Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Grafik próbuję napiąć Luizo.:-D :-p Podkreśliłam tylko,że uszczypnąć raka to już sztuka.:-) Gdzie tu szyfr.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło jest przyjść tu i dać obkleić się pocałunkami...zwłaszcza,że są bardzo śmiałe.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napisać:dać złożyć na sobie pocałunki wykraczające zważywszy na rodzaj znajomości poza wszelkie normy moralne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
A ja dziś naładowana pozytywnie od rana ..to sypnę nie tylko całuskami 👄👄👄🌼🌼🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj n_ru 👄 w Luizy przypadku chyba trzeba o dodatkowy magnes się wzbogacić jakiś,albo jej zwyczajnie nogę podstawić.:-D Grzebię w tych popiołach a feniksa ani widu ani słychu...nikt się nie całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dom nie zawsze się sprawdza.:-D O tym właśnie pisałam,z cafe popiół PSu został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)Luiza w tym całym koncercie życzeń i pozdrowień kafeteryjnych to trzebaby chyba szaleńczy lot zrobić i wszędzie 👄🌼❤️ zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noż k. Kur=kogut=skoro świt 😠 krew mi chcesz od rana gotować?Uważaj,bo ja potrafię sprawić,że twoja spłynie ci do jednego twojego członka...i wybuchnie.Innym kolorem.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie szczęście dziś babiniec u mnie spotkało :) Casting jest ...i sami faceci na nim :) I co najmniej dwóch takich...że chciałby się do pracy chętnie przychodzić :P ..Idę się jeszcze przejść po korytarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Luiza to szyfrem nie daje!:-D:-D:-D Samce się przechadzają po wybiegu,a ty oceniać masz?Kurcze,a ja myślałam,że jak w łóżku jestem,to już szczyt przyjemności... PSu nie chcesz wziąć udziału w castingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie mam żadnego wpływu na wybór :( a szkoda, bo jeden miał przecudny uśmiech i chętnie bym sama przyuczyła do zawodu i to nawet w nieodpłatnych nadgodzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renciści może przy wielkiej środzie coś w domu zrobic zboczone dziady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz prywatny casting zorganizować...skoro już sam uśmiech tak cię urzekł.;-) PSu cenzura się obudziła,tylko dlaczego akurat w środę???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamta bezimienna,rozkosznie jędrna doopa bardziej mi na psychę wpływała.:-D I nie obawiam się konkurencji.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×