty. czemu tu napisala ze kunkubent a tam ze mąż? itd... tu nie chodzi ze ktos ma ciezką sytuację itd. tylko o pasozytnoctwo!! ze ze rują od lat,konkunent zboczeniec tylko piwsko zlopie na kanapie a zadną praca sie nie zhańbił. a w tym wszystki małę dziecko dziewczynka i tak naprawde nie wiadomo co się tam wyrabia. dziecko uczone od lat pasozytnostwa i kombinatorstwa jak tu nie pracowac a miec i zyc cudzym kosztem. autorko jestes tak obłoznie chora umnieraJĄCA ze wogole nie mozesz pracowac nawet dorobic? ile to emerytów,rencistw, osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawnosci pracuje i dorabia do renty? a tobie dlaczgo rente odebrano? bo oszukiwalas? jestes skonczona pasożytką,oszustką i złodziejką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nasz wyłudzaczka kłamie na pomocnych,oj kłamczuszka Re: Błagam o pomoc przed Swiętami:( Dodaj do ulubionych kunickiego 29.03.15, 21:43 Skasujcie Odpowiedz Nie wiem co za bzdury tu wklejacie- nikt u nas nie pije piwa a ja nir jadam makaronow bo mam problemy z przyswajaniem pokarmow macznych.po co pisac takie bzdury nie majace pokrycia w rzevzywistosci????nie macie ochoty pomoc - to wasze swiete prawo ale przynajmniej nie oczerniajcie. http://forum.gazeta.pl/forum/w,615,157082749,157133549,Re_Blagam_o_pomoc_przed_Swietami_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie dziewczyny ją rozszyfrowały. a jeszcze wam jedno powiem taką ciekawostkę. dlaczego tu tyle "osób" jej broni a tam ani jedna? bo tu kazdy moze pisac z goscia i uwadac nawet 100 roznych osób. a tam trzeba się juz zalogowac zarejestrowac zeby cos napisac,nie mozna anonimowo wiec logiczne ze tam autorka nie ma pola do popisu. oj pasozytka i pijawka do teog jeszcze totalna kłąmczucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba odpowiednie instytucje powiadomić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i frajerka sie zmyła stąd i stamtąd.Jak kłamie tam,ze nie je makaronów ,a jej gach nie pali fajek i nie pije piwska.Chyba sobie przechlapała bo z tego co wiem ,zostanie to zgłoszone przez pomocne mamy.I po co było żebrać Aniu zamiast iść do pracy i nie wymyślać historyjek z wypadkiem.Tak,tak,nie było żadnego wypadku i jak będziesz fikać dalej to ujawnię tu skąd wiem,ze to ściema.Znam cię nie od dziś i to co tu o tobie wiadomo z twoich postów, to nic w porównaniu z tym jak jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, pomóżcie jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd się tacy ludzie biorą?:-o oszuści cholerni, przez takich jak ona tylko potrzebujący cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×