Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie centrum telemedyczne

Polecane posty

do gościa 22.56 proszę o informację w jakiej miescowości odbyła się sprawa gdyż chciałbym bliżej sprawdzić. Dla mnie wygląda że to ktoś z PCT dokonał wpisu aby jeszcze bardziej pognębić poszkodowanych. JESZCZE RAZ PROSZĘ GOŚCIA Z 22.56 W KTÓRYM SĄDZIE ODBYŁA SIĘ SPRAWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę, rychu1943. Przecież UOKiK stwierdził, że PCT naruszył zbiorowe interesy konsumentów i działał niezgodnie z prawem, czekamy jaką karę nałoży na tych naciągaczy. W tej sytuacji żaden szanujący się sąd nie wyda wyroku na korzyść PCT. Cieszę się, że myślimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość nie poda miejscowości w której niby przegrał. To prowokator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowaliście z nimi ? gowork.pl/opinie_czytaj,781347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle się w Polsce dzieje , z niecierpliwością oczekuję ( wprost wyglądam) kiedy zajmą się tak bardzo perfidnymi oszustami z Polskiego Centrum Telemedycznego odpowiednie służby. Mam nadzieję że idzie "nowe " i coś się odmieni. Co do rzecznika praw konsumenta to najwyrażniej należy tam również kogoś wymienić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez dostaliśmy wyrok z nakazem zapłaty z sadu z Lublina niestety tata nie powiedział nam o tym i nie było szansy odwalania. Dowiedzieliśmy sie dopiero od komornika który przyszedł do domu. Jakaś tragedia musimy teraz zapłacić prawie 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisać z jakiego miasta jesteście państwo? (Chodzi o zapłatę ok. 2000 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również proszę napisać z jakiego miasta jesteście państwo? (Chodzi o zapłatę ok. 2000 zł). W przypadku braku odpowiedzi będziemy uważać że to osoba podstawiona chce zastraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaszep
Moi drodzy, nie wierzcie w to, że sądy wydaja wyroki na niekorzyść poszkodowanych. To nieprawda. Brałam udział w nagraniu TVN i w programie na żywo. Jeżeli ktoś pisze, że ma zasądzone 2000 to proszę o informacje dokładne, jaki sąd i w jakiej miejscowości. Pokieruję sprawę i trafi do mediów. Proszę nie płacić tylko umieścić informacj***ardziej szczegółowe. Skontaktuję się z tymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbrzeg
Ludzie jak czytam wasze wypowiedzi to aż mi sie chce płakać.... Ja z tymi oszustami walczę od roku. Moja mama jest z brzegu razem z 8 innymi osobami zostały oszukane. W listopadzie dostaliśmy nakaz zapłaty z e sadu z Lublina. Oczywiście odwołaliśmy, zapłaciłem koszty normalnej sprawy i poszliśmy z adwokatem do sądu rejonowego. Była ostatnio rozprawa gdzie ich kancelaria przedstawiała opinie biegłego potwierdzający zgodność podpisów mojej mamy, ich przedstawiciel zeznał, że przedstawił ofertę mało tego spółka przedstawiła inne dokumenty i wspaniały sąd wydał nakaz zapłaty. Powiedziałem sobie, że się nie poddam i będę walczył do końca - czekam teraz na uzasadnienie wyroku. chodź pewnie wydam dwa albo 3 razy więcej ( juz mnie prawnicy i opłaty sadowe kosztowały prawie 1000zł) niż ich opłata ale nie odpuszczę. Mnie stać na to aby wydać 5 czy 6 tyś złotych na prawników i najlepsze kancelarie ale jak mój prawnik mi mówi że mamy małe szanse bo maja bardzo mocne dokumenty a czytam wpisy pani która was zapewnia ze sąd nie wyda wyroku jest dla mnie śmieszne. Moja rada jest prosta stać Cie to weź najlepszego prawnika z twojego miasta i nie poddawaj sie do końca ( chętnie z taką osobą porozmawiam może z większa ilością prawników znajdziemy wyście) nie masz kasy to nie pokój sie w walkę w sądzie bo i tak przegrasz sąd nie patrzy na media czy internet on patrzy na dowody które stawiają nas na przegranej pozycji. Niestety złodzieje są ponad prawem albo takie mamy prawo, że pozwala na takie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośćbrzeg Jestem z Brzegu. Mój tel.500638790. Chętnie porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z brzegu. Zastanawiam się, gdzie państwo popełnili błąd, że teraz PCT wygrywa. W jaki sposób prowadził Pan sprawę mamy przeciwko PCT? Czy na początku zgłosiliscie sprawę o oszustwo na policję i do prokuratury? A do rzecznika praw konsumentów? Czy napisaliście odstąpienie od umowy pod wpływem błędu? Czy prowadziliscie korespondencję z PCT opisując w jaki sposób doszło do podpisania umowy? Wydaje się, że Pana prawnik prowadzi sprawę nieudolnie. Sednem nie jest, czy Pana mama podpisała umowę z PCT i czy jej podpisy są autentyczne, bo przecież są (wszyscy tak mamy). Istotne jest w jaki sposób uzyskano te podpisy (poprzez oszustwo - podkładając umowę) i nie zostawiając kopii umowy ani informacji o możliwości odstąpienia od umowy. Jeżeli zabrnął Pan tak daleko z PCT, to proszę skarżyć z powództwa cywilnego przedstawiciela, który przywiózł i podłożył umowę. Tu jest słowo przeciwko słowu. Na pewno inni poszkodowani z waszego terenu zechcą zeznawać, w jaki sposób odbywało się podpisywanie umów. Na naszym terenie przedstawicielem był Zenon Tylczyński. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaaM23
Witam, pochodzę ze Złocieńca, województwo Zachodniopomorskie. Moja Mama również została oszukana w tamtym roku. Ta sama procedura. Byłyśmy na policji i u Rzecznika Praw Konsumenta- lokalizacja w Drawsku Pomorskim. Pisała również odwołania do tych oszustów. Ostatnio znów dostała pismo z nakazem zapłaty i pogróżkami sądem. Mama jest emerytką, jest zestresowana i już chce brać kolejną pożyczkę w banku, na spłatę tego cholerstwa. Nie wiem co mamy robić. Nie ma nigdzie informacji, jakie jest postępowanie w sprawie przeciw PCT. Czy ktoś ma informacje na ten temat z ostatnich tygodni? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolino, podaj kontakt na priv. Skontaktuję się z Tobą. Też jestem z zachodniopomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaaM23
Mój e-mail: dwakotyty@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolino, podałaś chyba niekompletny adres. Moje maile nie dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaaM23
Fakt, przepraszam bardzo. Adres to dwakotyty@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam ludzi przed Polską Energetyką PRO, dzisiaj "baba" do mnie dzwoniła o tańszej energii , właśnie z tej firmy przedstawiciel, z którym spisywałam świadomie umowę w ubiegłym roku , wplątał mnie w umowę z PCT, na moje słowa, że są oszustami baba straszyła mnie sądem . Bądźcie czujni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety moja 83 letnia Babcia też została naciągnięta przez PCT my nie zapłaciliśmy ani złotówki złożyliśmy do Prokuratury wniosek .Moja Babcia nadal jest nękana telefonami i ostatni znowu dostała wezwanie do zapłaty . Byłam znowu u rzecznika Pani poradziła , żeby napisać podanie przygotowawcze A Pani przygotuje pozew na tą firmę. Teraz siedzę i znowu piszę . Mam nadzieję , że koniec tej sprawy nadejdzie szybko Ja też jestem z zachodniopomorskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś ma i może udostępnić wzór podania o przygotowanie pozwu do rzecznika praw konsumenta .Pozdrawiam Magdalenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Czytam, czytam i czytam wpisy na temat PCT i po prostu nie wierzę, że jeszcze dziś nikt z odpowiednich instytucji nic nie zrobił w tej sprawie. Nic konstruktywnego co dałoby nam "narzędzie" do obrony przed tymi oszustami. Gdzie jest sprawiedliwość ! A propos tej sprawiedliwości, podam anegdotkę, która jest bardzo adekwatna w naszej sprawie: "Zapada wyrok. Pozwany łapie się za głowę i krzyczy w kierunku sędziego: To niesprawiedliwe, niesprawiedliwe. Sędzia bierze go pod ramię i idą przed budynek sądu, mówi: Niech pan czyta, co jest na tym budynku napisane. No, sąd najwyższy - czyta pozwany. A widzi pan tu gdzieś słowo "sprawiedliwość" - pyta sędzia. Bez komentarza, czysta prawda o naszym sądownictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała prawda nie ma siły na tych ludzi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , oni też dają wpisy na tym forum ,proszę abyście uważali Qni to obserwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze niech wstrętni oszuści z PCT wiedzą co o nich myśli społeczeństwo. Może stróże prawa w tym kraju przeczytają i pochylą się nad trudnym losem oszukanych tysiący emerytów w całej Polsce , to jest sprawa wagi oszustw w AMBER GOLD --do dzieła stróże prawa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, Poszukuję osób poszkodowanych przez Polskie Centrum Telemedyczne. Proszę o kontakt: justyna.burdon@tvp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 55
mam pytanie do gościa z godziny 13.01 z dnia 17 marca. Pisze Pani by się skontaktować z panią. Kogo Pani reprezentuje? Jaką stację TV? Kim Pani jest? Pytania nie są bezpodstawne. gdyż PCT nie rezygnuje i nadal oszukuje ludzi. Czy chce nam Pani pomóc czy też...... Mam wątpliwości -sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 55 z 2016.03.18 . A może zamiast zadać trochę niegrzeczne pytanie kto to jest i kogo reprezentuje i kim jest ["Mam wątpliwości -sorry"], poszukać w wyszukiwarce, kto to jest P. Justyna Burdon. Ja to zrobiłam i wydaje mi się że jest to dziennikarka Magazynu Ekspresu Reporterów. Być może rzeczywiście chce nam pomóc. Ja się nie ukrywam. Też zostałam poszkodowana przez PCT i chętnie nawiąże kontakty z innymi osobami. Jestem z Brzegu. Mój tel.500638790. Wcześniej, po wpisie P. z Brzegu że wydał tyle pieniędzy na opłaty w tej sprawie podałam nr telefonu z prośbą o kontakt. Do dzisiaj telefon milczy. Dlaczego? Podsumowując: chętnie nawiąże dalsze kontakty, z kilkoma osobami już mam, z mającymi sprawę z PCT [razem będzie raźniej]. A sama nawiąże kontakt z P. Justyną Burdon i zachęcam innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu 3
Do gościa z 21 marca godz. 20.30 - masz rację w kwestii co do sprawdzenia w wyszukiwarce nazwiska tej osoby. Ale czy nie uważasz, że dla uwiarygodnienia swego wpisu należało by więcej o sobie napisać- kogo reprezentuję, że chce nam pomóc - fajnie. Ale też TVN Uwaga wyemitowała program - i co. Nadal PCT działa, straszy. Gość 55 ma ciut ciut racji. Piszą na naszym forum różni ludzie podszywając się pod inne osoby, pod instytucje. Ja w tej sprawie dmucham na zimne- czy to źle. że jestem ostrożny. Mam nadzieję, że pani Justyna zechce zająć się tym tematem rzetelnie i sprawi wreszcie, że oszuści z PCT przestaną działać i że sprawiedliwość bedzie po naszej stronie - stronie poszkodowanych. Trzymajmy się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana2016
Szanowni Państwo, Bardzo proszę nie płacić żadnych pieniędzy, ponieważ jest to firma, która żeruje na naiwności starszych osób. Sprawdziłam w e- sądzie w lublinie, nie toczą się tam żadne sprawy z powództwa PCT. Osoby, które piszą na forum, że dostały wyrok z e-sądu, piszą nieprawdę. Jeśli będziecie płacić to wspomagacie firmę, która na WAS żeruje. Proponuję też, wytoczyć proces cywilny przeciwko prezesowi firmy. Może w końcu znajdzie się sposób na nieuczciwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
Drodzy poszkodowani przez PCT! Obiecałem w listopadzie 2015, że po informuję jaki będzie wyrok po rozprawie sądowej o unieważnienie umowy mojej mamy z Polskim Centrum Telemedycznym. Mamy wyrok, umowa została UNIEWAŻNIONA przez sąd! Po ponad rok od zawarcia w oszukańczy sposób umowy, uwolniliśmy się od roszczeń PCT. Jednak jest sprawiedliwość, sąd dał wiarę mojej mamie.Nigdy nic nie zapłaciliśmy! Od początku korzystaliśmy z pomocy rzecznika praw konsumenta. Oczywiście nic nie zwróci nam zdrowia ani zszarganych nerwów ale teraz cieszymy się i mamy satysfakcję, że nie poddaliśmy się. Dla nas to nareszcie KONIEC ,,przygody,, z PCT. Pozdrawiam wszystkich walczących z oszustami, życzę wytrwałości i zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×