Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Jeśli mogę wybierać to chciałabym leżeć tylko i pachnieć....a zwierzęce tylko myśli do tego.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja w sumie to proste..leżysz, pachniesz ..no może tyle, że zmieniasz pozycję :P Tylko takie źródełko szybko wysycha przy tak mocnej eksploatacji..jak wszystkie złoża naturalne :P Wiec dziś jednak sięgnęłam po krem przeciwzmarszczkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm...no a w jakim czasie to wszystko ma miejsce?Trochę się podłamałam:-o...7 razy??? PSu,n_ru wiecie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa!!!! uffff :-D to wszystko przez ten stres czasowy.:-DJuż chciałam klapsa sobie sprzedać,że się do boskiej próbuję równać,a tu wyszło że też jestem.:-D:classic_cool: Mamy czas....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Luizka 👄 nie_realny 👄 Pozdrawiam was robaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak PSuju wczuj się i wwąchaj tak byś kontakt z rzeczywistością utracił.Ja tam jestem.;-) Oh jak c***iórka stanęły!Zwłaszcza jedno.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty wiesz,co oczy mojej wyobraźni widzą PSuju.👄 Rajski ptak jak żywy...i te kwiatki...szkoda,że ruch bioder tak mało do wyłapania,ale tylko się ślinić i inne soki puszczać.:-p Przelotną też pozdrowię.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja aktywność wirtualna jest wprost nieproporcjonalna do moich chęci na to.:-o Ty mówisz dzień ciężki,a u mnie to już tygodnie się zrobiły.Ale co nas nie zabije...;-) PSu niech ja wreszcie czas wykradnę,to zobaczysz.👄 Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Luizka bo Ty wiesz kogo całować 👄 nie_realny nie pożałujesz jak oddasz buziaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
nie_realny bo ja mam wielki dar przekonywania :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Cze myśliwy ;-) 👄 U mnie dziś piździ na potęgę,a wiosenny filing zalał deszcz.:-( ale i tak pozdrowię.🌻 Słoniu!!!Jak miło cię widzieć.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×