Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Kooorwa i się nie wymienię tymi płynami :-o zimny za cierpliwość do brudzia 👄 no chyba,że przyniosłeś ze sobą ogóra. n_ru my brudzia?:-DJa myślę,że całkiem dobrze się znamy.;-) PSuju jak cię wyrwać stamtąd,skąd nie możesz kokardki podziwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N_r a gdzie ten cały cyrk z końskimi zalotami, dreszczykiem, wiesz jakieś karmienie łabędzi ..pierwszy uścisk w parku.. pocałunek w świetle księżyca itd. 👄❤️ Żeby nie było potem, że Cię potraktowałam przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę was wziąć tak hurtem? Zimny no to siup i :-D miło mi haja jestem. PSuju ;-) ten twój dotyk prądem kopie,coś wiem o tym.A w ogóle to tak piszesz śmiało,bo spojrzenia mojego nie widzisz.Z namiętności wyrwałoby ci gumkę z bokserek.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. a nie wspominałam wcześniej, że ja cyrk lubię ? te akrobacje, muskularni atleci, dzikie zwierzęta ..mrrrrr .... takiego nieposkromionego lwa za grzywę potarmosić ..rozmarzyłam się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boska dla Ciebie to nawet mógłbym być torreadorem :P:D Haja no skądże, w Tobie nic bym nie zmieniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu ty wiesz,że ty i twój szczyt jesteście niezagrożeni.Ryzykuję podejcie nie pierwsze i wciąż jak dojdę zachwycam się ten no,okolicznościami natury:-D Luiza chyba idealny pasztet,ale nie drążmy,bo jeszcze prochowicki się lepszy okaże.:-D n_ru tak jakoś zuchwale znów liczyłam,że po nowemu i mnie zechcesz ustrzelić.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ale by to był gangbang,czujecie?:-D Bo ja tak. PSu nie świruj,że fluidów nie czujesz.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza jak o tych pamelach piszesz falujących to mi się kobiety chce.Oni tutaj niczym nie falują.zbroją się,czają,ale na atak nie liczę.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare czasy PSujek :) Co tam ....opowiadać dziki las, szałas, tylko szyszki się w doopę wbijały..i kilka nimf wypatrujących jakiejś zwierzyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam Luiza.Mnie się podobało.:-) PSu my mamy umowę.Żadnych informacji bliższych,bo mi fantazje popsujesz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kopać w prehistorii wystarczy mi jeden praczłowiek.Zawsze można powtórzyć.;-) albo Luiza nie faluj pamelami.:-p bo się zacznę napierdzielać z chłopakami.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×