Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie centrum telemedyczne

Polecane posty

Gość gość
Dzisiaj otrzymałam z PCT ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z 511, 50 zł urosło do 589,48, pismo bez żadnej pieczęci , podpisu i nazwiska. Nie zamierzam płacić !!!. Jeśli Ci oszuści wygrają to Polska upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo będzie trwać to bezprawie i bezkarna kradzież podpisów?. I wyłudzanie pieniędzy przez tą fikcyjną firmę PCT? . Zakrawa to na chamstwo z ich strony.Nie pomagają już monity na Policji, w programach telewizyjnych, a także w biurach konsumenta. Ciągle nękają ludzi fakturami. I straszeniem ludzi starych schorowanych, widać są to ludzie bez sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrześniu otrzymałem od firmy windykacyjnej dwa przedsądowe wezwania do zapłaty listem poleconym: Za niezapłacone faktury 369 zł i karę umowną 511,50 zł. Odpisałem na e- mail, że zostało to spowodowane na skutek oszustwa, sprawa zgłoszona na policję, Rzecznika Spraw Obywatelskich i UKOiK. Był spokój do dzisiaj, kiedy otrzymałem znów list zwykły od PCT z kolejnym wezwaniem do zapłaty, oczywiście bez pieczątek i podpisu (już się pogubiłem który to już z kolei) o zapłatę za faktury z ostrzeżeniem o skierowaniu do sądu i wszystkich kosztach, które będę ponosił z tego tytułu. Kiedyś się tym przejmowałem a teraz się tym bawię. Czy oni myślą, że boję się sądu i pobiegnę szybko płacić im na konto, bo tak złodziejska mafia sobie życzy? Niedoczekanie. Mam za to dobry ubaw ze znajomymi, gdy im to opowiadam. Można by jeszcze ich oskarżyć o nękanie, tylko nie chce mi się tym zawracać głowy. Jestem pewny, że w ciągu kilku dni dostanę następne pismo j/w dot. kary umownej. Nie przejmujcie się oszustami, bo oni tylko na tym żerują a sądy nie dają racji złodziejom i oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poszkodowanych i mojej Mamie dzisiaj przysłali pismo do zapłaty na kwotę prawie 800 zł (kara za nie zapłacone faktury z kwietnia w tym 511 zł za zerwanie umowy), straszą podaniem do KRD. Wezwanie jak w Państwa przypadku bez adresu , bez podpisu i najważniejsze kto wystawił zawiadomienie. Nie wiem co z tym zrobić , ale jedno wiem na pewno nie zamierzam im płacić. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Moja mama też dostała dzisiaj pismo z PCT ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty. Do zapłacenia ma 579,30 zł. Też straszą podaniem do KRD. Oczywiście pismo bez podpisu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pół roku milczenia u nas objawiło się pismo z PCT, ale pod zmienioną nazwą: Polskie Centrum Telemetryczne (!). Chcą, żeby zapłacić im bodajże 26 zł, bo jak nie to windykacja etc etc. Naszą sprawę sprawę przejęła prokuratura w większym mieście, oczywiście nie omieszkam napisać do oszustów, jak i do tej prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli się im zapłaci - nie odczepią się, nawet jeśli jakimś cudem uda się rozwiązać tę umowę - też się nie odczepią. Tu chyba trzeba jakoś globalnie urwać łeb tej hydrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Y
No i jak tam ludzie, popłaciliście wszyscy już te kary pieniężne, dla tych "dobrodziei" ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama też dostała fakturę na 432zl za dwa dni była następna już na 1132.Straszą sondem i kosztami. Na pewno nie będziemy płacić mamy pisać skargę do rzecznika na tą prawie firmę. Czy ktos jest poszkodowany z Tarnowa to piszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłaciłam 511zł i jeszcze71zł w lipcu2015r i wczoraj przysłali pismo wzywające do zapłaty 554zł pismo bez podpisu, na dole kartki firma windykacyjna zadzwoniłam do tej firmy oni o niczym nie wiedzą a do pct się nie można dodzwonić nie odbierają ciągle jest się 4 Także po wpłacie nie dadzą spokoju, Jest to maszynka do zarabiania pieniędzy,Grupa przestępcza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się dodzwonić ale trzeba poczekać pół godziny.jak tak zrobiłam babska wredne poprosiłam o kopie niby umowy więc czekam na list .pani udzieliła informacji choć Niepowinna bo nie byłam osobą której niby umowa dotyczy. Naciągacze na pewno nie zapłaciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa Y z 7.27 - po co ta ironia!!! To jest wielki Problem starszych ludzi. Chyba nie dotyczy on żadnej bliskiej ci osoby, bo w innym przypadku nie pisałbyś tak głupio. A poza tym, to rzeczywiście wielkie chamstwo, że każą płacić po raz kolejny tym, co już raz zapłacili (bo chcieli mieć spokój). Okazało się tylko, że ten spokój kupili sobie tylko na 6 miesięcy. Naprawdę nie wiem co to za bydlaki, szachraje i złodzieje. Nie przejmują się tym, że jest o nich głośno w prasie i telewizji. Kurcze....kto za nimi stoi!!! Czy jest ktoś lub coś co zniszczy wreszcie tych złodziei. Gdzie jest Prawo, gdzie jest Sprawiedliwość!? Zaczynam tracić wiarę. Ale wiem, że nie można im płacić ani złotówki. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Na pohybel PCT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z wczoraj z 21:06 co Pani zamierza teraz zrobić? Ile razy należy zapłacić za jedną tą samą notę obciążeniową aby dali nam w końcu "święty spokój".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mamy tez przyszło "ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty które urosło z 511, 50zł na 579.30zł (mimo iż to 511.50 zł zapłaciłem w terminie) Mama się tym przejmuje a mnie coś strzela heh... Będę musiał się udać do adwokata i zobaczyć co się da zrobić bo już nie mam siły. Że też w Polsce jest na takie firmy przyzwolenie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani poszkodowani nie płaćcie tym oszustom pod żadnym pozorem, oni dlatego wysyłają te pisma, bo niestety starsze osoby się boją i płacą, a o to im własnie chodzi. Nic nie płacić, za każdym razem zgłaszać na prokuraturę albo policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Piszę z Piły.Moja mama tydzień temu a dokładnie 12.01.2016 dostała fakturę na kwotę 432 zł a w piątek 15.01.2016 ostateczane przedsądowe wezwanie do zapłaty na kwotę 1019.16 zł.bez żadnej pieczątki i podpisu.Zgłosiłam znowu do Prokuratury.Płacić nie zamierzam.Termin płatności jest do 19.01.2016.Cały rok 2015 jak zapłaciłam karę 511 za zerwanie umowy był spokój.kiedy to się wreszcie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamierzam napisać pismo w tej sprawie do Ministerstwa Sprawiedliwości, ponieważ policja , prokuratura nie radzi sobie z tymi oszustami ani reportaż w uwadze nie spowodował przełomu w tej sprawie. Obecna władza deklaruje, że zależy im na tych słabszych i pokrzywdzonych. Mam nadzieję, że mi odpiszą. Dam znać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież podobno UOKIK cały czas jest w trakcie wydawania decyzji w tej sprawie, i zajmuje im to już dobre parę miesięcy. My nie zapłaciliśmy ani grosza i płacić nie zamierzamy, wg wskazań policji zresztą. Jak będzie trzeba, to napiszę i do samego diabła, ale na razie mi się nie chce :) Powinno się też napisać do GIODO (podstępne pozyskanie wrażliwych danych osobowych). https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=11906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie płacić i nie tracić nadzieję. Nam się udało załatwić wszystko bez zapłacenia. Spisali umowę na osobę nieżyjący od 5 lat. Kilka pism reklamacyjnych, wysłanych mailowo wystarczylo. Życzę powodzenia i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dostałem wezwanie do zapłaty. Oczywiście nie płacę i nie zapłacę. Na pisma nie odpowiadam bo to zbyteczne i nic nie dające.Odmownie odpowiedziałem na notę na 511 zł i na tym kończę korespondencję. Czekam na skierowanie do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama też zapłaciła w lipcu 511,50 zł tzw kary za odstąpienie od umowy.dziś dostała ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty na kwotę 579,30zł. pan nazwijmy go miły na infolinii powiedział że nie zaksięgowali tej wpłaty.a że czas nagli bo firma windykacyjna zbierze papiery do 22.01. to najlepiej zapłacić to wezwanie a oni potem oddadzą pieniążki.ha,ha,ha.na moje wzburzenie odpowiedział że i tak prawo jest po ich stronie.i co państwo na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woj.pomorskie mój ojciec również został oszukany w ten sposób szukamy w dokumentach umowy z PTC ale brak umowy jedynie kilka faktur do zapłacenia na kwotę 60zł i ostatnia na kwotę 432zł ojciec chce odesłać im te wszystkie faktury i miernik jakiś który brzeczy. Mówię ojcu żeby szedł z tym na policje ale ze jest starszym człowiekiem po 70 nie ma na nich siły co tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
Drodzy poszkodowani przez PCT! Ostatnio PCT bardzo się zaktywizowało. Skąd oni biorą te kwoty?! Mojej mamie też przysłali ostateczne wezwanie do zapłaty skonstruowane tak żeby maksymalnie nastraszyć. Jak już wcześniej informowałem, złożyłyśmy pozew do sądu. Jeszcze czekamy na termin rozprawy. Odbyło się kilka rozpraw i wyroki są korzystne dla poszkodowanych. PCT odwołuje się, po prostu maksymalnie wydłużają ile mogą i próbują wyłudzić od kolejnych osób pieniądze. Czytam i nie wierzę ile osób im zapłaciło. Gdyby nikt im nie płacił, pewnie już by ich nie było. Do gościa z 20.23 Proszę iść do rzecznika praw konsumentów, nasz bardzo nam pomógł. Do rzeczników zgłasza się wiele poszkodowanych osób i oni wiedzą jak pomóc, znają prawo, pomogą i pokierują co dalej. Może Pan iść w imieniu ojca. Ale najważniejsze to nie płacić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście uaktywnili się w Nowym Roku. Po ostatniej fakturze na kwotę 511,50 zł z X 2015, moja mama dostała w styczniu fakturę na kwotę 432,00 zł, za transmiter, który oczywiście zwróciła następnego dnia po otrzymaniu w VI 2015 r. (mamy potwierdzenie odesłania przesyłki) oraz wczoraj pismo Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z kwotą 643,53 zł . Pismo"straszące " ustawami , ewentualnymi jeszcze większymi kosztami oraz skierowaniem sprawy na drogę sądową. Przekażę rzecznikowi te kolejne informacje. Niestety wykonuje on powolne i zbyt uprzejme "ruchy". Rozważam również wystąpienie do sądu. Pani Lino z jakiego miasta jest Pani rzecznik? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukacie doświadczonej firmy lub prywatnych usług medycznych i nie możecie znaleźć odpowiedniego specjalisty? Też miałem ten problem aż wpadłem na : http://hotmed.pl/ świetni fachowcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 17 08 wprost przeciwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
Do gościa z 23.23 My jesteśmy z Koszalina. Tu działa pani rzecznik. Przez PCT ma pracy po kokardę. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata dostał już wyrok sądu i musi zapłacić dwa razy więciej plus do tego prawnik który do końca twierdził, że sprawa do wygrania a na końcu trzeba było mu zapłacić 460zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim mieście jest ten sąd, że złodzieje i oszuści są na prawie, sprawy się toczą w całej Polsce przeciwko tej pseudo firmie a tu sąd wydaje taki wyrok?!!! Proszę pisać odwołanie do sądu do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 22.56 Też m pytanie, gdzie odbyły się rozprawy? Czy państwo sami wzięli prawnika? Czy byli państwo u rzecznika lub pisali do innych instytucji? Pierwszy raz słyszę o takim przypadku w sprawie PCT! To naprawdę dziwne, aż trudno uwierzyć. W Olsztynie i w Koszalinie sprawy sądowe przeciwko PCT wygrywają poszkodowani. PCT oczywiście się odwołuje, żeby jak najdłużej przeciągnąć. Proszę też pisać odwołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×