Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie centrum telemedyczne

Polecane posty

Gość gość z Łodzi
http://wyborcza.pl/7 ,87647,21048915,oszusci-abonamentowi-dzien-dobry-chce-pa nia-okrasc.html Ja również przeczytałam ten link z Wyborczej i potwierdzam, że sprawa trafiła do prokuratury w Płocku (dostałam pismo w tej sprawie). Jak każda sprawa prowadzona przez prokuraturę wymaga czasu tym bardziej, że oszuści działali na terenie całej Polski i jest bardzo wielu pokrzywdzonych. Pozytywnym sygnałem jest również brak kolejnej faktury z TDD za ostatni miesiąc usmiech.gif Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Łodzi
W tej chwili działają pod nazwą Telekomunikacja Cyfrowa sp. z o.o. Ludzie w krs inni, ale w rzeczywistości stoją za tym te same osoby... proszę się temu przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Z Warmii
Tak liczyłam, że Pan Ziobro wróci i ustawi zaporę dla złodziei i oszustów. Mam nadzieję, że Ci co chodzili po domach rencistów i emerytów i ich perfidnie oszukiwali spotkała zasłużona kara. U mnie był Michał Majkowski wyjątkowy drań patrzący z uśmiechem w oczy. Może ktoś wie czy tego drania spotkała jakaś kara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli będzie telefon z zakłuceniami i za chwilę już lepiej słyszalny głoś czy dobrze mnie słychać nigdy nie odpowiadajcie że TAK , wykorzystuję te słowo z Waszym głosem do następnych fałszywych umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Z Warmii
Wczoraj był u mnie policjant w celu ponownego przesłuchania mnie w tej sprawie . Podobno wznowiono śledztwo . Policjant mówił, że sporo oszustów siedzi w więzieniu. Więc sprawiedliwości stanie się zadość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×