Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z nowym chlopakiem... czy pokazac co potrafie?

Polecane posty

Gość gość
jak przedymal cie pare razy i nie uciekl to moze i bedzie z toba ale na pewno bedzie chcial duzo seksu inaczej nie bedzie cie trzymal u siebie i albo go usidlisz na sile albo od razu mysl o nastepnym bo on cie ma tylko do *******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteście prostakami, kto wam dał takie prawo do krytykowania. I ten sposób w jaki to robicie chce sie po prostu rzygać.Jej sprawa, ćzy robi to od początku spotkań czy po jakims czasie. Z****** zony!!!desperatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to sprawa indywidualna.... lepiej nie czytaj tego co ci tu pisza, bo sie zrazisz tylko do tej znajomosci, a nikt nie wie jaki bedzie final. kazdy facet jest inny.... ale faktycznie szanse na slub sobie zmniejszylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepie tu nie pisac a nie ,nie czytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno jest pewne faceci marzą o takich partnerkach, a gdy im się taka trafi to albo się jej boją albo brzydzą faceci są jak małe dzieci, z jednej strony chcieliby mieć w łóżku demona seksu ale z drugiej strony zbyt aktywna i dominująca partnerka ich przytłacza, zbyt doświadczona z kolei sprawia że mają problem z jej poprzednimi partnerami i tym jak te doświadczenie i umiejętności zdobywała ot paradoks, a mówi się że to kobiety nie wiedzą czego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare desperatki tu krytykuja tylko! kury domowe, ktorych chlop nawet patykiem nie chce tknac! w dzisiejszych czasach juz nie patrzy sie na kobiety w sposob taki, ze jak nie da rok to super baba, a jak da po miesiacu czy 3 do dziffka. bez pzresady. kazdy facet ma inny poglad an to. aby go nie zdradzala i sie szanowala przy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
Oj!dziewczyno!albo jestes glupia albo facet robi z tobą co chce a ty na to pozwakasz i to c***asuje.Facet musi sie starac,zabiegać o seks a nie tak od razu ,znacie sie tak krótko.Jak kobieta idzie do lozka z facetem zaraz to znaczy ze nie myśli o nim powaznie.Kobieta której zależy na facecie,która sie ceni po 4 mies.nie da sie zaciągnąć do lóżka a o wspólnym mieszkaniu nie ma mowy.Facet zawsze probuje,ale to nie znaczy ze trzeba mu "dać".Mozna pożartować o seksie,poflirtowac i na tym koniec.Musi na seks zasłużyć,i albo "zasłuży"albo niech idzie w pierony.Ja jestem mężatką ale mój mąż marzy o analu ale ja sie nie zgadzam ,nigdy tego nie robilam i prawdopodobnie nie będę.Nie "zasłużył"po prostu i ja tego nie chcę.Jak będziesz sie na wszystko zgadzała to nie będzie cię szanował,nie mozna się zgadzać na wszystko.Wiesz ile mój mąż sie starał przed ślubem,nawet byś nie uwierzyła.Jak facetowi zależy to będzie czekał.Uznał cie za "łatwa"a to najgorsze co moze być dla zwiazku.Co innego flirtować a co innego to robić.Znasz powiedzenie :"mozna głupio gadać byle by tylko głupio nie robić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze ja jako mezczyzna sie wypowiem. tak faceci marza o takich partnerkach i gdybym ja mial taka kobiete w lozku, ktora spelnialaby moje fantazje to bylbym szczesliwy i robil dla niej wszystko. wazne aby innych juz do c....ki nie wpuszczala, kochala, byla wierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatna-dziekuje za wypowiedz. Zmartwilam sie troche tym wszystkim juz i faktycznie mam watpliwosci, czy mu naprawde zalezy ale nie dowiem sie jak nie sprawdze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaczej bylo 10 inaczej 20 , a inaczej nawet 5 lat temu w tej kwestii. nie depczcie autorki, bo nie wiadomo co facet o niej mysli. ja zycze powodzenia kochana i daj znac za rok jak tam wasze sprawy, powodzenia!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale naiwniak tak, koachł byś szanował byłbyś szczęśliwy...aż do momentu aż byś się zaczął zastanwawiać z iloma facetami robiła to właśnie w ten sposób..... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iskierka
21:31 Taki jestes madry.?Z twojej wypowiedzi wynika,ze zależy ci tylko na seksie i dlatego doradzasz w ten sposób.Jestes w stałym zwiazku?Podejrzewam ze nie,a ile miales partnerek?zliczysz?I co zadna nie była "wystarczajaco dobra"?A to dlatego,ze nie musiałeś sie starać.I wiesz dobrze,ze ten facet zrobi tak jak ty robiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi troche autorki, bo chyba zalezy jej na nim, a on traktuje ja jak zabawke.... ale wasza krytyka nie jest na miejscu. kazdy zwiazek rzadzi sie swoimi prawami. moze akurat autorka bedzie dla niego 'wystarczajaco dobra'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze facet takiej kobiety szukal? kto wie. nie ma co krytykowac, ich sprawa. nie ma reguly na to kiedy sex byc powinien , a kiedy nie.... i jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ciekawi mnie czy przy tym analu była gumka? bo przeważnie robi się to bez ze stałym partnerem. Jeśli zrobiła to bez gumki to ja nie mam więcej pytan:-( jedynie doradzam zbadać się na wszystkie choroby weneryczne i hiv:-( Wiesz co dużo kobiet ma doświadczenie, ale mamy tez mózgi wiec nie robimy jak ty ze rzucamy się na faceta i chwalimy się co umiemy, tylko dawkujemy powoli. To przynajmniej nie odstarasza a facet jest wniebowzięty. Ty zachowujesz się jak prostytutka, naprawdę wątpie ze facet traktuje cie poważnie. Po roku jak już wydyma cię na wszystkie baty to zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno teraz juz za pozno na refleksje, zrobilas co zrobilas i nie ma co rozkminiac, jak mu tearz zakazesz sksu to od razu cie zostawi, a tak to mozesz sie ludzic, ze moze jeszcze cos z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
Ludzie!jak swiat światem mówi sie"łatwo przyszło,łatwo poszło".To sie zawsze sprawdza.Przyjdzie szara codzienność i jak facet od początku kobiety nie szanował to już nie będzie ,nie będzie zabiegał o porozumienie i wszystko sie rozsypie.Brak jest fundamentów.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zawsze na początku udaję takie niewiniątko, lekko zawstydzoną dziewczynę bo wiem ze to na facetów działa. Na początku klasyczna pozycja, romantyzm świeczuszki itd. itp. Ale z czasem się rozkręcam :-) i co zbliżenie to facet zawsze jakoś pozytynie zaskoczony. Ale robię to skubtelnie i delikatnie a nie że anal na drugim spotkaniu a na trzecim loda z połykiem:-( Mam duże doświadczenie ale nigdy nie zachowuje się tak jak ty i zawsze jestem szanowana i żaden facet noie zostawił mnie po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym z nim na twoim miejscu szczerze porozmawiala, skoro tak latwo przyszedl mu seks to rzuc np: ze chcesz spotkan tylko dla sesku, albo potzrebujesz pzrerwy ale seks moze byc w miedzy zcasie....zobaczysz co odpowie, jak sie zgodzi to masz potwierdzenie, ze ma cie gdzies; jak bedzie walczyl o normalne spotkania itd to mzoe faktycznie jest szansa na cos powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamientaj kazdy grzech powoduje cierpienie czy kłamstwo czy sex przedmałzenski konsekwencje dopadna prendzej czy puzniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iskierka
Wystarczy,ze odmówi kilka razy seksu i wtedy zobaczy jego reakcje.Czy będzie wyrozumiały(w życiu jest różnie)czy wściekły.Jesli przyjmie to bez problemu to znaczy ,ze nie seks go trzyma przy tobie.Jeśli będzie się wściekał itd.to wiadomo -liczy sie tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pokazuj wszystkiego od razu , stopniowo pokazuj co umiesz bo naprawdę pomyśli że masz bardzo bogatą przeszłość :) ja z moim narzeczonym jesteśmy razem już 5 lat ... I o zgrozo nasz związek zaczął się od seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno nie lodz sie.... on z Toba slubu nie wezmie. Jak chcesz sie pzrekonac to sie znim spotykaj ale licz sie ztym,z e za rok bajka sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Iskierki- nie chce go bronic absolutnie ale teraz jest okazja abym go sprawdzila, mialam operacje i 6 tyg nie bede mogla sie kochac... zobaczymy czy wytrzyma, poki co dba o mnie bardzo i nie wymaga niczego oprocz przytulania, a czy wytrzyma dalej to sie okaze; dziekuje za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 22:15- dalas mi nadzieje, dziekuje ;) i powodzenia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic straconego! jestescie mlodziale jednoczesnie dorosli, on bedac kolo 30 nie bedzie czekal na sex rok czasu to oczywiste , a nawet gdyby to zadeklerowal to by zdradzal wiec jaki sens. Moim zdaniem nie skleslaj znajomosci tylko z tego powodu, ze sex jest udany. To naprawde dobzre wrozy tylko tego nie zmarnujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szansa na poważny związek jest zawsze. Szybki ostry sex hmmmm nie wiadomo co jest w jego głowie ale może nie zwraca takiej uwagi na staroświeckie poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze nic nie znaczy ludzie! maja dobry sex i dobrze im razem, jak pojawi sie uczucie to bedzie i ślub. w końcu intymnosci zbliza ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją znajomość z narzeczonym zaczęliśmy od sexu już na pierwszym spotkaniu i jakoś mu to nie przeszkodziło w poproszeniu mnie o rękę. Ale tu rządzą kury domowe i ich staroświeckie poglądy, olej to i rób swoje;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np nie jestem kura domowa. ..ani zona. .obecnie z partnerem jestem 3 mies ...ja np pokazał am jaka jestem zboczona i nie wyzyta dopiero po miesiącu. ..anal niedawno tak samo jak seksualnej oralny. uważam że trzeba kogoś trochę poznać aby wiedzieć czy dać komuś tylek lub zrobić loda. ..trzeba coś czuć do tej osoby aby zgodzić się na takie rzeczy. ..to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×