Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Gość Boska z awatarem
tym co przelotem, tym co w szpagacie, tym co wrócili i tym co pamiętaj zawsze o porannych budzących całuskach 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u ciebie też barowa pogoda Luizo?Trzeba na tym barze zatańczyć,zrobić falę.:-D👄 PSuju liżę bez opamiętania 👄:-p tak mnie jakoś wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak ostatnio chodzi za mną ujeżdżanie takich większych okazów ;) ... A tak na poważnie chciałbym się nauczyć..i tak mknąć przez łąki i pola..to musi być cudowne uczucie :) Tylko jakoś czasowo nie mogę się ogarnąć :( ..ech znów skończy się na słomianym zapale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hardcore mamy dziś,aż żal.Luiza,gdybym takiego ujeżdżania w głowie nie miała nie przeżyłabym ani dnia pracy.:-D Mogę coś na koniec zagrać chociaż?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 Nadróbcie ten hardcore,Luiza babiniec?!Uwielbiam!Baw się.;-):-D Udanego wszystkim...i niech wiosna się stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jestem dekoncentratorem?Jak fajnie...że mogę się odegrać.;-) Leżę w łóżku.Na plecach,ale gdybym się odwróciła i opaskę na oczy założyła...to patrz avatar.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzuj.;-)Weź łyk kawy,rozsiądź się wygodnie,zamknij oczy a ja rozmasuję ci kark i ramiona.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Zobaczymy,jak dziś grafik napięty macie. Dzień dobry.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie napięty jak struna, chcesz zobaczyć haja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz?i już przyjemniej,intymniej.👄 Spojrzenie stęsknionego mężczyzny...hmmm jak powinnam odpowiedzieć,by swojej tęsknoty nie zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tych rzeczy.Zamarzam.Dlatego proponuję,byś najpierw siebie roztarł nieco i rozniecił...i wtedy dopiero zbliżenie.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takkkk.Szczyp raka,niech się zdziwi.:-D aż mi widzisz odbiornik feromonów z ręki wyleciał. Luizo na cały tydzień i życie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja/uja nudna jesteś, zmień płyte bo się zacina dawaj lepsze klimaty.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×