Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z nowym chlopakiem... czy pokazac co potrafie?

Polecane posty

Gość gość
anal jest dla gejów , więc pewnie ma zapędy gejowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapędy gejowskie? bhuuuaaaah ale opowiadasz głupoty dziewczynie. niech sobie robią co chcą. to kiedy zaczęli uprawiać seks i jaki nie ma wpływu na jego decyzję o ślubie i życiu z nią. na to wpływa wiele innych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anal dla tylko dla gejów? bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopaki oczekuja od przyszlej partnerki przyjacielstwo i oddanie a nie zboconej, doswiadczonej k***wki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie pojsc od razu na calosc, jezeli oboje tego pragna. Takie "pokazanie tego co potrafie" to znakomita sprawa dla obojga. Jezeli sa razem w lozku to zapewne po to aby miec przyjemnosc. Czy rozwinie sie z tego dalszy, powazny zwiazek - nie wiadomo. Byc moze. Jestem facetem, wolnym i w podobnej sytuacji (nowa kobieta) tez pokazuje co potrafie i chetnie przezywam, co potrafi partnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. jestem tego samego zdania co przedmówca, a też jestem facetem w wieku 34 lat. jesteście dorosłymi ludźmi i seks jest dla was ważny to oczywiste, nie widzę powodów aby udawać skromną.... niedoświadczoną. facet wyczuje, że to ściema i takiej z pewnością nie zechce na poważne. To czy będzie z tego przysłowiowy ślub zależy od tego, czy będziecie się sobą jarać tak zawsze i czy wasze życie typu (praca, wykształcenie) prosperuje na przyszłość. także bądź sobą to najlepsza droga aby zatrzymać faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dogadacie/dopasujecie się też w innych kwestiach to jak najbardziej szansa na poważną relację jest. Ja swoją z chłopakiem też zaczęłam od seksu i jakoś nie traktuje mnie jak k....we. to sa kwestie indywidualne. na pewno nie jest to taka romantyczna miłość i do seksu świeczuszek nie będzie, no bo po co:) ale szczerze dla mniej bardziej liczy się to, żeby facet o mnie dbał... był dobry w łóżku, a nie ustawiał świeczki...także powodzenia;)) bawcie się dobrze P.S. tylk nie zróbcie sobie dziecka , bo może okazać się , ze to zbyt wczesnie, wybawcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd partnerki i dobry seks jest dla faceta wyznacznikiem wyboru jej na całe życie, nie oszukujmy się. nie mógłbym wziąć za żonę sobie jakiejś brzydkiej kłody. tak robią tylko Ci co te najlepsze ich nie chcą i potem opowiadają, że kobiet ma być taka skromna. nie prawda. ma być skromna dla wszystkich oprócz mnie. owszem takiej, która daje na prawo i lewo bym nie chciał ale takiej co da mi wszystko co najlepsze? jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ wy macie teorię, matko kochana... My też wylądowaliśmy w łóżku na pierwszej randce- i było mega, mega :) Jakoś nie zostałam wzięta za łatwą, facet oswiadczył mi się migusiem, razem jesteśmy ponad 10lat, mamy synka a w łóżku..wciaż nieziemsko :) Wiem, ze stary temat, ale jak czytam, ze kobieta pisze, ze maż sobie w seksie na coś nie "zasłuzył" to mi się bebechy przewracają, ze też jestem kobieta! Bleee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jestem tego samego zdania co zwolenniczka, a też jetsem kobietą, która 'dała' na pierwsze randce. facetowi sex tak sie podobal, ze jestesmy juz po slubie 5 lat i na oswiadczyny nie musialam czekac latami a raptem lekko ponad rok. sex jest niesamowity i nie ma czegos takiego jak 'zasluzyl' ' nie zasluzyl' albo sie kocha i robi wszystko albo sie nie kocha. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzycie takie głupoty, ze aż się czytać nie da. Od kiedy to dobry sex w małżeństwie przeszkadza? pfff stare kury domowe tylko tak mogą pisać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks jest od tego aby zrobić sobie dobrze więc trzeba dać z siebie wszystko aby osiągnąć maximum przyjemności. proste. nie ma co się wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inne doświadczenia, tez lubiłam seks kiedy byłam w twoim wieku i inicjowalam go z partnerami i chciałam eksplorowac, moi partnerzy byli przez to bardzo zazdrośni o mnie, z dwoma facetami wydarzyła mi się taka historia, że bali się, że ich zdradzę, pamiętam wyjeżdżalam na wakacje a oni w strachu, każdy z nich w swoim czasie oczywiście, że będę ich zdradzać, bo przecież bez seksu żyć nie mogę. Dało mi to do myślenia i nauczyłam się, żeby udawać mniej doświadczoną, a przede wszystkim nie inicjowac seksu z partnerem cały czas, powstrzymać się czasem i poczekać dzień albo kilka godzin, żeby on zaproponował, całkiem inne mężczyźni z którymi się później spotykałem mieli podejście, ufali mi i szanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodzę się z przedmówczynią. to powoduje mega zazdrość w facetach więc uważaj żebyś tym go nie odstraszyła. 29 letnie facet Ci to mówi. ja bym się bał o taka boską kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli on jest taki dobry i chętny do seksu to ja bym na maksa korzystała ;))) przestań się zamartwiać, co ma być to bedzie, na nic nie ma reguły ani określony zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to nie zabawa!!! uważaj żeby ci dzieciaka nie zrobił i w dooope nie kopnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze co za ciasnota umyslowa tych wypowiadajacych pozal sie boze doradcow...jasne,niech autorka udaje dretwa,niedostepna dziewice,cnotke - niewydymke ktora zna tylko jedna pozycje...No to facetowi wtedy sie to spidoba,tak? Oswiadczy sie jej od razu,tak?;)...Kloda- jedynie pomysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzech zawsze powoduje cierpienie zwłaszcza sex przedslubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym problem bo chyba spoko wszystko jest tylko facet tylko pewnie ma kogos na boku 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks ma im towarzyszyć całe życie to nie może być kiepski! z klodą ożeni się tylko jakiś nieudacznik. Facet zdrowo myślący nie powie, że kobieta dobra w łóżku jest dziFką i nie będzie mu to przeszkadzało w wzięciu jej za żone. Ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×