Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie centrum telemedyczne

Polecane posty

Gość majka53
Ja napisałam do nich pismo - Oświadczam iż na podstawie art. 84 kodeksu cywilnego, uchylam się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego w dniu.... . Oni przysłali mi najpierw fakturę na 511,50 zł /03.10.2015r./ a pismo żebym wypowiedziała im umowę było 07.10.2015r. /pisma otrzymałam jednocześnie20.10.2015r.Ja nie mam zamiaru im płacić,ale proponuję byśmy wszyscy zainteresowani tym problemem poinformowali program " Sprawa dla reportera" P. Jaworowicz Jej zaproszeni do programu specjaliści na pewno będą mogli nam pomóc. Przecież to nie dotyczy paru oszukanych osób tylko tysiące w całej Polsce. Proszę wysyłać pisma na adres;Telewizja Polska S.A ul. Jana Pawła Woronicza 17 oo-999 Warszawa,Sprawa dla Reportera. Wierzę ,że jeśli ich poinformujemy ,to nam pomogą w w/w sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doznalam szoku przedchwilą dostalam telefon Z PCT ze rozwiazali z mama umowr bez zadnych konsekwencji oplat podziekowali i pożyczyli milego dnia _VICTORIA _ nawet nie moglam nic poweidziec bo nie dala dojsč do slowa. Ale jestem szczeskliwa oby mama wyzdrowiala. Pozdrawiam wszystkich i bede sledzic jak dalej z panstwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka53
Co Państwo zrobiliście że ich tak odmieniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglosilam dp prokuratury, bylam u rzecznika praw konumenckich , pisma wysylane byly do Warszawy do prezesa głównego rzecznika przepraszam ze tak lakoniczne .duźo opisywalam jako gosc a walczylismy od grudnia zeszlego roku. Do czerwca korespondowalam , mialam dosc i zaprzestałam.Jestem zadowolona ale wolalabym zeby dostac to na pismie wogole nie słuchała .powiedziala co miala powiedzieč poźyczyla milego dnia i koniec. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych wyborach to już koniec pct

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo liczę,że nareszcie oszuści tacy jak Michał Majkowski - przedstawiciel Energetyki PRO trafi do więzienia . PIS tego dopilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już myślałam, że udało się zakończyć tę chorą sytuację, a tu taka niespodzianka. Otóż umowy z tymi 3 firmami podpisane na początku września, odstąpienie w terminie, pismo z Energetyki Pro, że umowy nie ma - odstąpienie skuteczne, były również telefony wykonane do elektrowni i gazowni z informacjami, że nie będzie żadnej zmiany operatora . Reszta milczy ale też nie ma żadnych faktur, przesyłek itp. UFF myślę, udało się, eee zonk, przychodzi pismo z zakładu energetycznego, że od 01.11.2015 po pozytywnej weryfikacji sprzedawcą energii jest Energetyka Pro. Okazało się, że owszem skuteczne odstąpienia są na nazwisko mojej sąsiadki, ale licznik był jeszcze na jej matkę i sprytna i pomysłowa pani przedstawicielka spisała 2 umowy, na sąsiadkę i jej matkę, mówiąc że zajmą się przepisaniem licznika, ponieważ matka sąsiadki nie żyję od ok 5 lat. Więc jazda zaczyna się od nowa. Te oszołomy nie tylko mają dar ogłupiania i manipulowania ludźmi, oni wskrzeszają zmarłych!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
Drodzy poszkodowani przez PCT! Wiadomości z kilku ostatnich tygodni. W kilku miastach min. w Olsztynie, Koszalinie odbyły się rozprawy przeciwko PCT wniesione przez osoby oszukane przez tę firmę. Sprawy wygrane!!! Koszt złożenia pozwu to 30 zł, PCT ma zwrócić całą kwotę. PCT chce podzielenia tych kosztów na pół, ale nikt się na to nie zgadza. Pokażmy im środkowy palec, chociaż tyle naszego za nerwy, nieprzespane noce naszych bliskich! Razem z moją mamą składamy pozew po niedzieli, już jest przygotowany. Zachęcam wszystkich, składajcie pozwy we właściwych dla siebie sądach. Rzecznicy mogą pomóc przygotować papiery. Tylko tak uwolnimy się od tych oszustów i złodzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze się, że i u państwa sytuacja zaczyna się wyjaśniać. Tylko co nowego ci oszuści wymyślą, jak uchronić osoby starsze i nas od nowych przekrętów.Nie wierzę żeby na tym poprzestali.Jak nie ci to inni z pewnością coś wymyslą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zostałam oszukana przez PCT 19.10.2015. Byłam u rzecznika Chętnie nawiązałabym bezpośredni kontakt e-mail lub telefoniczny w celu podzielenia się informacjami do dalszej walki. Płacić nie zamierzam. maria e-mail: 1945magnolia@gmail.com Dzisiaj 16.11 byłam na policji. Dokonali przesłuchania b. grzecznie. Nic nie trzeba pisać. Sprawa zostanie przesłana do Policji w Olsztynie bo tam prowadzą śledztwo na całą Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , ja również jestem poszkodowana przez tę firmę . Dziś dzwoniłam do nich , ale telefon maja wyłączony . Myślę , że to koniec tej firmy i nie płaćmy im pieniędzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pełna optymizmu jeśli chodzi o wyjaśnienie i ukaranie winnych z PCT i PE PRO, oszustów i naciągaczy emerytów i rencistów. Należy napisać do Pana Ziobry skoro do tej pory nikt im nie dał rady, poszkodowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje że przed nami jeszcze długa droga. Mimo takiej nagonki dalej jeżdżą i naciągają ludzi np. 20.11 byli w okolicach Legnicy. Czy ktoś ma jakieś konkretne informacje o przeprowadzonych sprawach w sądzie. Gość Lina napisała że odbyły się pozwy zbiorowe w kilku miastach np. w Olsztynie Koszalinie. Jeśli ktoś ma konkretne informacje to proszę się podzielić. Na pewno nie należy płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
Może niezbyt precyzyjnie napisałam i teraz wyjaśniam. Pozwy sądowe przeciwko PCT w Olsztynie i Koszalinie były i są składane indywidualnie. Nie są to pozwy zbiorowe. W sprawach, które się odbyły wyroki są korzystne dla poszkodowanych. PCT nie przysyła prawników. Pozew pomaga przygotować rzecznik praw konsumentów, a koszt to ok. 25 zł, do zwrotu przez PCT po wygraniu sprawy. Zachęcam do składania pozwów, bo to prosta i jedyna droga by skutecznie uwolnić się od roszczeń PCT. Sprawa mojej mamy czeka na termin rozprawy, poinformuję o rozstrzygnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Lino, a jak daleko się posunęli w roszczeniach, czy to była Nota obciążeniowa i faktura na 511,50 PLN, czy posunęli się dalej? Czy Pani wcześniej poniosła jakieś koszty za faktury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
PCT obciążało moją mamę dwukrotnie notą i fakturą na 511.50 zł. Trzykrotnie przysłali wezwanie do zapłaty z kancelarii windykacyjnej. Wg naszej wiedzy, policji, prokuratury i rzecznika praw nie było takiego przypadku, żeby posunęli się dalej poza wezwanie z kancelarii windykacyjnej i straszenie e-sądem. My nigdy nic nie zapłaciliśmy. Sprawę zgłosiliśmy do rzecznika( bardzo nam pomogł), na policję (jest prowadzone postępowanie, mama była przesłuchiwana) i do prokuratury (sprawa w toku). PCT teraz przycichło, ale wg prawa taka sprawa przedawnia się po trzech latach i nie chcę żeby moja mama żyła przez ten czas w strachu. I dlatego aby zakończyć sprawę złożyliśmy pozew. Koszt nieduży, więcej wydaliśmy na znaczki. Mam informacje, że PCTnie chce zwracać pełnych kosztów pozwu i wnosi o podział tych 25 zł po 50%!!! Oczywiście nikt się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Lino dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało z wpisem zilki sprzed dwóch dni? Dlaczego zniknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zilka
Też się zastanawiam kto zlikwidował mój wpis i dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę go powtórzyć, może zdążymy przeczytać zanim zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj moja mama dostała jakieś pismo, że ma zapłacić 511zł. Nic nie podpisywała, przynajmniej nie przez ostatnie kilka lat. Nagle pojawili się z nikąd. Czy musimy im coś odpisywać? Gdzie się z tym udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o kontakt osób, którym udało się coś zrobić z tą sprawą iskra011@wp.pl. Moja mama dostała paczkę, ale jej nie odebrała. Wcześniej nie było żadnej innej faktury. Teraz przyszło do zapłaty 511zł. Mama nic nie podpisywała. Co robić? Co im odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść na policję lub do prokuratury oraz do rzecznika praw obywatelskich, napisać skargę do UOKIK i nic nie płacić. Moja mama owszem podpisała papiery, przysłano paczkę, której nie odebralismy, potem przyszła nota na 511 zł, której oczywiscie nie zaplacilismy. W lipcu napisała jakas pseudo kancelaria komornicza, ale wysłałam im info, że sprawa jest oszustwem i została zgloszona na policję i prowadzi ją prokuratura taka i taka - i od tej pory cisza. Szczerze mówiąc, nie chciało mi się angażować w pisanie setek pism do PCT, bo uznałam, że to jest walka z wiatrakami. Wysłałam tylko jedno - oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej pod wpływem błędu. Na co oni wysłali pismo (niewiarygodne, wielokrotnie powielane, bez podpisów, tylko parafy),że oczywiście moje oświadczenie nie ma uzasadnienia etc., oraz dosłownie za parę dni ponowne wezwanie do zapłaty 511 zł. Uznałam, że oni sami już nie ogarniają co i w jakiej kolejności komu wysyłają i postanowiłam więcej nie pisać, bo kosztowało mnie to dużo nerwów. Były tu osoby, którym niby to umorzono tę umowę, a za parę dni znów przysyłano wezwania do zapłaty. Tak że moja rada: policja, rzecznik praw (chociaż nasz nam nie pomógł, wręcz zdołował, mówiąc: co pani najlepszego zrobiła itp.), skargi gdzie się da, Uokik, prokuratura. Wedlug mojej wiedzy oszuści nie posuwają się dalej niż straszenie komornikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama chyba jakieś kilka lat temu podpisała coś dotyczącego telefonu. Od dawna dawna była cisza. Teraz po kilku latach odezwali się z PCT. Zgłoszę sprawę do rzecznika konsumentów, ale co napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech na koniec roku przedstawiciele (oszuści)PCT, PE"Pro" zrobią sobie rachunek sumienia ile ludzi uczciwych emerytów nabrali czyli oszukali z premedytacją! Są to osobniki , raczej nie ludzie wyzuci z wszelkich uczuć, mam nadzieję, że spotka ich kara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cieszyłam się od października ,kiedy to pisałam ze zadzwonili i przeprosili i rozwiązali umowę bo coś było nie do pełnione. A tu dzisiaj jest faktura w kwocie 432,oo za transmiter którego odesłałam w ciągu 4 dni od otrzymania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko proszę nie płacić. To skandal, że ta banda oszustów nadal bezkarnie próbuje okradać ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama we wtorek pomimo tego ,że rok temu zerwałam umowę i zapłaciłam 511 zł dostała fakturę na kwotę 432 zł za transmiter,który też odesłałam.Co robić?Mama ma 82 lata i ciężko choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×