Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Djdjjdbf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jankowska przestań już pisać bo mi już powoli puszczają nerwy nie było mnie wczoraj i dzisiaj patrze a ty znowu wypisujesz z goscia! tak kochana to ty ,łatwo się było domysleć i poznać po stylu pisania miej troche honoru i szacunku dla siebie i przestań pisać,bo to żle się skończy!!! Co do tej niby pani z Dani nie wierze!Jankowska prubuje w dalszym ciągu coś osiągnąć ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jankowska bezrobotna nudzi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "dostałam numer konta po czym wpłaciłam pieniądze dla mnie 1000 to nic..." ta z Danii dziś "tak dostanie paczke z tymi badziewnymi slodyczami z Danii,ale nie tylko razem paczki beda 3-trzy kazda 25 kg" :D Wspaniale! Czyli Ania vel Freydis otrzymala wielka pomoc z kafeterii. Dzieki dziewczyny, powiadomie na forum pomocne e mamy o tych przesylkach to tam dziewczyny zamiast Ani wysla pzresylki innym potrzebujacym. Mam nadzieje, ze naprawde wyslalyscie a nie zakpilyscie sobie z oczkujacej na wsparcie "nie jest pani calkowicie niezdolna do pracy"Ani i jej "szlachta nie pracuje" gacha :D Bo wiadomo.....na pomocnych juz NIC nie otrzymaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech pisze że dostała to i MOPR i US ją z tych darów rozliczy ho ho parę razy po 1000 zł niezły zbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie juz pisac glupoty napisac mozna duzo wymyslonych histori.ja napisze ze wyslalam 5 tysiecy i duza paczke bo co to jest 5 tysiecy i co uwierzycie mi?no pewnie tak bo wy tu widze wszystko lykacie co kto napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przestancie juz pisac glupoty napisac mozna duzo wymyslonych histori.ja napisze ze wyslalam 5 tysiecy i duza paczke bo co to jest 5 tysiecy i co uwierzycie mi?no pewnie tak bo wy tu widze wszystko lykacie co kto napisze." Ja tam nie wiem ale jedna napisala, ze trzy paczki po 25 kg wysyla a druga 1000 zl na konto przelala. Dlatego powiadamiam admina na pomocnych, aby tam pomoc wstrzymac bo Ania juz jej nie potrzebuje. Natomiasy sa tam inne kobiety, w tej chwili o wiele bardziej potrzebujace niz Ania. Chyba proste. Wiec mam nadzieje, ze te baby nie zakpily sobie bo Ania z tamtego forum pomocy nie otrzyma.... Jak zakpily to sa najgorszym s****wem bo wylaczyly Anke z pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym chętnie pomogła niestety akurat tez mam ciężka sytuacje i jeszcze dzieci chore i manz stracił prace fajnie ze pomagacie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestancie juz pisac glupoty napisac mozna duzo wymyslonych histori.ja napisze ze wyslalam 5 tysiecy i duza paczke bo co to jest 5 tysiecy i co uwierzycie mi?no pewnie tak bo wy tu widze wszystko lykacie co kto napisze. xxxxxxxxxxxxxxxx Co Ania,trzęsiesz gaciami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy o pomocnych piszecie?? pogielo was? wczesniej mowilyscie, ze tam na zadna pomoc nie ma co liczyc, ze ktos jej wyslal jakas paczke a teraz zaluje. ze niby ja "sprawdzily" i znajoma znajomej z pomocnych widziala anie w lidlu jak robila duze zakupy wiec uznaly ze kase ma. te pomocne sa swoja droga tak samo piperzniete jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przeczytałam temat na pomocnych i Anna nie ma już tam czego szukać.Dziewczyny ją przejrzały,a ta franca jeszcze wielce na nie obrażona i z tekstem ,że "zdrowy chorego nie zrozumie" chłodno się z nimi pożegnała:D ciekawe kiedy założy kolejny temat,żeby cos wyżebrać.Obstawiam,że przed wakacjami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 rozumiem cię tez mam piątkę dzieci i niewiem co dać dzieciom jeść ,ale myśle ze Ania nizasluguje na pomoc są ludzie co bardziej by się cieszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16:27 rozumiem cię tez mam piątkę dzieci i niewiem co dać dzieciom jeść ,ale myśle ze Ania nizasluguje pomoc są ludzie co bardziej by się cieszyli Kobieto i po co się żalisz?Ktoś zmuszał cie do robienia tylu dzieci?Bieda aż piszczy a ty się rozmnażasz jak glupia.Zrób sobie jeszcze ze dwa dzieciaki, a co tam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żale się ale nam napewno bardziej przydała by się taka pomoc za 1000zl można sporo kupić chociaż by jedzenia dla dzieci czy ubrania jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogięło cie?Co to znaczy "nam bardziej by się przydała pomoc"? Pytam po raz kolejny czy ktos kazal ci robic tyle dzieci?To kobieta,która ma dziesięcioro dzieci ma jeszcze większe prawo do pomocy niz ty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie żale się ale nam napewno bardziej przydała by się taka pomoc za 1000zl można sporo kupić chociaż by jedzenia dla dzieci czy ubrania jakies xxx może pani z Danii by pomogła albo ta z dziś , bo co to dla niej 1000 zł ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka caly czas pogrywa a wami, wyrachowana ruda szczurzyca... wszystko do nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że temacik zgłoszony był wczoraj do usunięcia, ze względu na "upublicznienie danych i hejt " ale coś moderacja się nie kwapi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos sam podaje swoje dane,i sam sie hejtuje czyt. przez autorke to po co usuwijac - a na dodatek nabija ludzi w butelke, oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ma ktoś moze niepotrzebne ubrania dla chłopca na 110 lub większe chętnie przyjmę mieszkam w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat powinien byc przestrogą dla innych przed takimi osobami, ktore zyja z pasożytnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne dziewuszki łykacie wszystko jak rybki robaka :-D a to jest forum , bajka ,tutaj każdy może napisać co chce jak i kiedy :-D a wy dalej już każdej gul o 1000 skoczył i każda zaczęła się zastanawiać jak by go zdobyć i czy ona go faktycznie dostała a autorka jest nienormalna ujawnić danie na kafeterii szok współczuję ci kobieto płytkiego myślenia tu nie znajdziesz pomocy tylko hejt np. TA WREDNA albo LED ZEPELLIN już nie takie pokonało to forum i każdy spod gościa anonimy wali :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ta co wysłała 1000 zł ,jak nie wierzycie to wam wyślę fotkę przelewu podajcie maila,na który mam wysłać i nie zazdrościć bo to nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tjaaa, gul o wirtualne tysiąc złotych, ale wstawiłaś teraz hit :D Poza tym, to jest ok. 250 euro, to na kim ty chcesz wrażenie zrobić, na bezrobotnych chyba, a nie na ludziach zarabiających w euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Polska strona co. Mnie obchodzi ze ty w euro zarabiasz na zmywaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmywaku to pewnie ty byś chciała zarabiać, frustratko, że sie tak rzucasz zaraz, z braku kasy pewnie :D Zmywaki to UK, tam sa funty szterlingi, nie euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można sobie dac zrobić 5 bachorów? powariowałyście. ja mam 2- oboje pracujemy z mężem i sorry ale usunęłabym kolejną ciążę gdyby tabletki anty zawiodły.Trzeba mieć coś z garem żeby tak się dawać zapładniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:33, nie mierz innych swoją prymitywną miarką, pewnie twoje kompetencje nadawałyby się w innym kraju na zmywak, co widać nawet po twoim sposobie pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tu ta co wysłała 1000 zł ,jak nie wierzycie to wam wyślę fotkę przelewu podajcie maila,na który mam wysłać i nie zazdrościć bo to nie ładnie" Nie zazdroszcze :D Wyslij na maragas@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×