Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Ledwo zacząłeś pamele obskakiwać, a mnie już gęsia skórka na udach wyskoczyła ..jak jeszcze niżej zejdziesz ..kisiel na deser będzie czekał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz Haja jak sobie cwaniaczek trójkącik wykombinował..Ciebie w tarcze walić, a mnie pamele masować :P ..masz podzielność uwagi N-R jak Napoleon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem,ale cicho liczę,że PSuj mnie tak szybko nie odda.:-p Zresztą nie można być tak pazernym.Nie mogę się tym stresować,bo się znów nie zdążę podniecić.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popiertoliło cię? białym płynem? chyba spermą idiot dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak PSuju najważniejsze rolety.I już nie zdradzaj szczegółów,bo to tylko nasza fantazja.😴 Ta pani przegięta to chyba niezbyt przyjemność odczuwa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to chodzi o to,że patrzeniem samym się nigdy nie nasycisz?A planujesz za tymi roletami coś jeszcze?piiiiii....zapomniałam się,że słuchają zewsząd.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz PSuju porwałabym cię,żebyś mi to wszystko dokładnie q szczegółach przedstawił,bo czuję zainteresowanie...no tylko nie mam jak.Poczekasz do lata?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe obawiam się,ze nawet moje fantazje za ciasne są by PSuj skrzydła mógł otworzyć.Zdążysz się pomarszczyć.:-D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się.Ja w chaosie czuję się jak ryba w wodzie.:-D Luiza chce czekać,aż cię przy mnie siły opuszczą.Wtedy chce mnie na loda zabrać.Czy w to n_r jest zamieszany nie wiem.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe no mówię,że się zdąży pomarszczyć w tej kolejce.Jak ja jeszcze zacznę cię do swoich fantazji wykorzystywać to....to oby nam urlopu wystarczyło.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojna Wasza rozczochrana nic się nie pomarszczy ...będę stosowała specjalne okłady ;) nie zdradzę źródła, ale powiem tylko, że przy odpowiednim traktowaniu potrafi i 7 razy na dobę wytrysnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×