Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Aniu, przepraszam za wszystko co złego pisałam. Jeśli to czytasz to nie miej mi za złe. Wiesz jak to jest, sama mam nie ciekawa sytuacje. Myślałam że tylko sobie popiszę, nie chciałam nikogo zranić. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donos to świństwo ale zgodne z prawem. Ale ten lincz na autorce już chyba nie. Jakby była tu anonimowa to chyba też nie żadne przestępstwo ale pod imieniem i nazwiskiem to już was może oskarżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innym topiku pisze,że problemy z kręgosłupem i niedowład ręki i nogi ma od dźwignięcia jakiejś baby,która ważyła 90 kg i ,którą się opiekowała.I stało się to już dawno ,a nie wypadku po BN:O weź dziewczyno ustal jedną wersję wydarzeń bo sie motasz:O Poza tym kobieto,jak mogłas mieć wypadek z konkubentem w grudniu,jeśli od sierpnia już z nim nie jesteś?Gdybyś faktycznie była chora i miałabyś takie problemy o jakich tu piszesz,to wersja byłaby jedna i wciąż taka sama,a nie co topik inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym wysłała kasę bo mam w ciul tylko nie chce mi się czytać wszystkiego a jak skontaktować się z autorką ?? jakieś konto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra już znalazłam namiar na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może była z innym albo się pogodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ja bym wysłała kasę bo mam w ciul tylko nie chce mi się czytać wszystkiego a jak skontaktować się z autorką ?? jakieś konto ?? xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Autorka nie chciała kasy przecież. :P Maria Anna86 2015.03.24 Nie , tylko jedzeenie, nie wyciagne reki po pieniadze, Możesz wysłac kasę komu innemu np. na niedożywione dzieci w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko duzo wyslij tej kasy bo swieta ida :D Piwko sie przyda, fajki, Anka by sobie moze nowy gorset kupila bo stary sie juz gachowi opatrzyl.... :D O, psiakostka....teraz do sadu mnie wezwa za obraze i stalking :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę wysłać ile chcę :-) nie stresuj się nie swoimi pieniążkami ,a znalazłam już adres na pocztę więc sobie poradzę dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze jest to,ze moglaby miec kase z alimentow na corke,ale nie chce exa podawacdo sadu z obawy,ze ten w odwecie zerwie kontakty hahahaha.Ojciec nie musi placic ale kafeterianki niech sie zlituja i wysylaja gifty dla dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie laska, nie "stresuje" sie nie swoimi "pieniazkami" (cokolwiek chcialas przez to powiedziec) Ja mam wlasne pieniadze :P i twoje "pieniazki" nie robia na mnie wrazenia. Twoja dobroc na pokaz rowniez nie. A tak na marginiesie.... nic jej nie wyslesz o czym wiemy obie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wolała mieć ojca niż jego alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I calkiem fajnie jest tez miec normalna matke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona nie ma ani ojca,ani alimentów.Wielce była mu wdzięczna,że wykupił leki dla malej za 100 zł i na tym jego wkład finansowy się skończył hahahaa Od niego nie weźmie kasy ale od obcych ludzi zebrze ciuchy i inne artykuły.Co za frajerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od listu. Nie przejmuje się, bo nie mam za bardzo czym. Zrobiłam co uważałam za słuszne w tej sprawie, bo autorka nie pierwszy raz i nie tylko tutaj się całkowicie pograzyla. Pisała sama o sobie i to takie rzeczy, ze powinno być jej po prostu wstyd je uzewnetrzniac. Jechała po mopsie więc teraz mops to wszystko sobie zweryfikuje. Mogła pomyśleć zanim coś napisała, bo jak ktoś już stwierdził, nic nie ginie w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, godzina zwierzeń. Aniu ja też pisałam źle o tobie. Choc masz złe jesteś chora i biedna to ja Mam gorzej. Mam 36 lat, pracuje na zlecenie za grosze. Nie mam dzieci ale bardzo chce. Mam chłopaka który mnie olewa nie kocha mnie chyba. Mam trochę za dużo kilo a ty taka ładna chuda. Chciałam zaplanować wpadkę ale on nawet seksu ze mną nie chce. Od pięciu miesięcy Celibat. Ty masz dziecko może rentę ja nie mam nic zupełnie. Narobię się jak osioł a mój chłopak patrzy na mnie jak na zboja i wiem że chce mnie zostawić a lata lecą. Przepraszam kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jechała po mopsie" hehe dobrze,ze nie na mopsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przepraszacie,moim zdaniem powinniście zapłacić Ani odszkodowanie za te pomówienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje zdanie nikogo nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskaż te pomówienia,to zaplacimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było wcześniej myśleć a nie oczerniac nazywać gównem. Teraz srajcie. To że masz 36 lat nikt cię nie chce i nie masz dziecka nie znaczy że masz prawo innych krzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak,macie rację ja się nie zesram przed sądem. Powtarzam pisałam raz i dobrze o autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania sama siebie przeprasza:) ty już zdurniałaś do reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś boze cos Polske-> mdli mnie od twej glupoty, czytac sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cię mdli to się zrzygaj,będzie ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kip jadem i durnota do woli...to nie boli i nie kosztuje :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nielegalnych rzeczy to ja tu widzę tylko handel lekami przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościcie ze dostała tableta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty myślisz że to tak łatwo? Niedługo stuknie mi 40 i ani dziecka ani nic. A ona ma wszystko. Jeszcze ważę 76 przy 162. Jak to zrzucić? Nie pomoże żadna a jej chcialyscie pomóc a ma wszystko, dziecko chłopa figurę studia. Wiecie co teraz robię, pije trzeciego browarze bo co mi zostało. Choć wiem że kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie dziewcyzny nie przestarszcie się czasem tych tanich szantażów. to z pewnoscia autorka wypisuje,nie wierze w zadną matronę z danii,ot poprostu autorka cos musiala wymyslec i zeby było wiarygodnie to wymyslila ze ktos mieszka bardzo daleko i broni jej. a pamietacie c***isalam? tak to ja ktora odnalazła jej dawny topik http://f.kafeteria.pl/temat/f10/do-mam-o-dobrym-seduszkuprosba-o-pomoc-p_4634042 (do mam o dobrym serduszku) haha i duze prawdopodobienstwo ze sama autorka załozyla tamten temat ( bo niby ze ktos inny załozyl ale ona zaczela tam pisac na 2 czy 3 stronie i w przeciwienstwie do tamtej niby autorki nie zebrala o kase tylko o ciuchy ot taki polonistyczny trick,najpeirw rzucimy kogos niemiłęgo a potem sami się odezwiemy -mili i skromni,prosimy tylko o makaron,nie o kasę.takzeby chwycic za srce. a czemu pisala tamten? "do mam o dobrym serduszku" oj skad ten znajomy styl...? och dziekuje wam macie dobre serduszka niech wam Bozia wynagrodzi zdrowka zyczę... za kazdym razem to pisala gdy ktos obiecał paczkę. poza tym w 1 poscie tamtego topiku jest,ze ktos tam choruje na kregosłup,skad ten zbieg okolicznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×