Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
prawda jest taka, ze jak ktos naprawde potrzebuje, to nigdy nie wyciagnie łapy, chyba mu na to honor nie pozwala, rzadko kiedy sa sytuacje, ze naprawde jestem potrzebujaca i żebram. Jak ja sie ciesze, ze jej nie wyslalam tej paczki w koncu i to juz bez wyrzutow sumienia. Autorka jak cyganka, nauczona od dziecka p******ic i prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jankowska ty przestań się bronić i tłumaczyć pisząc z gościa!!! przecież każdy widzi że piszesz sama do siebie,masz rozdwojenie jazni?! pisząc tylko się ośmieszasz i powtarzam każdy wie że piszesz z gościa w swojej obronie! do roboty jak ci ktoś pisał tu się zgadzam masz dwie ręce i nogi to do roboty,fizycznie się nie narobisz!!! jaki ty przykłąd dajesz swojemu dziecku?! no jaki?! powinni powiadomić odpowiednie służby bo szkoda dzieciaka dla takich dziwnych i zakłamanych ludzi!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co to jest stalking? I że to jest karalne? O waszej kondycji moralnej i umysłowej to pojęcie macie nikłe. Ale poczytajcie o stalkingu, może choć tyle zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to pisze ja a nie autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam że tak to nie warto pomagać chcecie pomoc komuś to kupcie jedzenie do koszyka w sklepie kiedy są te akcje albo procent z podatku.Ale tak prywatnie to nie ma sensu to są przeważnie ludzie nie kwapiacy się do zmian życiowych .Dasz adres tel to nękają człowieka o dalszą pomoc czasami latami a jak człowiek pomoże procentem podatku czy kupi żywność do kosza to wie ze pomógł sumienie czyste ma a nikt całej ręki mu nie będzie chciał urwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki k***a stalking? jaki karalny? A wyłudzanie nie jest karalne? to przestan juz pierdloic i zniknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad morzem byly wystawione bibloardy, zeby zebrakom nie pamagac, bo maja dziennie po kilkaset złotych i zyje im sie naprawde super, bo znalezli wlasnie taki sposob. To normalni, przy zdrowych zmyslach ludzie tylko maja taki styl i sposob na zycie. To smutne i nie pomagam, maz mi wytlumaczyl, ze nie daje leniwym gnokjom i widze, ze ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styrana
ja daje.......nie wszystkim i nie pieniądze bo sama ich mam niewiele :o x raz w zimie w strasznym mrozie, starszy mężczyzna poprosił mnie o kupno bułki.....kupiłam mu i bułkę, kawałek kiełbasy i 2 drożdżówki. Wracając widziałam go w bramie jak jadł:( Nie wiem, może rzeczywiście nie miał za co sobie czegoś kupić ale koleżanka ostrzegła mnie, że jej ojciec mający bardzo wysoką emeryturę - grzebie po śmietnikach........albo żebrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydrukowalam wszystko co zostało tu znalezione na temat autorki, wszystko co pisała o sobie tutaj i na innych forach. Dolaczylam pismo z prośbą o sprawdzenie autorki i wysłałam do Lublina. Ciekawe jak się będzie tłumaczyć teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie osmieszaj się. Ale w sumie tylko ryzykujesz osmieszeniem. Gorzej mają te co pisały jej obraźliwe maile czy komentarze, jeśli ma możliwość udowodnienia kto ją tu dręczy i szkalowal, ile zleceń jej odpadło itd. To są poważne zarzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna byctaka bezinteresownie podla szmata, do tej ktora wydrukowala ten post i wyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jankowska ty już przestań się bronić! dobrze że cię sprawdzą,mi odrazu tu się nie trzymało kupy to co wypisywałaś! Teraz już każdy będzie wiedział w internecie na kogo uważać! Idż się lepiej pomódl do kościoła bo będziesz miała kłopoty oj będziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broni się bo się boi i słusznie bój się,możesz mieć kochana kłopoty i chyba sobie nie do końca zdajesz sprawe z powagi sytuacji co? Ja nie rozumiem jak tak można i pomysleć że myślałaś że się nie wyda? no śmieszne poprostu,teraz poniesiecie za to konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wscieklosc az tak wielka,bo wiekszosc tu siedzacych to paskudne kury domowe,a to co by nie powiedziec atrakcyjna i mloda kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorką tępe krowy. W wysłanie listu nie wierzę bo to śmiech na sali. Jeżeli naprawdę został wysłany to myślę że akurat może mieć pozytywne skutki dla autorki. A dla was już nie. Pani co wysyła, nie zapomnij o adresie zwrotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto upublicznil tu jej dane? Kto zgromadził w tym wątku całą dokumentację wszystkiego które kiedykolwiek dziewczyna pisała i to pod jej nazwiskiem? Kto upublicznil jej zawodowa stronę? Kto ją pod imieniem i nazwiskiem oczernia? Odważne bo anonimowe ale jeśli któraś wysłała jej maila czy gdziekolwiek zostawiła swój ślad to może mieć problemy. Bo to co zrobiłyście jest karalne i żaden wujek policjant nie pomoże. A autorce nie wiem co taki list może zaszkodzić. Raczej udowodni że nie ma kasy, że dba o dziecko a to że partner lubi jak chodzi bez stanika czy teksty o odchudzaniu to już naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania uspokój się,idź zafarbuj odrosty i kup jakis normalny ciuch zamiast tych wulgarnych gorsetów. W końcu już trochę kasy zaoszczędziłaś dzięki naiwności kafeterianek:D może jakaś matka odważy się wysłać do ciebie dziecko na korepetycje gdy będziesz ubrana jak człowiek a nie jak kurtyzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietacie Anne G z Sosnowca? Tez z zebrania uczynila sobie zawod :D i ciagnela ile wlezie. Te przymuly na pomocnych jej wierzyly, paczki slalay, ta cala Bj ja bronila jak lwica az wylazlo szydlo z worka i okazalo sie, ze to naciagaczka pierwszej wody. Tej tez paczki wyslaly i tylko moga sie w brode pluc, ze swoje pieniadze na piwko dla gacha przeznaczyly :D Bo Ania nie muszac kupowac zarcia, kupi piwsko i papierochy dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to kto upublicznił dane, przeciez sama podała adres mailowy z imieniem i nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam bo wczytywanie się z lekturę n PE w roli głównej z Anna G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu nie strasz konsekwencjami przeciwko Tobie i sladom maili i innych postow, nie tacy nie takich obrażali i to sie nazywa hejtowanie, o czym pewnie wiesz. Nie strasz tylko w koncu puknij sie w palke bo ktos Ci narobi problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem ania. ale to niewazne. To powazna sprawa. Ujawnienie danych, niszczenie reputacji i sytuacji na rynku zawodowym, nekanie. Autorka takowana jest imiennie, pokazywane sa jej zdjecia, ujawniane i oczerniane strony na ktorych oglasza sie jako korepetytorka, wyciagane informacje z innych watkow. Ochrona danych osobowych, stalking. Mowi wam to cos? Dodatkowo wszystkie z was maja swiadomosc, ze ma male dziecko, ktore na oczernianiu mamy i zmniejszaniu mozliwosci dorabianiu przez nia na korepetycjach, cierpi. Wszystkie tez wiecie o dramatycznej sytuacji finansowej autorki i zdrowotnej. W przypadku ewentualnego postepowania i wyroku bedzie to brane pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejt to jest co innego. poczytaj moze na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes ania, jestes. i nie strasz bo sama sobie gnoju narobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze aniu poczytam, ja nie jestem tak wykrztałcóna, tez bym chciala zeby mi któs cus zasponsorowal np edukacje, ale mnie to jusz nic nie pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie ze cos innego.przeciez sama podala wszystkie dane a nie ktos ujawnil.przestancie juz wymyslac jak nie macie pojecia o czym piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jestem ania. ale to niewazne. To powazna sprawa. Ujawnienie danych, niszczenie reputacji i sytuacji na rynku zawodowym, nekanie. Autorka takowana jest imiennie, pokazywane sa jej zdjecia, ujawniane i oczerniane strony na ktorych oglasza sie jako korepetytorka, wyciagane informacje z innych watkow. Ochrona danych osobowych, stalking. Mowi wam to cos? Dodatkowo wszystkie z was maja swiadomosc, ze ma male dziecko, ktore na oczernianiu mamy i zmniejszaniu mozliwosci dorabianiu przez nia na korepetycjach, cierpi. Wszystkie tez wiecie o dramatycznej sytuacji finansowej autorki i zdrowotnej. W przypadku ewentualnego postepowania i wyroku bedzie to brane pod uwage. x Pod uwagę zostanie wzięte przede wszystkim to, kto ujawnił te dane. A zrobiła to autorka topiku, która ma prawo własnymi danymi dysponować jak chce. Po pierwsze były one w adresie mailowym, który sama podała. Po drugie adres maliowy umożliwiał bardzo łatwe odnalezienie profilu osoby na FB. Kto ujawnił tu dane osobowe? Ich dysponent. x Przed zrobieniem nam kolejnego wykładu proponuję zapoznać się z podstawowymi przepisami na temat ochrony danych osobowych. x Co do stalkingu - to co się tu dzieje to nie jest stalking. Można się zastanawiać, czy nie jest to inne przestępstwo. Ale jeśli pani X sama opowiada, że paraduje z gołymi piersiami to czy komentarz tej sytuacji może być uznany za obrazę? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przypominam jeszcze raz, nie jestem ania. co wiecej, nawet sie z nia nie kontaktowalam i nie wiem czy ma maile i inne dowody czy nie. chce zebyscie mialy swiadomosc konsekwencji waszego zachowania, ewentualnego oskarzenia i innych skutkow. nastepnym razem pomyslcie troche zanim dojdzie do stalkingu. ona podala tylko maila. nie dawala zdjec, nie podpisywala sie pod swoim imieniem i nazwiskiem ze chodzi bez stanika itd. to co zrobilyscie ma znamiona przestepstwa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×